Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nojah, pmst. rikuti low liiga omadele mäng ära, saan nüüd mingeid 6k boarde, gg.

Mõttetu pask.

Ega mullgi eriti paremad lood ei ole, eriti halb asi on see, et hiljuti tegin staadioni 100k :D

Hetkel 13 boardi seisavad, kuna ei raatsi 200 tuhandelisi boarde peale panna :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma julgen arvata, et mul tuleb selles mängus suhteliselt pikk mõõn. Muidugi see oleneb sellest, kuidas nende boardidega jääb.

Kulutused on suhteliselt suured, kui nüüd tulusid võetakse ka vähemaks, siis meeskonna uuendamine läheb piinarikkaks :glare:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodetavasti jään enda liigas 2-ks ja saan esiliigase.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain kah 6:0 võidu Jarmo, endalgi veidi köömes nüüd mängus, sissetulekud on ainult piletite raha, tegin staadioni 35k peale, eks näis mis juhtub.

Hullemaks minna ei saa. :D

Liigas jään vist kolmandaks, järgmised mängud peaksin kõik võitma, saan 12 punkti juurde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ütleme nii, et uuendus oli tglt väga hea, teoorias, kuid mitte praktikas.

Nüüd pmt boardid vastupidi, tippliigade omadel kõrgemad, mis ka õigem, kuna mängijate palgad jms suuremad, samas peaks siis rohkem rolli mängima lh, ning kindlasti langetas trusis boardide hindasid liiga palju.

Globalist lugesin, et nii mõnigi tiim hakkab saama 4-5m nädalas boardidelt+ erinevad snackid jms, samal ajal saavad aga madalamate liiigade omad(kellel facilities kõrged jms) saama üsna suurt miinust nii oma 1m nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga raske hooajalõpp tuleb, viimasel kahel hooajal on üldse äärmiselt pingeline lõpp olnud.

Lihtsalt ma midagi käest ei anna, homsesse mängu lähen tugeva pressi ning kavala taktikaga :P

Kõik 4 vastast on tugevad, kuid loodan parimat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Praegu olen 6. kohal, aga lõpp tuleb väga lihtne, suht kindlad 3 võitu tulemas. Seega pärast tänast võitu 3. koha üle võin isegi tõusta 3. kohale.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain võõrsil 7:1 kaotuse, Olümpialased tulid mulle tugeva pressiga vastu ning selle manöövriga mul võitu kahjuks võimalik võtta ei olnud.

Õnneks püsin veel teisel kohal, mehed on väsinud (tänases mängus läks neil 14-17% energiat maha).

3 rasket mängu tuleb veel vastu pidada!

Trusis pidi neid boardide hindu ka vaatama, eks näeb, vanu boarde kohe kindlasti ei tule, kuid midagi paremat ehk siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurepärane mäng lihtsalt! :D Kindlustasin liigas kolmanda koha tänase 4:0 võiduga. Vastaseks EstonianAnarchist, kes tuli mulle tugeva pressiga vastu, kuid mehed tegid koduväljakul suurepärast tööd ning domineerisin täielikult.

Pallivaldamine 87% minu kasuks ning vastasmeeskond suutis teha ainult ühe rünnaku. Kui nüüd järgmised 2 mängu viiki mängin on teine koht olemas, loodan muidugi võite :)

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hooaeg on lõppenud, kuidas siis rahule jäite kah? :D

Mina suutsin hooaja lõpuga võtta kolmanda koha ees 10-punktise edu, eelmised kaks mängu võitsin 1:0 ning tuleval hooajal olen juba Esiliigas :smile:

Saab raske olema, äärmiselt tugevad meeskonnad seal koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hey!

 

Nagu mõned teist teavad, siis OSM(oneskillmanager) sai täna 1-aastaseks. Just nimelt. 11.mai 2011 avanes mängumaailmas uus tõusev täht, kui oneskillmanager lõi ukse jalaga lahti ja 3 lätlast + üks eestlane alustasid teekonda, mille pikkust ja raskust ei osanud aimata isegi Selgeltnägijate tuleproovist läbi käinud Nõia-Ints ja nii mõnigi isehakanud provokatiivne asjandus.

Raske on uskuda, et aasta on juba möödas. Samas on see aasta olnud tore, uusi inimesi ja atraktiivseid kasutajaid ja mängureeglite rikkujaid on mängust läbi käinud sadu ja sadu. Kuid just need inimesed sütitasid meis usku ja jõudu, et töötada edasi ja edasi, aina paremuse poole, et mäng saaks korralik ja kasutajasõbralik. Sest on ju tegu lihtsa ja lõbusa mänguga, kus esmapilgul võib tekkida mõttetuse tunne, kuid asjaga süvenedes saate aru, et tegu on millegi maagilisega, sest 4-6 mänguga nädalas ei ole hakkama saanud veel ükski teine browser mäng.

Kindlasti soovite teada, mida see hooaeg, mida kutsume sünnipäeva hooajaks endaga kaasa toob. Seega ilma pikemalt jahumata toon ma teieni need parimad palad, mida saate nautida vaid OSM`i mängides ja seda paremaks muutes.

1. Uus disain- oleme saanud palju tagasisidet, et paljud uued registreerijad on hakanud streikima just kujunduse poole pealt, seega võtsimegi asja kätte ja lubasime endamisi, et 1-aasa täitumisel laseme välja uue kujundus. Uut kujundus valides lähtusime me lihtsuses ja effektiivsuses, et vanad OSM võlud ikkagi säiliksid.

2. Meie esimene väljakutse, võistlus ehk "Online breaking contest"- see tähendab seda, et 13.05.2012 kell 19:00-23:59 100 kasutaja üheaegselt online olemisel saavad kõik, kes sellel ajavahemikul on sees 2 Foiniiklast.

3. Veel on tulemas tasuta sõpruskarikad, mõningad reklaamikampaaniad.

 

Need kõik punktid on selleks, et teha mugavamaks teie mängimist ja samas ka ärgitada teid mängima, loodan, et minu eeltoodud tekst ärgatab teid ja registreerite mängu juba täna, sest selletaolist mängu ei ole browsermängude maailm veel näinud.

Lisada võin veel ka seda, et iga sõbra, tuttava, vanaema, ema, isa, vanaisa kutsumisel saate te 10% kasumit. Nimelt, kui teie suunamiskoodi(linki, mille käigus teie poolt inimene registreerib, teadatundut kui refferal link) ostab 20 foiniiklast, siis saate teie 10% kasumit, et teie vaev saaks tasutud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Meeldetuletus kõigile:

 

2. Meie esimene väljakutse, võistlus ehk "Online breaking contest"- see tähendab seda, et 13.05.2012 kell 19:00-23:59 100 kasutaja üheaegselt online olemisel saavad kõik, kes sellel ajavahemikul on sees 2 Foiniiklast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.