Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rauuntzi photoshopi pildid.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ei minuga on kõik korras. Kui sa vähegi biiti tajuksid siis sa oleksid vait. Aga sina muudkui püüad tõestada meile oma võimekust. Mille tulemusena on see teema siin.

 

Ülalkorrusel sul tuli ei põle.

Mõistus sul lihtsalt napilist sõna kinni ei võta, et KRIITIKAT MU TÖÖDE kohta.

 

Sa ikka raiud naela asfaldisse ja postitad off topicut siia.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahad kriitikat või ? Mine palun kuskile välismaa signa foorumitesse. Siin on vähe inimesi kes oskavad üldse töid hinnata, aga sinu suureks kurvastuseks enamasti nad ei jõua kirjutada kirjandit iga signa kohta. Kui asi paremaks muutub siis seda ka öeldakse.

 

Ja ma ei väidagi, et ma parem olen ma lihtsalt vihjasin talle,et temast on ka paremaid. Ja iseõppimise kohta siis ma julgen ka väita, et mina olen kasutanud ehk kokku üldse 5 tutoriali vist. Kuigi veidke juba biiti tajud õpib väga palju teiste psd failidest. Ja ära hakka nüüd mulle sitasti ütlema, sest ma juba tean, et sa oled parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tahad kriitikat või ? Mine palun kuskile välismaa signa foorumitesse. Siin on vähe inimesi kes oskavad üldse töid hinnata, aga sinu suureks kurvastuseks enamasti nad ei jõua kirjutada kirjandit iga signa kohta. Kui asi paremaks muutub siis seda ka öeldakse.

 

Ja ma ei väidagi, et ma parem olen ma lihtsalt vihjasin talle,et temast on ka paremaid. Ja iseõppimise kohta siis ma julgen ka väita, et mina olen kasutanud ehk kokku üldse 5 tutoriali vist. Kuigi veidke juba biiti tajud õpib väga palju teiste psd failidest. Ja ära hakka nüüd mulle sitasti ütlema, sest ma juba tean, et sa oled parim.

 

Ma ei ütlegi, et mina parem olen, sa oled tunduvalt minust parem kunstnik.

Kes mulle ütleb, ütlen ka mina vastu.

Iseõppimise kohta ütlen seda, et ma tõesti olen ka vaadanud 2-3 tutoriali ja ma olen eelaimamuse kätte saanud ja mulle piisab.

Teiste töödelt õpin kuidas panna lightingut jms.

 

Nüüd oleme tasa, eks?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NO YOU ARE NOT THE CENTER OF UNIVERSE.

 

Kriitikat ka su tööde kohta. Ma teen lühidalt kuna sa nagunii graafika termineid ei tunne..

 

shit1.jpg

 

 

Sa võiksid tõesti vahelduseks vahvlist eemale hoida. Ma usun, et minul ja paljudel teistelgi on kergem. Ja õpi kriitikat kannatama.. Või muidu hakkad sa elus koguaeg vasta kotte saama.

haha, nab mine munni, miks sa selle pasa siia panid`:D:D:D ajad oksele mu:D nagu rauntzi signad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rauntz, ma sinuasemel esitaks kaebuse juhtkonnale kuidas kõrvalised isikud sina blogi reostavad - jah, just nimelt "reostavad" mitte kritiseerivad. Aga nagu ma siit näen, et sa ise sugugi parem ei ole siis kardan, et see blogi läheb üsna pea lukku.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rauntz, ma sinuasemel esitaks kaebuse juhtkonnale kuidas kõrvalised isikud sina blogi reostavad - jah, just nimelt "reostavad" mitte kritiseerivad. Aga nagu ma siit näen, et sa ise sugugi parem ei ole siis kardan, et see blogi läheb üsna pea lukku.

 

Eks ma üritan jah, olen saatnud Amichie kirju, aga keegi ei vasta.

No kui ma ise lainel püsin, siis vast ei lähe? :)

Töid on ka oodata.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uus work.

No kuidas meeldib, selle jaoks võtsin ekstra 2 pool päeva aega, kogusin mõtteid ja panin nad kõik tööle. :)

robot.png

 

Nab, KenTi, kaspar jms teised ka, hinnake!

Minu arust tõmbab natukene kiri focalit vms?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uus work.

No kuidas meeldib, selle jaoks võtsin ekstra 2 pool päeva aega, kogusin mõtteid ja panin nad kõik tööle. :)

robot.png

 

Nab, KenTi, kaspar jms teised ka, hinnake!

Minu arust tõmbab natukene kiri focalit vms?

Ma tõesti ei tea mida sa sellel pildil ise tegid, kuna ma ei tea selle renderit, aga muidu on täitsa tipp-topp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris hea. Värvid on super sinu taseme kohta, lightingu kallal võiksid rohkem vaea näha.

Ilmselt su parim signa aga tekst imeb haigelt :D Selline font on liiga 2006 aasta (seda saaks lahedalt kasutada tegelikult aga mitte niimoodi) ja mis teema selle läbipaistva kastiga teksti all on?

Ilusat teksti on väga kerge teha ju, vibrantfx on inspiratsiooni täis ( http://www.vibrantfx.net/topic/22-post-the-best-tags-you-have-ever-seen/ ) ja siit foorumist leiad kah nii mõndagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Päris hea. Värvid on super sinu taseme kohta, lightingu kallal võiksid rohkem vaea näha.

Ilmselt su parim signa aga tekst imeb haigelt :D Selline font on liiga 2006 aasta (seda saaks lahedalt kasutada tegelikult aga mitte niimoodi) ja mis teema selle läbipaistva kastiga teksti all on?

Ilusat teksti on väga kerge teha ju, vibrantfx on inspiratsiooni täis ( http://www.vibrantfx.net/topic/22-post-the-best-tags-you-have-ever-seen/ ) ja siit foorumist leiad kah nii mõndagi.

 

Mulle tundus, et see kast sinna sobib ja siis paningi.

Tõsiselt sick vennad seal foorumis, see lihtsalt n1, mida nad seal teevad, nii ilusad.

Teksti kohta oli seal ainult paar pilti vms, aga ei oska sealt foorumist kuskilt otsida ka tutoriale vn.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Resources alafoorumis või kuskil seal allpool on tutorialid. Aga selle alafoorumi nägemiseks on 10 postitust vähemalt vaja vist.

 

Siis ma küll vist eriti pingutada ei viitsi. :D

Kahju, et estGFX'i pole enam, sealt oli muidu hea võtta neid.

 

E:// Regasin ära, sama kasutaja nimega, mis siingi.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Borderi pärast saad 3/10. Muidu saaks vast 5/10. Splatteriga failisid. Oleksid pidanud flowi suunas tegema. Ja flow läheb alt paremalt ülesse vasakule. Kena depth. Lighting ehk vajab tööd. Üks su normaalsemaid töid kuigi jah. border on juba esiteks imelik kuna alumine on väiksem kui ülemine. Must border ei sobi üldse. Kokkuvõttes see border rikub tööd..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt selline toores splatter kohe kindlasi ei sobi jah, oleks kasvõi mingit clipping maski aretanud siit. Ma mäletan ise kah kui sitaks mulle need mustad borderid meeldisid, aga iga tööga need lihtsalt ei sobi, enamasti ei sobi üldse need. Kui splatterid ja border ära jätta siis on päris mõnus.

 

Oled arenend! ;)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.