Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

VIP

Ise ei usu, mingeid hääli ja naksumisi olen küll kuulnud, aga 100% kindel, et hea ja loogiline seletus olemas.

Luupainajat ise õnneks kogenud pole, deja vu'd kuigi kogen iga kuu vähemalt korra, tekib selline tunne, ma olen siin olnud, ma tean seda, ma tean mis nüüd ta järgmiseks ütleb jne..

 

Kunagi olid sellised asjad ka, et kui keeran pead, niimoodi normaalses kiiruses, siis nägin nagu, et keegi kõnnib, mingi mees vms, mustas, keeran pea tagasi, pole mitte kedagi, päriselt juhtus selline asi, kuid olen kindel, et tegu on kuidagi aju pildiga vms..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

deja vu'd kuigi kogen iga kuu vähemalt korra, tekib selline tunne, ma olen siin olnud, ma tean seda, ma tean mis

 

Täpselt sama asi on ka minuga juhtunud.

Unes nagu näen, et tuleb see ja see ja real lifes see juhtubki, kuid ma ei mäleta unest midagi, aga meeles kuidagi ta on, et olen nagu siin olnud jms.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paranormal Activity film on tehtud järgi tõsielu juhtumitest. So yeah, suht creepy.

 

 

Deja Vu on tavaline kogemus. Ühekorra tegin sõbrale nalja ka. Kogesin Deja Vu-d, ja ütlesin kohe, mida ma nagu teadsin, et sõber ütleb, ütlesin talle "Sa nüüd ütled seda..". Ta oli täiega nagu wtf. (Y)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kuulnud et Deja vu pärineb minevikust mitte tulevikust,ma mõtlen selle all et aju mäletab mingit kohta kus sa oled varem viibinud ja kui sa sinna jõuad või siis sellega sarnasesse kohta siis ta annab sellest teda ning siis tekibgi Deja vu tunne et ma olen siin varem viibinud vms.

 

Endal on ka selliseid asju olnud et näen unes asju ette,nagu deja vu vms

 

Mingil määral ka tulevikust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige loogilisema teooria kohaselt on Deja Vu näol tegemist ajurikkega. See tekib siis kui sinu aju salvestab antud hetke või momendi enne seda kui see sulle endale nii-öelda kohale jõuab. Siis tekibki tunne, et oled siin juba olnud või seda juba teinud


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Unustasin ka lisada, et imelik värk on mul see, et kui selili magan, siis ALATI näen õudusunenägu/Luupainajaid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures peale astraali kogemist tuligi see luupainaja. Kuid see oli ainult korra. See oli mingi talve alguses. Kuigi pean mainima, et astraal on lihtsalt imeline kogemus. Aga seda ma kartsingi, et igal heal asjal on halb asi ka juures.

 

Ega ta nii ongi et, heal asjal ka tavaliselt halb pool, mul esineb lucid dreame, ja on ka luupainajaga kokkupuuteid olnud.Ei ole just kõige parem kogemus.Küsimus, et su vanaisal oli ka sama värk, aga kas ta on tegelenud ka selliste asjadega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ta nii ongi et, heal asjal ka tavaliselt halb pool, mul esineb lucid dreame, ja on ka luupainajaga kokkupuuteid olnud.Ei ole just kõige parem kogemus.Küsimus, et su vanaisal oli ka sama värk, aga kas ta on tegelenud ka selliste asjadega?

 

Ta ei ole tegelenud selliste asjadega, ta ei teagi nendest midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis see astraal on üldse?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis see astraal on üldse?

 

Astraalolek on seisund, mil sa pole päris ärkvel, kuid ei maga ka ning sinu "sisemine sina" on võimeline lahkuma sinu füüsilisest kehast. Suht messed up, ei oskagi korralikult seletada


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kus on kirjas, et paranormal activity on tõsielusündmuste põhjal tehtud? kuskil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ned kes ei usu vaimudesse jms peaksid vaatama filmi Paranormal Activity.

 

Hahahaaa, nalja teed, eks ?

Loomulikult terve film on faketud.

 

Ghost Adventures. Nightivision kaamer,ad EVP'd, soojusandurid jpms. 3 tüüpi pannakse terveks ööks maailma ühte maailma õudsamasse hoonesse ja seal nad siis filmivad jms.

 

 

 

Umm, deja vu'sid olen päris tihti kogenud kuus 1-2 korda tavaliselt. Suht creepy :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise usun, et on olemas.Lihtsalt on endal kogemusi olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun, et inimesel on hing. Surres rändab hing mõnda aega väljas pool keha ning lõpuks sünnib uuesti imikuna. Osad hinged ei ole oma surmaga rahul ning jäävad lõksu, ma usun, et neid hingi kutsutakse vaimudeks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ikka usun, onul saari aegne mõis, seal koguag midagi kummalist juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu vaimudesse.

Pole mingit tõendust näinud, et oleks olemas vaimud.

Aga tahaks kogeda, et midagi imelikku juhtuks kui olen kuskil 1i.

 

---------- Post added 14-07-11 at 12:56 ----------

 

Astraalolek on seisund, mil sa pole päris ärkvel, kuid ei maga ka ning sinu "sisemine sina" on võimeline lahkuma sinu füüsilisest kehast. Suht messed up, ei oskagi korralikult seletada

 

Mu klassiõde proovis midagi sellist teha.

Küsin temalt mis värk tal sellega on :)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige loogilisema teooria kohaselt on Deja Vu näol tegemist ajurikkega. See tekib siis kui sinu aju salvestab antud hetke või momendi enne seda kui see sulle endale nii-öelda kohale jõuab. Siis tekibki tunne, et oled siin juba olnud või seda juba teinud

 

 

Ma kuskilt lugesin/kuulsin, et deja vu puhul on tegemist tõesti ajurikkega. Sulle lihtsalt tundub, et sa oled seda varem näinud, tegelikult tõlgendab aju korraks juhutvat mälestusena ja seega selline naljakas tunne. Ja see kus mõni räägib, et ta ütles sõbrale ette, et mida ta kohe ütleb see suht mõttetu jutt sest tavaliselt sa ei mäleta seda hetke ennem kui see ära on juhtunud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kokkusattumisi mitu olnud.

 

Ühel ööl keegi ajas pabereid laiali kapil ja teisel ööl läks kauss ise põrandale, kukkus.

 

Siis kord nägin öösel mingit varju laes.

 

 

E: http://www.youtube.com/watch?v=0C9VnUi6HME&feature=bf_next&list=SP683E2F3D564654D4&index=2

 

ei taha trollida aga jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.