Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

USA jutlustaja: maailmalõpp saabub 21. mail kell kuus õhtul

Soovitatud postitused

Ma olen juba valmistunud ette selleks puhuks. Olen omale juba soetanud fooliumist mütsi ja mõõga. Mind ei kukuta miski!

 

xD, you got issues.

 

Ma ostnud mingi 1000 purki ube ja ananassi ja sitaks juua, seda 2 kuud tagasi.

Mingi 2 kuuga mis ma ruuni keldris nolanud, kordagi pole maa peal käind. Läinud 200 konservi, ja vähe juua, igatahes tuba lehkab.

Loodan, et need niipea veel otsa ei saa. Sest ma leiutan WWW uuesti ja pelan rs edasi ja panen jagexi servud püsti, hea kui ülejäänd rahvas läind on, saab green drage tappa rahus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
xD, you got issues.

 

Ma ostnud mingi 1000 purki ube ja ananassi ja sitaks juua, seda 2 kuud tagasi.

Mingi 2 kuuga mis ma ruuni keldris nolanud, kordagi pole maa peal käind. Läinud 200 konservi, ja vähe juua, igatahes tuba lehkab.

Loodan, et need niipea veel otsa ei saa. Sest ma leiutan WWW uuesti ja pelan rs edasi ja panen jagexi servud püsti, hea kui ülejäänd rahvas läind on, saab green drage tappa rahus.

 

anna koordinaadid, tulen appi ananassi lahendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga suure tõenäosusega on see labane inimeste peibutamise trikk, või on vanal lihtsalt tähelepanu vajadus. Pealegi Piiblis on kirjas, et inimene ei saa teada aega, millal Son of Man(J.C) maa peale laskub vms. Kuigi ma ei garanteeri, et seda ei juhtu, lihtsalt mina seda ei usu.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga suure tõenäosusega on see labane inimeste peibutamise trikk, või on vanal lihtsalt tähelepanu vajadus. Pealegi Piiblis on kirjas, et inimene ei saa teada aega, millal Son of Man(J.C) maa peale laskub vms. Kuigi ma ei garanteeri, et seda ei juhtu, lihtsalt mina seda ei usu.

 

v2ljam6eldis see nvnaa :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei usu elus maailmalõppu ja kui tuleb siis tuleb nii se peab olema siis järelikult.

Jah, kuid ma usun, et see on ainuke tee natside lõplikuks tapmiseks!Nägin paar päeva tagasi just und maailmalõpust:D.Fakk kõik oli nii reaalne lihtsalt:D.Kuid samas....... ma olin ka purjus:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed, miks peaks maailmalõppu kartma/sellele nii palju tähelepanu pöörama?

Toon välja positviised ja negatiivsed küljed:

POSITIIVNSED:

*Pointless tolbakad nagu näiteks J. Bieber, M. Cyrus, Zenja Fokin jms kaovad maa pealt.

*Saame ise püsti panna kõik need mängud: Minecraft, Runescape, CS jms. Eesti saab kuulsaks ja rikkaks riigiks.

*Presidendiks valime Chuck Norrise (loodame, et selline sünnib), et kõik sõjalised olukorrad kontrolli all hoida.

 

NEGATIIVSED:

*Olen kuulnud, et inimesed, kes meile lähedased ja kallid on viiakse UFO-laevaga mujale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimesed, miks peaks maailmalõppu kartma/sellele nii palju tähelepanu pöörama?

Toon välja positviised ja negatiivsed küljed:

POSITIIVNSED:

*Pointless tolbakad nagu näiteks J. Bieber, M. Cyrus, Zenja Fokin jms kaovad maa pealt.

*Saame ise püsti panna kõik need mängud: Minecraft, Runescape, CS jms. Eesti saab kuulsaks ja rikkaks riigiks.

*Presidendiks valime Chuck Norrise (loodame, et selline sünnib), et kõik sõjalised olukorrad kontrolli all hoida.

 

NEGATIIVSED:

*Olen kuulnud, et inimesed, kes meile lähedased ja kallid on viiakse UFO-laevaga mujale.

 

Wanna buy a box ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis valemiga ta kellaja sai? jooksis peaga piku seina ja siis vaatas mitu tundi pea valutas?:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis valemiga ta kellaja sai? jooksis peaga piku seina ja siis vaatas mitu tundi pea valutas?:D

 

Täpselt nii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jään huviga ootama 21.maid:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vennaskond teadis seda ammu juba ette.:D Neil oli ammu juba see laul maalm lõpeb maikuus


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wow. Kuhu jäi 2012 maailmalõpp? Sellele ei pööratud nii palju tähelepanu enam, siis nüüd mõeldi midagi uut välja?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Issand küll, vaata ja imesta, kui lolli juttu võib üks vana inimene suust välja ajada.

Ammu oleks aeg üks korralik südamerabandus saada ja siit maailmast uttu tõmmata.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanadusega kaasneb nõdrameelsus.

Kuid paistab et paljudel saabus täna maailmalõpp kuna dice runescape alafoorumis sellise uuenduse tegi :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.