Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rauuntzi photoshopi pildid.

Soovitatud postitused

Simulate pression ei tööta e. neoon jooned, ei tea miks.

 

simulate pressure siiski. pead reinstallima, et see tööle hakkaks.

signa ise pole eriti hea. paremal pool on naise ümber suht cool smudge effekt aga ülejäänud teema on igav. vasakpoolsel naisel oled näo pealt smudgenud mis ei ole üldse hea. lighting on väga igav ja tõmbab imo liiga palju tähelepanu tänu üksluisele taustale, parem jätnud lighting üldse panemata...

muide minumeelest on vale kohe alguses hakata ilget stiili aretama. parem võiksid lihtsalt näiteks teha üks korralik c4d signa, smudge signa jne ja siis hiljem on palju parem enda peaga midagi tegema hakata. hetkel on ilmselgelt näha, et sul oli seda tagi tehes suur ideepuudus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
simulate pressure siiski. pead reinstallima, et see tööle hakkaks.

signa ise pole eriti hea. paremal pool on naise ümber suht cool smudge effekt aga ülejäänud teema on igav. vasakpoolsel naisel oled näo pealt smudgenud mis ei ole üldse hea. lighting on väga igav ja tõmbab imo liiga palju tähelepanu tänu üksluisele taustale, parem jätnud lighting üldse panemata...

muide minumeelest on vale kohe alguses hakata ilget stiili aretama. parem võiksid lihtsalt näiteks teha üks korralik c4d signa, smudge signa jne ja siis hiljem on palju parem enda peaga midagi tegema hakata. hetkel on ilmselgelt näha, et sul oli seda tagi tehes suur ideepuudus.

 

Eks ma proovin reinstalliära teha, ma mõtlesin seda signat täiendada veel, et proovin mingit c4d smudgeda sisse? Mis arvad?


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaata tutoriale lihtsalt. ma ei ütle et sa peaksid 1:1 maha tegema agal ihtsalt võta mingi tut ette ja vaata mis seal tehtud on. ja hiljem teed signa.

ma kunagi tegin niimoodi paarkorda aga jah üldiselt mind tutid ei aidanud, aitasid hoopis kõrgemal tasemel olevad gfxzorid ja nende tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljakas asi on see, et kui nab kritiseeris alguses, et halb tõõ siis sa pmst saatsid ta perse, et kui ei meeldi ära kommenteeri-.-

 

Õpi kriitikat taluma:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei meeldi :( Halb kiri.

Need jooned või mis iganes asjad need on kah ei meeldi.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa, ok:)

Aga ikkagi ei meeldi.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise kah väga aru ei saa mis ta seal teinud on või üritanud teha on.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Harjutamine teeb meistriks :)

Edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.