Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

MInu unistus on, et kõik unistused täituksid.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh ma unistaksin ausalt siit Eesti riigist minema tõmmata, kuna mina eriti sellest riigist midagi arukad kasvamas ei näe.

 

Tahaksin ei kuskile mujale, kui L.A'sse minna või New Yorki elama, igavesti. Kindlasti tuleks ka koduigatsus peale aga pikkaaegu harjuks selle eluga ära. Ainukesed asjad mida kaasa sooviksin võtta oleks oma kodu kus ma hetkel elan ja oma vanemad.

 

Leiaksin seal hea töökoha millel on hea palk ja kollektiiv, häid sõpru sooviks ka muidugi.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2398005']Heh ma unistaksin ausalt siit Eesti riigist minema tõmmata, kuna mina eriti sellest riigist midagi arukad kasvamas ei näe.

 

Tahaksin ei kuskile mujale, kui L.A'sse minna või New Yorki elama, igavesti. Kindlasti tuleks ka koduigatsus peale aga pikkaaegu harjuks selle eluga ära. Ainukesed asjad mida kaasa sooviksin võtta oleks oma kodu kus ma hetkel elan ja oma vanemad.

 

Leiaksin seal hea töökoha millel on hea palk ja kollektiiv, häid sõpru sooviks ka muidugi.

 

Sinusugustest inimestest tulekski lahti saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimkond orjusest vabastada. :flapper:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.