Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetajate eelised.

Soovitatud postitused

VIP
http://www.vahvel.net/showthread.php?56297-SOOVITUS-Annetaja-embleemiga-kasutajatele-teema-nime-vahetus

 

Kasutake 'Searchi' ennem, kui teete uue teema. Ning nagu näha, siis vBulletini tarkvara ei võimalda seda

 

hah mis mõttes vbulletin ei luba?

Pigem ütleks, et puudu jääb IT mehest, kes oskaks paar klõpsu teha, et see luba anda annetajatele.

 

Olen ka poolt, et annetajatele lisada see privileeg.

 

To Dock.

Tõsiselt, sa käid juba vaikselt pinda..

Ükskõik mis uuendust palutakse hakkad sa kohe neid maha tegema või ei ole poolt.

Eeskujulik ja annetaja on 2 eri asja, ära topi seda offtopicut siia teemasse enam. Aitähh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeskujulikuks saad sa pmst niisama, aga "annetaja" eest maksad sa ju, ilmselgelt peab olema meil rohkem privileege?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja mida head sa saad vastu, kui sa annetad näiteks lastekodule? Ma räägin, muutke siis annetaja embleem VIPiks. See ei ole mingi annetamine enam.

 

Ükskõik mis uuendust palutakse hakkad sa kohe neid maha tegema või ei ole poolt.

 

Kõikide arvamus peab poolt olema, keegi ei või vastu olla? Tahan ja kritiseerin, ma olen ainus vist kes poolt ei ole ja selle pärast tuled maha tegema mind?

 

//E: Ükskõik mis teemat? Ainult sinu mõttetut banned embleemi teemat ja seda teemat olen maha teinud, on seda tõesti nii palju?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mida head sa saad vastu, kui sa annetad näiteks lastekodule? Ma räägin, muutke siis annetaja embleem VIPiks. See ei ole mingi annetamine enam.

 

+1, sellega v6iks l6petada....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

annetajad saavad teemasi sulgeda :O ?, miks seda pealkirja asja vaja üldse on - mitu korda sa ikka oma teema pealkirja vahetad ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema algataja küsimusele lisaks tuleb mul ka küsimus, miks üldse on pealkirjade muutmine keelatud?

 

Et juhtkonnal oleks rohkem tööd?

 

Edit: Barky-lle. Ma olen kaks korda pannud oma teemase märkuse moderaatorile, et palun muutke minu teema, kuna juhtus kirjaviga sisse.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hah mis mõttes vbulletin ei luba?

Pigem ütleks, et puudu jääb IT mehest, kes oskaks paar klõpsu teha, et see luba anda annetajatele.

 

Olen ka poolt, et annetajatele lisada see privileeg.

 

To Dock.

Tõsiselt, sa käid juba vaikselt pinda..

Ükskõik mis uuendust palutakse hakkad sa kohe neid maha tegema või ei ole poolt.

Eeskujulik ja annetaja on 2 eri asja, ära topi seda offtopicut siia teemasse enam. Aitähh.

Saa aru vbulletin ei toeta lihtsalt sellist võimalust, ei näe ette.

 

Ja sinu jutt, et IT mehest jääb puudu ja paar klõpsu ja pla pla pla. See sama kui sa ärritud, et miks nasa venand autoga kuule ei sõida. Autoga ei ole võimalik lennata, samamoodi ei toeta vbulletin, seda, et tavakasutaja saaks teemapealkirju muuta.

 

 

Tehke oma pealkirjad lihtsalt nii, et neid ei pea vahetama.

 

 

Ja keegi ütles väga hästi, te annetate foorumile, mitte ei osta omale õigusi ja privileege. Need mis siiani on, on lihtsalt meie poolt vastutasuks, sellele, et olete annetanud, aga no tõesti ei pea mingeid hullemaid võimalusi looma, te lihtsalt annetate.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja keegi ütles väga hästi, te annetate foorumile, mitte ei osta omale õigusi ja privileege. Need mis siiani on, on lihtsalt meie poolt vastutasuks, sellele, et olete annetanud, aga no tõesti ei pea mingeid hullemaid võimalusi looma, te lihtsalt annetate.

 

Sel juhul teema lukku? Ja mina ütlesin btw.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saa aru vbulletin ei toeta lihtsalt sellist võimalust, ei näe ette.

 

Ja sinu jutt, et IT mehest jääb puudu ja paar klõpsu ja pla pla pla. See sama kui sa ärritud, et miks nasa venand autoga kuule ei sõida. Autoga ei ole võimalik lennata, samamoodi ei toeta vbulletin, seda, et tavakasutaja saaks teemapealkirju muuta.

 

 

Tehke oma pealkirjad lihtsalt nii, et neid ei pea vahetama.

 

 

Ja keegi ütles väga hästi, te annetate foorumile, mitte ei osta omale õigusi ja privileege. Need mis siiani on, on lihtsalt meie poolt vastutasuks, sellele, et olete annetanud, aga no tõesti ei pea mingeid hullemaid võimalusi looma, te lihtsalt annetate.

 

 

 

 

Kõik on võimalik, kui vaid tahta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hei.

 

Kuna pidevalt käin mitmele moderaatorile pinda teema pealkirjade tõttu ning meil, annetajatel, on juba õigused teema sulgemiseks / avamiseks siis miks mitte anda ka õigused pealkirju muuta ?

 

Loomulikult oleks saanud ka seda asja ajada PMi teel mõne administraatoriga, aga sooviks ka ülejäänud kasutajaskonna arvamust kuulda. Niiet, andke aga teada mis asjast arvate :)

 

 

Parimate soovidega,

Chfz.

 

Miks sa koguaeg boldis pead kirjutama ?

Närvidele käib

(vabandan offtopicu pärast)


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa reaalselt aru miks ei või olla inimestel õigus enda pealkirjasi ja asju ise muuta?

 

 

E/// WTFFFF, et vpull ei lase muuta, laseb küll ja kuidas veel.

 

Ma toetaks seda ideed, kui see oleks kõigile siis juba. Mitte ainult annetajatele, kes pmst õigusi ostavad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma toetaks seda ideed, kui see oleks kõigile siis juba. Mitte ainult annetajatele, kes pmst õigusi ostavad.

 

Paljud tavaliikmed hakkaksid seda kurjalt ära kaotama.

Annetajatele, aktivistidele, kunstnikele ja teistele kes on selle ära teeninud - miks mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma toetaks seda ideed, kui see oleks kõigile siis juba. Mitte ainult annetajatele, kes pmst õigusi ostavad.

Ma ei saa üldse aru, mida annab fakt, et keegi peale juhtkonna ei saa muuta enda pealkirja. See on nii idiootne ja mõttetu teema, et sellist asja ei tohiks siin üldse olla.

Täiesti elementaarne on see, et keegi saab enda teemat muuta täpselt sama moodi nagu nad saavad ka enda posti muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa üldse aru, mida annab fakt, et keegi peale juhtkonna ei saa muuta enda pealkirja. See on nii idiootne ja mõttetu teema, et sellist asja ei tohiks siin üldse olla.

Täiesti elementaarne on see, et keegi saab enda teemat muuta täpselt sama moodi nagu nad saavad ka enda posti muuta.

 

Toetan seda mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Toetan seda mõtet.

 

Seljuhul siis kõigile nagu ma ütlesin, või siis aktivistidele, eeskujulikele, annetajatele ning kunstnikele nagu chfz ütles.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Et teemasid kustutada, avada/sulgeda(tavakasutajatel), warne lisada, teema pealkirju muuta (tavakasutajatel), signatuure ning avatare eemaldada, kasutajaid bannida, korda hoida jpms ?

 

ütle juba, et annetajad saavad moderaatori õigused ka.

Mida rohkem maksad seda rohkem saad.

Pointless shit.

 

ja küsin uuesit, miks boldis kirjutad koguaeg ?


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ütle juba, et annetajad saavad moderaatori õigused ka.

Mida rohkem maksad seda rohkem saad.

Pointless shit.

 

ja küsin uuesit, miks boldis kirjutad koguaeg ?

 

Ta rääkis moderaatorite kohustustest tard.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ütle juba, et annetajad saavad moderaatori õigused ka.

Mida rohkem maksad seda rohkem saad.

Pointless shit.

 

ja küsin uuesit, miks boldis kirjutad koguaeg ?

 

Ei annetanud eeliste tõttu. Arvatavasti tulevikus annetan veel suurema summa, eks näis.

 

Miks boldis ? Harjumus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igas korralikus foorumis saavad kõik oma teema pealkirja muuta ,ning paljudes isegi oma teema sulgeda ,et moderaatoritel oleks tsipa kergem korda hoida , neil kõigil on siin alati jõle kiire ju , kui scammi saate siis olete küll kõvad virisejad ,et kurat kus need moderaatorid nüüd on , peaksid juba ammu ta ära bannima , aga kahjuks neil on muid tegemisi ka näiteks nagu teemade pealkirju vahetada ning ka teemasi sulgeda .

Mõelge natukene , need ei ole mingid moderaatori õigused isver ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.