Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

USA jutlustaja: maailmalõpp saabub 21. mail kell kuus õhtul

Soovitatud postitused

Maailmalõpp on lähemal, kui inimesed seni on arvanud, teab USAs Californias elav jutlustaja Harold Camping, kirjutab ajaleht The Independent. Elatanud mees väidab piibli põhjal, et maailmalõpp saabub juba selle aasta 21. mail kell kuus õhtul.

 

Harold Camping on veendunud, et juba 21. mail ehk 52 päeva pärast on oodata Jeesus Kristuse teist tulemist. Selle päeva õhtul kella kuue paiku läheb umbes kaks protsenti maailma elanikkonnast taevasse, ülejäänud suunatakse põrgusse.

 

Suur auditoorium

 

Oleks 89aastane Harold Camping tavaline jutlustaja, siis teaksid tema prohvetlikust prognoosist väga vähesed. Tõenäoliselt teda lihtsalt ignoreeritaks. Paraku esineb see mees regulaarselt laia levikuga usuraadios, mida finantseeritakse eraannetustest.

Family Radio Network liidab Ameerika Ühendriikides 66 raadiojaama. Nende programme levitatakse 48 keeles kogu maailmas. Family Radio Network on pannud Ameerika Ühendriikides üles üle 2000 suure plakati, mis hoiatavad 21. mail saabuva maailmalõpu või täpsemini viimsepäevakohtu eest.

 

Enne jutlustajaametit insenerina leiba teeninud Harold Camping väidab, et avastas maailmalõpupäeva piiblit uurides. Selleks kulus tal lausa 70 aastat. Camping töötas välja matemaatikale tugineva süsteemi. Ta on kindel, et maailmalõpp saabub 722 500 päeva pärast Jeesuse ristilöömist. Selle arvu sai Camping kolme püha arvu (5, 10 ja 17) üksteisega kaks korda järjest korrutamisel.

Harold Campingi sõnul löödi Jeesus risti 1. aprillil 33. aastal. Tänavu 21. mail möödub sellest 722 500 päeva.

 

Pani ennustusega mööda

 

Jutlustaja Campingi arvates toetavad tema maailmalõpukuulutust mullu Haitis ja tänavu Uus-Meremaal ja Jaapanis toimunud hukatuslikud maavärinad, mis andsid märku lähenevast viimsepäevakohtust.

Harold Campingi kriitikud meenutavad, et jutlustaja ootas maailmalõppu ka 6. septembril 1994. aastal. Tookord ootas ta koos sadade inimestega Jeesuse tulekut Californias Alamidas. Vastu ootusi ei juhtunud sel päeval midagi.

Camping ei lase end kriitikutest heidutada. "Sel ajal ei olnud ma veel jõudnud põhjalikult

uurida suurt osa piiblist. Olen teinud suures mahus lisatööd ja

Jumal andis meile ümberlükkamatud tõendid, et 21. mail juhtub see tõepoolest," rõhutas peatsest maailmalõpust jutlustav Harold Camping eelmisel nädalal.

 

Allikas: Ohtuleht.ee

 

 

 

Nonii, ise ma midagi arvata ei oska. Vahepeal oli 2012 see saatuslik, nüüd 21 mai ? Kahtlane on tõesti see värk, kuna ühe korra ta on juba puusse pannud. Samas see võib olla ju labane aprilli-nali? 1. Aprill ikkagist ju ? Mis arvate asjast ?

(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Okei, tulin koolist ka ära. Naudin neid viimaseid päevi siis.

Ära ole selles nii kindel, et need viimased päevad on. Võimalik, et paneb jälle puusse.

Samas pole ma ise ka mingisugune teadlane, kes ütleb kindlalt, et maailmalõppu EI tule..

50% usun seda juttu, 50% ei usu- kahevahel olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurat ma ei viitsi isegi seda möla lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, ise ma midagi arvata ei oska. Vahepeal oli 2012 see saatuslik, nüüd 21 mai ? Kahtlane on tõesti see värk, kuna ühe korra ta on juba puusse pannud. Samas see võib olla ju labane aprilli-nali? 1. Aprill ikkagist ju ? Mis arvate asjast ?

(H)

 

No ma ei tea, ma lugesin seda juba 29. märts, ei usu, et päris nii võibolla.

ja see tundub paras bs jällegi . >(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpetage oma vaimu nüristamine sellise juraga. Maailmalõpu ennustajateks on tavaliselt ebaõnnestunud autorid, kes soovivad sellega oma nänni müüa või mingid muud töllakad, kelle eesmärgiks on pälvida tähelepanu-tuntust.

 

Ma olen oma lühikese elu ajal üle elanud kümneid ennustatud maailmalõppe, aga näe ikka kirjutan siin: http://www.bible.ca/pre-date-setters.htm

 

Eriti hästi meenub mulle 2000 aasta hüsteeria, kus üks vanem sugulane väitis, et arvutid lähevad hulluks (Y2k bugi hüsteeria) ja mille tulemusel pidavat tuumajaamad üle maailma õhku lendama. ;-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
se mingi usuvendade jutt ( kõik usuvennad on Pe*erastid)

See mingi pask jutt,iga aasta on mingi jutt et tuleb maailma lõpp aga pole midagi juhtunud.liiga palju piiblit on need vennad lugenud

 

Mis sul nende "usu vendade" vastu on. Ma tean suht palju lahedaid,toredaid ja sõbralike "usu vendi". (ise ei ole usklik)

Sinu jutu järgi ma võtaks, et sa pagana austaja ? :D

peace


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Number 36 bussi peal linnas üks vend jutlustab ka pidevalt 2012 teemast ja Jeesusest, esimese asjana tuli see meelde kui teemat nägin. :D

Ei, kahtlen et midagi selle aasta mais juhtub. Aga 2012, see on juba teine teema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Number 36 bussi peal linnas üks vend jutlustab ka pidevalt 2012 teemast ja Jeesusest, esimese asjana tuli see meelde kui teemat nägin. :D

Ei, kahtlen et midagi selle aasta mais juhtub. Aga 2012, see on juba teine teema. :D

 

2012 midagi juhtub , ootame ja eks näis .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.