Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mingi 3 hooaega oli kuival noortega, nüüd sain 2 15 aastast talendiga 5. 400k saab näo pealt vast turult.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetasin ka nime ära, saatsin kirja, läks vast 5 minutit ja vahetatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sebisin turult endale ühe ründaja juurde. Tercan Ganem V: 21 O: 240 T: 7 Ostetud € 5,988,563. Tegelikult peaksin keskvälja ning kaitset tugevdama, kuid külgepidi maha ei jookse ju. Täna lükkan ka oma väravavahi mõneks päevaks müüki, seda siis õhtusel ajal ning umbes 3 milli eest. VV Niles Hristopoulos V: 19 O: 211 T: 4

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müün oma 20a 340s t:7 defenderi maha ja hakkan oma tiimi uuesti üles ehitama, hetkel on tiim väga ebaühtlane, tänu sellele ka üsnagi nõrk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sebisin turult endale ühe ründaja juurde. Tercan Ganem V: 21 O: 240 T: 7 Ostetud € 5,988,563. Tegelikult peaksin keskvälja ning kaitset tugevdama, kuid külgepidi maha ei jookse ju. Täna lükkan ka oma väravavahi mõneks päevaks müüki, seda siis õhtusel ajal ning umbes 3 milli eest. VV Niles Hristopoulos V: 19 O: 211 T: 4

 

 

Kui raha on siis fuze müüb head defi.

Ning kui vaatad global foorumisse siis mingi cook vms müüb 20a 305 skilliga kaitsjat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostmisest hetkel küll midagi välja ei tule, rahadega kitsas käes. Loodan paar meest veel maha müüa ning siis taas meeskonda uuendama hakata (kaitse ning keskväli vajab täiustamist). Hetkel on sihiks siis OneSkill Manager anniversary cup Bronze edition'is TOP 3'me jõudmine, mis saab olema suhteliselt keeruline ülesanne, peab 100% õige taktika valima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Top seitsme (tugevuse poolest) vahel saab olema äärmiselt tihe rebimine, kuid madalamatel kohtadel platseeruvad tiimid võivad ka ohtu valmistada. Kas ma sain õigesti aru, et täna pidi esimene mäng toimuma? :unsure: Liigas võtsin täna 5:0 võidu ning hetkel veel hoian neljandast kohast kinni! Järgmised mängud saavad olema suhteliselt suure tähtsusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Top seitsme (tugevuse poolest) vahel saab olema äärmiselt tihe rebimine, kuid madalamatel kohtadel platseeruvad tiimid võivad ka ohtu valmistada. Kas ma sain õigesti aru, et täna pidi esimene mäng toimuma? :unsure: Liigas võtsin täna 5:0 võidu ning hetkel veel hoian neljandast kohast kinni! Järgmised mängud saavad olema suhteliselt suure tähtsusega.

 

ei goldeni mängud algasid täna.

Silver ja bronze hakkavad siis kui rahvas olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See hooaeg ikka üldse õnne pole. Saan igasuguseid lambikaid kaotusi. Tegelt ehk ongi parem, langen esiliigast välja, rebuildin veits ning proovin kohe meistriliigasse saada. Ühe koha peal sammuda ka pole põnev :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See hooaeg ikka üldse õnne pole. Saan igasuguseid lambikaid kaotusi. Tegelt ehk ongi parem, langen esiliigast välja, rebuildin veits ning proovin kohe meistriliigasse saada. Ühe koha peal sammuda ka pole põnev :)

 

mis sa seal ikka rebuildid, kui boardide hinnad kordades halvemad.

Pigem püsi esiliigas ja uuenda tasapisi meeskonda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai siis selline asi tehtud

Silvio Duris

[ V: 20 | O: 344 | T: 7 ] Müüdud € 31,193,172

Ostsin 16m-ga. Nüüd saab tiimi kõvasti parandada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Megahit, sul tiim vahetati boti vastu välja jah? Sain siis reedel kena 3:1 võidu. Liigas olen kolmanda kohaga punktide poolest viigis, kuid väravatevahega jään alla.

 

Aga nh kolmandaks sa tuled, lemorac vms tiim saab 2 koha, sina 3. koha.

Olümpiaküla keeras midagi oma tiimiga persse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust tahab ta igast liigast karikaga edasi pääseda, juhul kui pole võimalust enam, siis ta langeb esi kahest välja ning üritab järgmine hooaeg jälle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarust tahab ta igast liigast karikaga edasi pääseda, juhul kui pole võimalust enam, siis ta langeb esi kahest välja ning üritab järgmine hooaeg jälle.

 

nojaa, seegi võimalus.

Aga oma taktikatega keeras tiitlivõitluse persse.

Aga nh numero uno kujunes talle üsna raskeks vastaseks.

 

liiga hull, hapoelil juba 1 mängija järgmise trenniga 500(hetkel skill 497)

jube ja turult ostetakse 20-23 aastasi 200+ skilliga mängijaid 3m+

Muudetud liikme Bourndead'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga nh kolmandaks sa tuled, lemorac vms tiim saab 2 koha, sina 3. koha.

Olümpiaküla keeras midagi oma tiimiga persse.

Mulle sobib, Esiliigas kolmandaks jääda on minu arvates igati hea tulemus. Arvestades minu meeskonna tugevust. Peaasi, et Meistriliigasse ei satu mingi juhuse tõttu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle sobib, Esiliigas kolmandaks jääda on minu arvates igati hea tulemus. Arvestades minu meeskonna tugevust. Peaasi, et Meistriliigasse ei satu mingi juhuse tõttu. :D

 

Noh mis sul ML vastu:D

Paremad boardid ju:D

Langeksid arvatavasti esiliigasse tagasi, kuid rahalised sissetulekud oleksid paremad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh mis sul ML vastu:D

Paremad boardid ju:D

Langeksid arvatavasti esiliigasse tagasi, kuid rahalised sissetulekud oleksid paremad.

Boardid on küll suuremad, kuid kaotuste tõttu hakkaksid fännid lahkuma (ei oska täpselt öelda, mida halba see toob, kuid midagi kindlasti :D). Hooaja lõpp läheb üpris raskeks, ehk isegi langen paar kohta edetabelis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.