Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rauuntzi photoshopi pildid.

Soovitatud postitused

Palju õppimisi korda saadetud, aga viimaks sain ka mingisuguse käkerdatud kokku. :D,

kriitika on igati oodatud..avalda oma arvamus, ütle mida täiendada..soovita midagi. :)

Signa keskel diagonaalselt minu nimi, et keegi sellest kopi ei teeks. :D

Untitled-1.png

E:// Võibolla just kõige parem ei ole, et need kiired tulevad üle näo. :D


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kindlalt saan, aga kas keegi oleks nõus mulle teamvieweriga tegema mingit tutoriali nagu oma silma all.

Siiski oma silm on kuningas.

Nagu teie teete minu psis signa valmis ja ma üritan seda meelde jätta, mis stepid vahel olid. ;)


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen siiamaani teinud AINULT tutorialitega kuna mul lähevad asjad meelest tavaliselt. Pikka aega kasutad siis jääb meelde ja on kergem. Aga sul peab olema ka seda tunnetust vms kuidas asjad paigas peavad olema naq mis tausta ja renderit valida jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi ongi selles, et ma kordangi nagu "õpitu" üle, tehes mingisuguseid loominguid. Ühe korraga endalegi meelde jää.

Pausidega vaatan jutuubist tutoriale, teen kaasa. Ja juba pärast üritan teha juba ilma abita. ;)

Minul aitab.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üksluised ja pealiskaudsed, mingi mehike peal ja taha teed väga üksluise backgroundi. Isegi renderi ja backgroundi värvid ühtuvad.

 

mida sa seletad kui ise sittagi ei taju?

just hea, et oskab värve sobitada. küll ajapikku paremaks muutub, või mis sa n6gesemees arvad et kui tõmbad PSi siis oled kohe supermees valmis? ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tea kas see on just..aga jälle harjutamise mõttes. ;)

Untitled-2.png

 

---------- Post added 08-04-11 at 20:52 ----------

 

E:// Mõni modedest võiks pealkirja ära muuta, et panna.."Rauuntzi algelised signatuurid", ;)


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike areng on olnud jah. Soovitan endiselt kasutada Deviantarti tutoriale. Youtubes on enamasti sellised "oldschool" tutorialid.

Seda ka, et ära pane teksti mitte kunagi nurka. Imo see rikub täielikult kogu lõbu ära. Teksti kasuta veidi väiksema suurusega ka. Hetkel torkab tekst rohkem silma kui focal.

 

Jäta meelde proovi igale signatuurile panna Depth, focal, lighting, flow.

 

Focal/Focal Point- See koht kuhu sinu signatuuris esimesena vaadatakse, nn "põhipunk"

 

Stock- Tavaline pilt mida võib jagada ja muuta.

 

Render/Cut-Out- Taustata pilt, kus tegelane või ese on välja lõigatud, et oleks lihtne kasutada.

 

LP- Suur töö, kõik mis on signatuurist suurem.

 

Flow- Suund signatuuril, kuhu sinu effektid "voolavad"

 

Depth- Sinu töö sügavus, taga on asjad udused ning väiksed ning ees teravamad ja täiesti silme ees uuesti udused.

 

Composition- See, kui hästi on sinu töö kokku pandud.

 

Monotone/Monochromatic- Kõik mis on ühevärviline või ühe värvi varjunditega

 

HQ/LQ- HQ = High quality. LQ = Low quality

 

Ripping: Plagiarism/plagiaat (kui millegipärast ei tea misasi on plagiarism siis kasuta sõnastikku)

 

C4D- Abstrakne render, mis tehakse programmis cinema 4d ja kasutatakse signades ning LP'des.

 

Typography- Kõik teksiga seonduv

 

B&W- Must ja valge

 

DP- Digitaalne maal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nab tänud sulle sellise pika teksti eest, üritan ikka meeles pidada, aga vahest võid ju sinagi msnis pisut tutoriale teha. Sul peaks olema mu msn. ;)

Jällegi üks..lihtsalt harjutamise mõttes, minule täiesti meeldib. :D

Untitled-2.png

Natukene suur ja sama renderiga. :D


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väike areng on olnud jah. Soovitan endiselt kasutada Deviantarti tutoriale. Youtubes on enamasti sellised "oldschool" tutorialid.

 

algajale ongi need oldschool tutorialid tegelikult head, sest need on lihtsad ja õpetavad palju häid käike selgeks, mida saab hiljem oma peaga hästi kasutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nab tänud sulle sellise pika teksti eest, üritan ikka meeles pidada, aga vahest võid ju sinagi msnis pisut tutoriale teha. Sul peaks olema mu msn. ;)

Jällegi üks..lihtsalt harjutamise mõttes, minule täiesti meeldib. :D

Untitled-2.png

Natukene suur ja sama renderiga. :D

kasututad sama renderit:D koguaeg:P aga jah, päris norm.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liiga palju kasutad seda ripple vms effekti. Liiga pikk on.Kõrgus on enamvähem.

 

 

City view signature tutorial

 

Ja kui isegi ei oska siis proovid edasi. Googeldad kui ei saa millegist aru. Ja nii hakkabki tulema.

 

Tee selle järgi midagi...

Youtube kaudu tehes sa ei õpigi mitte midagi. Youtube tutid on enamjaolt puhas pask.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida sa seletad kui ise sittagi ei taju?

just hea, et oskab värve sobitada. küll ajapikku paremaks muutub, või mis sa n6gesemees arvad et kui tõmbad PSi siis oled kohe supermees valmis? ei.

 

Olen väitnud või arvanud, et olen hea? ei. Pealegi kriitika oli igati oodatud, niiet mokk maha, tolgus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja kas mina olen väitnud, et sa oled hea? ei. Su kriitika on ilmselgelt üleliiast. Tõmba PS ja proovi signa teha, küll siis aru saad millest ma räägin.

 

Ja Nab räägib siin et youtube tutorialid on puhas pask? täiesti vale, youtubest võib leida igale rankile tutoriale + alustuseks pole mitte ükski tutorial pask, vastasel juhul ei ole see lihtsalt tutorial.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Youtuubi omad on ka tegelikult head, saad pause panna kui vaja. Teha mõtte pausi jne.

Üks veel..

raunootaust_copy.png

Ei tea kas kukkus välja, aga jällegi üks harjutamise heaks tehtud. ;)

Andke ikka soovitusi, mida lisada. :)

 

 

 

Justin Bieberist, ;)

Öeldi, et selle lõuaga on kõige parem harjutada. :D

|

\ /

justinbieber_copy.png


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.