Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rauuntzi photoshopi pildid.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu ilus peale kirja jah:)

 

Kirjast pole hästi aru saada;)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

MacNeil tegi ka ükskord sellise signa, no eks püüdsin järgi teha. ;)

PS: RIPPIMINE OLI AINULT HARJUTAMISE MÕTTES.

Panin ka veemärgi keskele, et ei hakkanud oma nime kuskile kirjutama, (ei osanud sobitada kuidagi.)

Siis tegin selle vesimärgi. :)

Rate or hate, your choice. :)

redbull.png


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis tema ütles :D - Layerite kohal, vasakul pool Opacityt on olemas selline asi nagu Blending Mode... kindlasti pead seda kasutama, kui tahad teha midagi mis ei oleks naivismi tasandil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sessuhtes kui kunsti annet pole siis pole mõtet üritadagi.

 

signa tegemiseks pole mingit kunsti annet vaja :D

vähemalt mingi maani küll, et päris pro signa teha siis on lisaks oskustele veidi kunsti silma küll vaja aga vaevalt annet. eestis pole pro tasemele signade tegemises nagunii keegi jõudnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sessuhtes kui kunsti annet pole siis pole mõtet üritadagi.

 

Eee... pole üldse nõus... paberil ma oskan vaevu kriipsujukusi joonistada. See võtab lihtsalt harjutamist ja head inglise keele oskust (kuna enamus tasemel tutorialeid on inglise keeles).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eee... pole üldse nõus... paberil ma oskan vaevu kriipsujukusi joonistada. See võtab lihtsalt harjutamist ja head inglise keele oskust (kuna enamus tasemel tutorialeid on inglise keeles).

 

Ma nüüd küll ei leia, et sinu signatuur oleks mingitviisi parem kui kriipsujukud.

Aga muidu, ei ole mingit annet vaja jah. Harjutada ainult vaja.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ei tahtnud sellest signatuuri teha.. Kiri on halb. Ära pane kirja kuskile alla äärde.. Tõmba teisi fonte :) .

Kasuta lighting c4d. Tee ääred tumedamaks. Lightingut pole või on seda väga vähe. Lighting oleks võinud tulla vastu selga..

Vasak C4D on liiga terav tõesti. Värv ka ei sobi.

Kogu see kupatus on liiga hall.

Oleksid võinud panna ühe valge-must Gradient mapi 70% ja blenginguks Soft light.

Ja lisada värvlisemaid c4d ka. Opacity 10-20. Erinevate blendingutega.

 

Jalgratturi ühe jala juurde oleksid võinud teha splaterriga cliping maski. Nagu ma ütlesin sulle :).

Oleksid võinud pilti veidi väiksemaks teha. Ma mõtlen nagu ääri maha lasta, hetkel liiga pikk.

 

Lisada tekstuure ja lighting c4d- Tööd veel palju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eee... pole üldse nõus... paberil ma oskan vaevu kriipsujukusi joonistada. See võtab lihtsalt harjutamist ja head inglise keele oskust (kuna enamus tasemel tutorialeid on inglise keeles).

 

Kunstianne ei piirdu joonistamisega vaid nt signadesse kunstipäraselt detaile jms toppida, et üldmulje hea jääks.

 

värvitaju jne jne jne.... mõelge teinekord oma mullist väljapoole ka.

 

---------- Post added 03-05-11 at 09:54 ----------

 

Sa arvad endast liiga palju, võta puhkust. :)

No tänud sellegi soovituse eest. ;)

Antud ütlus ei pruukinud minna teie pihta, ma ei tea kas teil on kunstiannet või mitte. Ma lihtsalt väljendasin oma nägemust asjast üldiselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nüüd küll ei leia, et sinu signatuur oleks mingitviisi parem kui kriipsujukud.

Aga muidu, ei ole mingit annet vaja jah. Harjutada ainult vaja.

 

Lihtsalt huvi pärast - mil moel puutub minu signatuur teemasse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge köki-möki on. Editisin veits. :D

PRE14488_copy_copy.png

Kiri sa veidi valesti. ;)

 

Üldiselt on siin signal kõik valesti aga ma ei viitsi kommenteerida seda, küll sa ajapikku nagunii paremaks muutud :D

Aga teksti kohta ülen nii palju, et ei ole mõtet kunagi üritada seda kuskile pildi ''sisse'' asetada (nagu sa selle signa puhul oled ümber ratta teksti pannud). Paljud panevad teksti näiteks auto signa puhul kapotile või küljepeale, et jääks tunne nagu see tekst realselt olekski seal olnud... see on viga. Väga vähestel juhtudel on tekst niimoodi hästi jäänud, tavaliselt mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.