Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Matemaatiline analüüs I vähemalt E!!!!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu enamik juba unistanud on , sooviks ka juba oma elu peale minna ja need teised 2 asja juba olemas.

Aga selleks ei jätku ressursse :s


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esialgu tuleb lõpetada gümnaasium, sõjavägi siis edasi ülikooli ja siis hakkame unistusi ellu viima :)

Minu unistus on kunagi siit eestist võimalikult kaugele ära kolida. Saada tööd kuskil välismaal ja seal rahulikult edasi elada.

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esialgu tuleb lõpetada gümnaasium, sõjavägi siis edasi ülikooli ja siis hakkame unistusi ellu viima :)

Minu unistus on kunagi siit eestist võimalikult kaugele ära kolida. Saada tööd kuskil välismaal ja seal rahulikult edasi elada.

 

Peace :coolio:

 

This!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvli suurim RSGP ärikas ! @ Täitub peatselt :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Postige, mis teie suurim unistus - ja rääkige sellest lähemalt?

Minu oma on, et saada kosmosesse/kuule.

Mingi 2/3 ajast mis vaatan kuud mõtlen, et see nii müstiline, ja see kosmose pimedus jms.

Et tahaks näha kõike sealt kus keegi teine ei näe.

Mul sama unistus. Kuul oleks hea BMX'iga sõita sellepärast, et seal pole absoluutselt gravitatsioonijõudu ja kui õhku hüppad, on veel aega mõeldagi, mis trikki teha. Aga tahaksin ka Marsil käia. Keegi oli vist isegi seal avastanud vett :).


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegune unistus on see,et saada korralik haridus,peale seda tulevad teised asjad,auto,naine,maja ja lapse jne.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu eesmärgid on viimasel ajal palju muutunud.Eelkõige tahan tegeleda spordiga, mis mulle meeldib.

Praegu on suurim eesmärk käia aasta koolis, siis sõjaväes, üks aasta mõnes rikkamas riigis raha teenida ja siis aasta aega Vladivastokis elada:P.Tahan vene keelt täiesti puhtalt rääkida tulevikus.

Üks suur eesmärk ongi ostata mingi 7-8.aasta pärast soome(see tuleb lebolt, sest vanemad kolivad suvel sinna)-, inglise-, vene-, hispaania,- itaalia ja eesti keelt.Võib-olla ka portugali oma.

Spordiga on nüüd eesmärgid natuke muutnud:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
;2038805']Peale kooli hea palgaga töö' date=' oma korter ning auto.[/quote']

 

Nõustun Tech'iga.

 

Töökoht võiks olla välismaal:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raha tahaks ja naisi. Raha mulle meeldib aga tööd ma teha ei viitsi nii, et heast töökohast mulle kasu pole.

Naistega on ka kehvasti. Selliseid tahaks kellel olekss hästi tissid ja suur pepu. Terve maja võiks täis olla selliseid.

Raha võiks olla nii palju, et kunagi otsa ei saagi. Ostaksin selle eest endale autosi ja uusi maju ja neid Naisi keda ma tahaks neid ka kepisk aktiivselt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei unista väga millestki. Ainuke mida ma hetke seisuga tahaks, on see, et ma saaksin praktikal vastavalt tehtud tööle palka, mitte närust 230euri. Siis tahaks koolis kõik hinded korda saada. Peale kooli korraliku töö peale saada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.