Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
vott , ma tahaks saada toukerattaga sponsored kellegi tiimi poolt , v näiteks monster v discrict , mgp , eagle , blunt jne .midagi neist :D

 

Selleks sul peab ikka päris kõva talent olema. Tõukerattas on nii lihtne, crossfoot whipid ja prid on paari päeva teema.

 

Enda unistus on elada vabaduses, mitte nii nagu enamustel on. Elatakse ja töötatakse pange laenu nimel ja maksude nimel. Midagi teha ei tohi, isegi oma maa lapil pead maksma, et midagi ehitada. Aga nii öelda teostav unistus oleks saada sponsor, muu on kõik olemas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selleks sul peab ikka päris kõva talent olema. Tõukerattas on nii lihtne, crossfoot whipid ja prid on paari päeva teema.

 

Enda unistus on elada vabaduses, mitte nii nagu enamustel on. Elatakse ja töötatakse pange laenu nimel ja maksude nimel. Midagi teha ei tohi, isegi oma maa lapil pead maksma, et midagi ehitada. Aga nii öelda teostav unistus oleks saada sponsor, muu on kõik olemas.

 

Muidu pri küll sul paari päeva teema ei ole :)

Nagu paljudel rikkaks jms.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üsna sama mis DocK-il ?

 

Saada mingit moodi sponsor, kes sponsoreeriks eluaeg.

 

Mis alal siis kah? Ise mõtlesin rulal. Heameelega sõidaks kuskil Flipi tiimis. :)

 

Muidu pri küll sul paari päeva teema ei ole :)

Nagu paljudel rikkaks jms.

 

Noo ma võtsin tõukeratta üks päev kätte. Ma ei osanud ühtki trikki, sõitsin ja sattusin ekstaasi, 20 minuti pärast oli whip, whip to crossfoot, crossfoot whip, 360, bars jne selged. Väga kerge asi on tõuks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu unistus on Koos Wiz khalifa ja Snoop Dogg-iga laval üks tihke pläru teha ;)

 

Või siis nendega üks peene läbu maha panna , ja ma räägin seda tõsiselt :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No paljupalju raha nagu igaüks ja BMX skill võiks ka väga jõhker olla :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Postige, mis teie suurim unistus - ja rääkige sellest lähemalt?

Minu oma on, et saada kosmosesse/kuule.

Mingi 2/3 ajast mis vaatan kuud mõtlen, et see nii müstiline, ja see kosmose pimedus jms.

Et tahaks näha kõike sealt kus keegi teine ei näe.

 

 

ByTheWay , Vägapaljud on kuul ja kosmoses käinud :P

 

Minu mõte , Kuu asemel mina sooviksin marsile minna , Kuna seal on niivõrd vähe inimesi käinud , et ei tea kas sinna minnaksegi veel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ByTheWay , Vägapaljud on kuul ja kosmoses käinud :P

 

Minu mõte , Kuu asemel mina sooviksin marsile minna , Kuna seal on niivõrd vähe inimesi käinud , et ei tea kas sinna minnaksegi veel :)

Ise ka usud mida räägid?

Kuul on käinud KÕIGEST 12 inimest, kes on reaalselt kõndinud kuul. Ja Marsil ei ole käinud ÜKSKI inimene, sinna alles planeeritakse saata robot minu teada. Ainuüksi sinna minek kestaks umbes 8,5 KUUD. Lisaks tuleb mingi aeg seal olla, sellepärast et Mars ja Maa ei käi käsikäes ja mõlemad tiirlevad omasoodu seega tuleb umbes sama aeg seal veel veeta + tagasituleku aeg. Kujutad ette palju raha selleks kulub, et Marsil inimene kõndida saaks? - Tuleb kaasa võtta meeletud toidukogused, erinevaid rohte ja muid eluksvajalikke asju, mida praeguse suurusejuures rakett elusees mahutada ei saaks, ehk oleks vaja ehitada rakett, mis oleks praegusest mitme, kui mitte mitmekümne korra suurem.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.