Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

Põhimõtteliselt majteagi, kuidas see juhtuda sai, aga ma käisin öösel vetsus ja kui tagasi voodisse läksin, näoga oma laua poole jäi silma pall laua peal. Olin mingi 9 siis vms. Ja ma silmitsesin seda palli ja panin siis silmad kinni, et magama jääda, kuid siis veeres pall laua pealt maha, ma ehmatasin nii ära, et karjusin täiest kõrist ja jooksin vanemate juurde ja rääkisin kogu loo ära. Hommikul vaatasin, et kas aken oli lahti, et ega tuuletõmbust olla ei saanud, kuid ei. Aken oli kinni. Maaa olin mitu päevahirmunud ja läksin sõbrapoole ööseks, pinnisin vanemaid pool päeva, et nad lubaks sõbra juurde minna, kuna ma lihtsalt ei julgenud oma tuppa minna. Hiljem kui nüüd kui mõtlen sellele siis tuleb üha rohkem pähe mõtteid, et tõesti teises toas kuskil võis aken lahti olla vms. Aga ma ei saa siiani aru miks see just sel ajaljuhtus kui ma pärast palli silmitsemist silmad kinni panin. Mulle on paljun teie jutud siin tundunud mitte usutavad, kuid see jutt on tõsi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole midagi ebamaist näind, ei usu kaa eriti nendesse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõtteliselt majteagi, kuidas see juhtuda sai, aga ma käisin öösel vetsus ja kui tagasi voodisse läksin, näoga oma laua poole jäi silma pall laua peal. Olin mingi 9 siis vms. Ja ma silmitsesin seda palli ja panin siis silmad kinni, et magama jääda, kuid siis veeres pall laua pealt maha, ma ehmatasin nii ära, et karjusin täiest kõrist ja jooksin vanemate juurde ja rääkisin kogu loo ära. Hommikul vaatasin, et kas aken oli lahti, et ega tuuletõmbust olla ei saanud, kuid ei. Aken oli kinni. Maaa olin mitu päevahirmunud ja läksin sõbrapoole ööseks, pinnisin vanemaid pool päeva, et nad lubaks sõbra juurde minna, kuna ma lihtsalt ei julgenud oma tuppa minna. Hiljem kui nüüd kui mõtlen sellele siis tuleb üha rohkem pähe mõtteid, et tõesti teises toas kuskil võis aken lahti olla vms. Aga ma ei saa siiani aru miks see just sel ajaljuhtus kui ma pärast palli silmitsemist silmad kinni panin. Mulle on paljun teie jutud siin tundunud mitte usutavad, kuid see jutt on tõsi ;)

 

Mida rohkem sa seda välja mõtled, seda hullemaks läheb, kõik on peas kinni. Naljakas see teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaburus, ei usu nendese.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelike asju on ikka juhtunud, aga sellele on kindlasti loogiline seletus, kui õhtul koolis kambakesi passitud sai ja ühel hetkel söökla uks kriuksus, vaatama minnes oli uks lukus. Eitea tuul vb :)


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei usu , kuna kõigile asjadele on normaalne seletus

 

vot.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veidi offtopic aga kas teil on olnud nii, et kui jääte teleka ees magama ja näete unes näiteks kuidas pall lendab vastu seina vms ja siis sellel hetkel kui unes pall vastu seina lendab tuleb päriselus mingisugune sarnane hääl, nagu täpselt samal ajal. Mul on mitu korda niimoodi olnud.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Veidi offtopic aga kas teil on olnud nii, et kui jääte teleka ees magama ja näete unes näiteks kuidas pall lendab vastu seina vms ja siis sellel hetkel kui unes pall vastu seina lendab tuleb päriselus mingisugune sarnane hääl, nagu täpselt samal ajal. Mul on mitu korda niimoodi olnud.

Midagi sellist on olnud küll, ainult et siis kui keegi samal ajal ütleb midagi. Siis nagu näen seda unes :unsure:

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peale ghost hunters vaatamist enam ei usu.

Ghost Hunters on mõttetu.

 

Vaata Ghost Adventures ja My Ghost Story. Need minu arust ühed parimad.

 

Endale väga meeldib vaimude teema, kuid ei ole 100%-line uskuja.

Ei oska öelda, kas Eestis (Tallinna lähistel) on sellist kohta, kus kummitab. Arvatavasti käiks ära ning loodetavasti jõuaksin selgusele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Veidi offtopic aga kas teil on olnud nii, et kui jääte teleka ees magama ja näete unes näiteks kuidas pall lendab vastu seina vms ja siis sellel hetkel kui unes pall vastu seina lendab tuleb päriselus mingisugune sarnane hääl, nagu täpselt samal ajal. Mul on mitu korda niimoodi olnud.

Jah. Ükskord bussis muusikat kuulates jäin magama. Unes nägin, et olin sõbrannal külas ja ta kuulas raadiost samat lugu, mis mul endal reaalselt tuli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu vaimudesse, kuid ükskord oli üks väga imelik lugu küll.

Nimelt tulin koju, korterelamusse, vaatan õuest, et toas lambid põlevad, et kõik on juba kodus ja nii lahe. Jõudsin koju, hakkasin tsau hüüdma, kui märkasin, et kõik tuled korteris on kustus. Kuna olin sel ajal veel väga väike ja arg, istusin tund aega välisuksele kõige lähemas toas ja vaatasin telekat, kuna teistesse tubadesse ei julgenud minna, kuulsin sealt sahinat ja muud sellist väheke. Siis tuli pere koju ja nad läksid teistesse tubadesse, panid lambis põlema ja mul tuli kohe julgus tagasi. :D

Kõik lahenes hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei usu vaimudesse, kuid ükskord oli üks väga imelik lugu küll.

Nimelt tulin koju, korterelamusse, vaatan õuest, et toas lambid põlevad, et kõik on juba kodus ja nii lahe. Jõudsin koju, hakkasin tsau hüüdma, kui märkasin, et kõik tuled korteris on kustus. Kuna olin sel ajal veel väga väike ja arg, istusin tund aega välisuksele kõige lähemas toas ja vaatasin telekat, kuna teistesse tubadesse ei julgenud minna, kuulsin sealt sahinat ja muud sellist väheke. Siis tuli pere koju ja nad läksid teistesse tubadesse, panid lambis põlema ja mul tuli kohe julgus tagasi. :D

Kõik lahenes hästi.

Võis olla päikeseloojangu peegeldus akendel. Olen isegi haneks läinud(aga vähemalt jagasin matsu minut hiljem välja).

Aga see oleneb, et mis "tasemel" see peegeldus on. Hiljuti oli just, et täpselt langes vaid teatud konkreetsetele akendele ja nii õige intensiivsuse ja nurgaga, et jah - esimese hooga ei saanud arugi. Muidugi nõnda ei pruugi iga peegeldusega olla, pigem erand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, ei, väljas oli kottpime, päiksest polnud haisugi. Kui ma õigesti mäletan, oli see juhtum talvel, hilja. Nägin veel läbi akna tuppa ka. Tundsin lambi ka. Nägin vist isegi tapeeti. BTW. Elan 2. Korrusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.