Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Eks ma katsun sellel ajal ikka sees püsida siis :smile: Täna oleks kõigil hea registreerida, kuna homme hakkab juba uus hooaeg! Ise potsatan Esiliigasse, kus läheb ikka äärmiselt raskeks :unsure: Loodan puhtalt taktikaga ära teha, kuna overalli poolest olen üks nõrgimatest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pane koosseis paika, õhtul kella 8 aeg kui on päevauuendus saad liigasse.

Mängud toimuvad esmasp, kolmap, reede+rahvuskarikas neljap.

 

Kolme milli eest palka endale treener, alustuseks hea training 5 level 1 treener.

Ning arenda oma treeningväljakut..

Samuti võta staadion ja ehita board kohad, ning sõlmi parimate boardidega lepingud.

 

Kui veel abi vaja siis juhend/manual alt leiad kõik olulise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Unreal, eelmine hooaeg mis oli, mu rating oli väiksem, mu kaitse oli sitem, ma ikkagi olin 3 kohal oma liigas.

Aga mis nüüd? Ma ostin endale 2 uut kaitse mängijat, 1 hea ründaja 220 skilliga, ning ma saan haigelt suhu kõigilt lihtsalt,

4 mängu mängitud ja 3kaotust ja 1 viik. Dafuuq?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suhteliselt kesiselt läheb, hooaeg algas kahe kaotusega (4:0 ja 5:1). Meeskonna enesekindlust tõstis võit Rahvuskarikas, seejärel mängisime võõrsil viigi välja. Eelmised kaks mängu olen võitnud 3:2. Liigas olen hetkel kuuendal kohal, loodan püsima jääda. Uuendasin treening platsi level 5 peale ning ostsin ühe ründaja ka juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Unreal, eelmine hooaeg mis oli, mu rating oli väiksem, mu kaitse oli sitem, ma ikkagi olin 3 kohal oma liigas.

Aga mis nüüd? Ma ostin endale 2 uut kaitse mängijat, 1 hea ründaja 220 skilliga, ning ma saan haigelt suhu kõigilt lihtsalt,

4 mängu mängitud ja 3kaotust ja 1 viik. Dafuuq?

 

Kogemus loeb ka ikka sitaks. Kui need uued mehed on noored ja kogemusteta, siis mängivadki sitasti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suhteliselt kesiselt läheb, hooaeg algas kahe kaotusega (4:0 ja 5:1). Meeskonna enesekindlust tõstis võit Rahvuskarikas, seejärel mängisime võõrsil viigi välja. Eelmised kaks mängu olen võitnud 3:2. Liigas olen hetkel kuuendal kohal, loodan püsima jääda. Uuendasin treening platsi level 5 peale ning ostsin ühe ründaja ka juurde.

ei hakanud üritamagi midagi national cupis, sain vähemalt raha kuna kodus mängisin. :D

liigas 1 koht hetkel, iga mäng olen skoorinud üle 5 värava vähemalt

millega te raha teenite iga nädal?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Boardside, kodumängudega saab üht teist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
andke mingi idee mida 1' date='8m teha ? :D[/quote']

Kõige mõistlikum oleks juurde koguda. Muidugi see, mida sa selle rahaga teha tahad sõltub sinu meeskonna tugevusest jne. Ehk annad lingi oma tiimile? Täna sain Rahvuskarikas 2:0 pähe. Kodumeeskond saab ikkagi rohkem raha, kuna boardide eest tuleb ju ka kopikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige mõistlikum oleks juurde koguda. Muidugi see, mida sa selle rahaga teha tahad sõltub sinu meeskonna tugevusest jne. Ehk annad lingi oma tiimile? Täna sain Rahvuskarikas 2:0 pähe. Kodumeeskond saab ikkagi rohkem raha, kuna boardide eest tuleb ju ka kopikas.

http://www.oneskillmanager.com/?page=team&id=1886

 

ise arvan et tasub panustada tiimi peale, ootan sinu arvamuse ära .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.