Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

Kas teie usute vaimudesse?

 

Põhjendage oma arvamust ning rääkige ka oma kogemustest! Minu kogemused piirduvad erinevate sammude ning mütsatustega, eks maakodus ole jah palju huvitavat juhtunud, kuid ise ma selle tunnistajaks ei ole olnud.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

usun,kuna endal ka olnud selliseid asju.

maal,vanas saunas oli ka nii ,et vihtlesid rahulikult ja kuuled koguaeg mingeid imelikke hääli.

vahest kuulsid nagu isegi keegi ütled midagi ja lähed vaatad ja mitte kedagi pole seal,vot siis tõmbas kull junni jahedaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

usun kuna oled vaadanud saated kus on näitatud igast asju . kus nteks laps mängib nukuga ja vastas mängib nukk ka aga keegi ei mäni sellega see on praktiliselt õhus ja liigutaks ennast ise.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlalt usun, kuna ma olen läbi käinud erinevaid ''deja vu''-si. Deja vu on see kui näed unes oma tulevikku ning sa koged seda mida sa unes nägid. Ma nägin unes seda, et lähen mõisa kooli keldrisse ja mõisnik tuleb mulle vastu. Päris elus läksin keldrisse aga tuli vastu aint külm hoog.

 

vaadake veel informatsiooni kummitustest ja poldergeistidest

http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost

http://en.wikipedia.org/wiki/Poltergeist


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlalt usun, kuna ma olen läbi käinud erinevaid ''deja vu''-si. Deja vu on see kui näed unes oma tulevikku ning sa koged seda mida sa unes nägid. Ma nägin unes seda, et lähen mõisa kooli keldrisse ja mõisnik tuleb mulle vastu. Päris elus läksin keldrisse aga tuli vastu aint külm hoog.

 

vaadake veel informatsiooni kummitustest ja poldergeistidest

http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost

http://en.wikipedia.org/wiki/Poltergeist

 

Deja Vu ei pruugi olla just tuleviku ette nägemine. Selle kohta on mitmeid teooriaid

 

Seda tunnet põhjustab lihtsalt sarnane olukord. Näiteks samad inimesed, koht, ilm jne.

 

Üks julgemaid teooriaid on, et tunne tuleneb mälestustest eelmisest elust, telepaatiast, või isegi kehavälisest rännakust.

 

On võimalik, et tunnet põhjustab inimese aju "väike rike". Nimelt, et mälestus hetkest salvestatakse enne kui teadvus selle registreerib. Ja nii juhtubki, et kui hetk jõuab inimese teadvusesse, tuleb välja, et selle hetke kohta on juba mälestus olemas.

 

On ka väidetud, et Deja vu on aju võime kaitsta end ebameeldivate situatsioonide eest. Nimelt, et aju tekitab meelega tunde, et antud hetke on juba läbi elatud, et inimene end kindlamalt tunneks. Selle teooria vastu räägib aga tõsiasi, et Deja vu tunne esineb enamasti täiesti suvalistes ja üldsegi mitte ohtlikes olukordades.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas kellegil nii on olnud, et keegi ajab sind ülese, näiteks unes kuuled, et - jonathan kell on 7 tõuse üles juba.

Ja siis teed silmad lahti ja siis ta alles ütleb seda uuesti.

Miks peaks midagi sellist ütlema 2 korda.

Mitu korda niimoodi olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peale ghost hunters vaatamist enam ei usu.

 

Tohib ka küsida, mis pani sind siis seda mitte uskuma?

 

 

Ise usun neisse. See võib tunduda idiootsena, kuid nii see on. On endal kogemusi kõvasti olnud. Paljudele peaks tuttav olema koht nimega "Aisa hotell". Seal näiteks olles(Mu ema oli seal tööl, siis mõningad ööd olin ise ka seal). Välisuks oli lukus ja hotell oli inimtühi. Peale minu ja ema ei olnud kedagi. Oli kuulda näiteks välisukse ees jalaresti kolisemist, mis peale astudes juhtub. Siis on näiteks administratsioonilaual olnud võtmeteklõbinaid kuulda, nagu keegi mängiks võtmetega. Kuigi isegi võtmeid ei olnud seal.

Siis meil alevikus töötas kunagi õmblus, mis on ehitatud sõjaaegse surnuaia peale. Kas tundub loogiline, et ligi 40kg-ne tool kukub kolaki maha? Ise see kukkuda ei saanud mitte kuidagi. Samuti ka seal on jalarest klõbisenud. Imekombel juhtus see veel täpselt 00:00.

Samuti mul vanavanemate majas on lagi krõbisenud. Täpselt nii nagu oleks ligi 120kg-ne mees kõndinud lael. Sellel võib mingine seletus olla, kuid kõik faktid viitavad sellele, et see just võis olla vaim. Järgnev jutt ei lähe küll sellega eriti kokku, kuid on see väga imelik kokkusattumus. Nimelt 1-l ööl seal ööbides nägin ma und, et järjekordselt lael nagu keegi kõndis, kõrvaltoas vanaema kommenteeris, et äi on jälle külas. Mõni hetk hiljem tuli laest mingi must vari ja see kägistas mind ära. Sellega uni lõppes. Järgmine öö nägi vanaisa unes, et mingi must vari tuli laest ja surus ta rinnale, et enam hingata ei saanud. Sellele peab mingi seletus olema, aga mul ei ole tahtmist ega viitsimist seda uurida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tohib ka küsida, mis pani sind siis seda mitte uskuma?

 

 

Ise usun neisse. See võib tunduda idiootsena, kuid nii see on. On endal kogemusi kõvasti olnud. Paljudele peaks tuttav olema koht nimega "Aisa hotell". Seal näiteks olles(Mu ema oli seal tööl, siis mõningad ööd olin ise ka seal). Välisuks oli lukus ja hotell oli inimtühi. Peale minu ja ema ei olnud kedagi. Oli kuulda näiteks välisukse ees jalaresti kolisemist, mis peale astudes juhtub. Siis on näiteks administratsioonilaual olnud võtmeteklõbinaid kuulda, nagu keegi mängiks võtmetega. Kuigi isegi võtmeid ei olnud seal.

Siis meil alevikus töötas kunagi õmblus, mis on ehitatud sõjaaegse surnuaia peale. Kas tundub loogiline, et ligi 40kg-ne tool kukub kolaki maha? Ise see kukkuda ei saanud mitte kuidagi. Samuti ka seal on jalarest klõbisenud. Imekombel juhtus see veel täpselt 00:00.

Samuti mul vanavanemate majas on lagi krõbisenud. Täpselt nii nagu oleks ligi 120kg-ne mees kõndinud lael. Sellel võib mingine seletus olla, kuid kõik faktid viitavad sellele, et see just võis olla vaim. Järgnev jutt ei lähe küll sellega eriti kokku, kuid on see väga imelik kokkusattumus. Nimelt 1-l ööl seal ööbides nägin ma und, et järjekordselt lael nagu keegi kõndis, kõrvaltoas vanaema kommenteeris, et äi on jälle külas. Mõni hetk hiljem tuli laest mingi must vari ja see kägistas mind ära. Sellega uni lõppes. Järgmine öö nägi vanaisa unes, et mingi must vari tuli laest ja surus ta rinnale, et enam hingata ei saanud. Sellele peab mingi seletus olema, aga mul ei ole tahtmist ega viitsimist seda uurida.

 

Selle nimi on Luupainaja, see must vari. Uuri selle kohta, haige teema. Mitmel tuttaval olnud see, ei taha endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nendele "vaimudele & kummitustele jne" on kindlasti lähitulevikus mingi kindel seletus, kuid ise ma natukene usun teisepoolusesse, ehk nendesse "olevustesse". Midagi on kindlasti, olen kuulnud tuttavatelt väga julme lugusi, ise hetkel meelde ei tule, et oleks kogenud, kui hääli ja selliseid asju olen kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle nimi on Luupainaja, see must vari. Uuri selle kohta, haige teema. Mitmel tuttaval olnud see, ei taha endale.

 

Tänu sinu viitele sain ma üsna kiirelt sellele vastuse. Tänud.

 

Luupainaja kui selline saab inimese kallale AINULT peale seda, kui inimene on ise tee avanud (näiteks katsetanud astraali või lucid dreamingut). - Ja rohkem polnud vaja edasi lugedagi. Nüüd ma tean, et ma selliseid asju enam ei proovi. Kuigi astraal on lihtsalt imeline ja kirjeldamata kogemus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänu sinu viitele sain ma üsna kiirelt sellele vastuse. Tänud.

 

Luupainaja kui selline saab inimese kallale AINULT peale seda, kui inimene on ise tee avanud (näiteks katsetanud astraali või lucid dreamingut). - Ja rohkem polnud vaja edasi lugedagi. Nüüd ma tean, et ma selliseid asju enam ei proovi.

 

aga ajasid mind uurima, eks ma vaata. Tegelikult on see väga hea teema mida õhtuti rääkida, hoiab neiud ligi *wink* :D

 

edit. Kihk läks lugedes üle, kuna kartsin, et võin seetõttu põhjustada seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga ajasid mind uurima, eks ma vaata. Tegelikult on see väga hea teema mida õhtuti rääkida, hoiab neiud ligi *wink* :D

 

edit. Kihk läks lugedes üle, kuna kartsin, et võin seetõttu põhjustada seda :D

 

Kusjuures peale astraali kogemist tuligi see luupainaja. Kuid see oli ainult korra. See oli mingi talve alguses. Kuigi pean mainima, et astraal on lihtsalt imeline kogemus. Aga seda ma kartsingi, et igal heal asjal on halb asi ka juures.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olin väiksena üksi kodus, pelasin nintendo peal mingit mängu ja siis kuulsin, et keegi teisel korrusel astub. Siis panin hirmuga kodust jooksu, jooksin vanaema juurde. Ta ei osanud üelda, mis see oli. Siis kui vanemad koju tulid ja teisele korrusele läksid ei olnud seal midagi. Aga minu lohutuseks ütlesid, et kass oli, KUIGI me kassi kunagi tuppa ei lasknud suvel. Mystery.

 

Klassiõde rääkis kui klassis tuli teemaks ''kummitused ja vaimud'', et tema vanaema suri kui ta vanaema nägi oma ema hinge, ehk hing ''hirmutas surnuks'' ta vanaema.

 

Ajaloo õpetaja õpetar pärstivallas pärstikoolis eesti keelt ja kui koka abi haigeks jäi pidi ajaloo õpetaja nõusid pesema. Kui ta sinna ruumi läks oli ta seest läbi käinud korraline ''valge külm tuul''. See olevat olnud kooli vana direktor.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

peaks mainima, et suht kõvad storied paljudel

pole olemas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ainuke sündmus, mis on mu perega juhtunud:

Ligikaudu 5 aastat tagasi suri mu vanavanaema ära, umbes nädal aega hiljem hakkas mu maakodus kummitama, esimese asjana kukkus suur kapp teleka peale, siis kuulsid mu vanaema ja vanaisa mitmel ööl sellist häält nagu keegi oleks teelusikaga tassis kolistanud ning laka peal kuuldi mütsatusi samuti. Selline asi kestis siis umbes nädal või kaks.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.