Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ostsin täna ühe jaburalt kalli mehe! Samas ma ei ole päris pikalt turul aktiivne olnud, ehk see hind on isegi normaalne (boardid muutsid päris korralikult turu hinda ning allahindlusi ei ole veel tehtud, kuigi boardid on mitmeid kordi halvemad). Selline tegelane siis (PK):

Adriano Dominguez V: 19 | O: 217 | T: 4 Ostetud € 5,467,954

Hetkel oleks eelkõige kaitsesse nooremaid ning tugevamaid mehi vaja, et garanteerida liigas püsimajäämine!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hinnad on tõesti turul märgatavalt tõusnud ning ostul pole viga midagi, talent on veidi väike kuid käib küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin täna ühe jaburalt kalli mehe! Samas ma ei ole päris pikalt turul aktiivne olnud, ehk see hind on isegi normaalne (boardid muutsid päris korralikult turu hinda ning allahindlusi ei ole veel tehtud, kuigi boardid on mitmeid kordi halvemad). Selline tegelane siis (PK):

Adriano Dominguez V: 19 | O: 217 | T: 4 Ostetud € 5,467,954

Hetkel oleks eelkõige kaitsesse nooremaid ning tugevamaid mehi vaja, et garanteerida liigas püsimajäämine!

 

Sinu kurvastuseks pean ütlema, et väga sitt ost, võrreldes ühe sotimaa meeskonnaga.

Tüüp ostis hooaja algul 6 millioni eest: V 19 | O 290 | T: 3(+hard working, ehk sama mis T4)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et siis selline küsimus et , mul kõikde mängijate eneriga on elu madal, mida teha et ei oleks nii madal?

kas ehitada training groundi?

Energia sõltub mängijate vanusest, training ground annab ainult treenimisel juurde. Ja muidugi pressist sõltub ka äärmiselt palju, ma ise mängin normaliga 90% hooaja peale kokku ning kahe päevaga taastuvad ilusasti ära! :D Täna siis 5:0 võit!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin kh, eriti ei meeldi endale niiet jh.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tech, täisti nõus! :D Aga Jarmol on tegelikult õigus - Praegu OSMis ilma turul passimiseta tippu jõuda pole võimalik... Aga eks ma siiski proovin seda vaikselt teha. Valem siis selline, et iga 5 hooaja tagant ostan endale 14-17 aastaseid mehi ja nii peaks tiim vaikselt paranema. 5 aasta pärast ehk jõuab Hapoelile järele ka! Kui Hapoelist rääkida, siis tema tegi kõik oma ostud korraga ära ja enam tal turgu külastada polegi vaja.

 

NB! TMTmtm on suhteliselt hale vennike, et tatiimi Hispaaniasse teeb, sest arvab, et Eestis liiga tugev konkurents...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tech, täisti nõus! :D Aga Jarmol on tegelikult õigus - Praegu OSMis ilma turul passimiseta tippu jõuda pole võimalik... Aga eks ma siiski proovin seda vaikselt teha. Valem siis selline, et iga 5 hooaja tagant ostan endale 14-17 aastaseid mehi ja nii peaks tiim vaikselt paranema. 5 aasta pärast ehk jõuab Hapoelile järele ka! Kui Hapoelist rääkida, siis tema tegi kõik oma ostud korraga ära ja enam tal turgu külastada polegi vaja.

 

NB! TMTmtm on suhteliselt hale vennike, et tatiimi Hispaaniasse teeb, sest arvab, et Eestis liiga tugev konkurents...

 

Mis sa arvad et ma tegin hispaaniasse oma tiimi, et Eesti liigas on tugev konkurents ? :D

Valesti arvad siis, Kunagi kui ma nägin seda mängu , Registeerisin endale mingi lambi kasutaja, et vaadata milline mäng näeb välja.

Siis läks mingi 1 kuu mööda, logisin uuesti mängu sisse ja Hakkasin tollega mängima, sest ei viitsinud eestisse kasutajat tegema hakkata .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline asi on keelatud..

Ei tohiks olla ja kui isegi on, siis OSM'i reeglid on suhteliselt paindlikud. Noobmehel ka ju Usa's kasutaja, seni pole midagi tehtud.

 

// Tech, ära Karuaugu hinda väga kõrgele aja täna, homme on ka päev! :)

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tohiks olla ja kui isegi on, siis OSM'i reeglid on suhteliselt paindlikud. Noobmehel ka ju Usa's kasutaja, seni pole midagi tehtud.

 

// Tech, ära Karuaugu hinda väga kõrgele aja täna, homme on ka päev! :)

 

pole kindel, aga kas noobmees ei ela ameerikas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi 21/254/5 meest ei soovi osta 8m eest? :)

Mis positsiooni härra mängib? Kui ma Karuauku täna kätte ei saa, siis ehk isegi ostaks ära. Mängus toimusid siis mõned väiksemad uuendused ka. Noobmehe kohta ma rohkemat midagi ei tea, ehk isegi elab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal uut kaitsjat vaja, müün 8-9 millise venna siis maha pärast ning saan mõne uue osta, uut väravavahti oleks vaja.

Mõtlen hetkel seda, et varsti jälle uus hooaeg ning tüübid saavad jälle 6-7milli juurde, endal pole ~15m raisatudki.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma saan täna õhtul vähemalt 2 milli juurde, ehk siis Karuaugu ajaks on mul 12m! :D Aga ma arvan, et ta läheb kuskil 9m eest ära. Mis su VV statsid on? Mul selline tegelane ootab enda aega, ehk tahad ära osta?

VV Niles Hristopoulos 19 207 4

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.