Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetajate eelised.

Soovitatud postitused

Hei.

 

Kuna pidevalt käin mitmele moderaatorile pinda teema pealkirjade tõttu ning meil, annetajatel, on juba õigused teema sulgemiseks / avamiseks siis miks mitte anda ka õigused pealkirju muuta ?

 

Loomulikult oleks saanud ka seda asja ajada PMi teel mõne administraatoriga, aga sooviks ka ülejäänud kasutajaskonna arvamust kuulda. Niiet, andke aga teada mis asjast arvate :)

 

 

Parimate soovidega,

Chfz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on juba ma ei teagi mitmes siuke teema, see on siit mitmeid ja mitmeid kordi läbi käinud. Ei kiida heaks seda, maksad foorumile raha, et mingeid õigusi saada?

Minu teada saavad eeskujulikud teemade pealkirju muuta(endi omi).

 

//E: Ei vihjanud selle, et foorumile ei ole mõtet annetada, vaid sellele, et mingite õiguste eest on mõttetu annetada. Niisama annetus, go ahead.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea idee, poolt! XD


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on juba ma ei teagi mitmes siuke teema, see on siit mitmeid ja mitmeid kordi läbi käinud. Ei kiida heaks seda, maksad foorumile raha, et mingeid õigusi saada?

Minu teada saavad eeskujulikud teemade pealkirju muuta(endi omi).

 

No, mingid eelised võiksid ikkagi ju olla, although ma ei annetanud embleemi ega nimevärvuse pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõttes mingi eelis?

 

- Teemade sulgemine/avamine.

- Nime värvus.

- Embleem.

 

Ja sa ütled, et ei ole eelist?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis mõttes mingi eelis?

 

- Teemade sulgemine/avamine.

- Nime värvus.

- Embleem.

 

Ja sa ütled, et ei ole eelist?

 

Embleemi ja nime värvust ei saaks eriliseks eeliseks nimetada.

By the way, sa unustasid suurema inboxi (5000 kirja 100? asemel).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Embleemi ja nime värvust ei saaks eriliseks eeliseks nimetada.

By the way, sa unustasid suurema inboxi (5000 kirja 100? asemel).

 

Unustasin küll jah, novot siis on siin juba 4 eelist. Tahad bannimis õigust ka?

 

Ise olen foorumile annetanud ~10€, ei näe vajadust sellel kollasel nimel ega teemade sulgemisel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Unustasin küll jah, novot siis on siin juba 4 eelist. Tahad bannimis õigust ka?

 

Ise olen foorumile annetanud ~10€, ei näe vajadust sellel kollasel nimel ega teemade sulgemisel.

 

olen ka annetanud 10 eurot, mai saa aru miks sa selle idee vastu oled? Minu arust väga hea idee, väga tüütu on neid modesi paluda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?56297-SOOVITUS-Annetaja-embleemiga-kasutajatele-teema-nime-vahetus

 

Kasutake 'Searchi' ennem, kui teete uue teema. Ning nagu näha, siis vBulletini tarkvara ei võimalda seda


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
olen ka annetanud 10 eurot, mai saa aru miks sa selle idee vastu oled? Minu arust väga hea idee, väga tüütu on neid modesi paluda..

 

Selle pärast, et kui annetajatele anda see eelis, siis mis eelis jääb eeskujulikele?

Hetkel on eeskujulikel võimalik enda pealkirju muuta, kui see eelis antakse ka annetajatele siis ei ole eeskujulikel enam mingeid eeliseid.

Mõlemal, nii annetajal kui eeskujulikul on embleem.

Mõlemal on nime värvus(neil mitte kes alla 7€ annetanud).

Annetajatel on postkastis rohkem ruumi, ma ei ole kindel kas eeskujulikel on, aga kui on siis ka sama eelis.

Teemade sulgemise kohta samuti ei tea, arvatavasti on see eelis ka neil.

 

Niisiis mis eelis jääks eeskujulikel?? Ainult see, et neil on respekti, muud midagi.

Selle pärast ma ei pooldagi.

 

//E: See teema mis N2pster postitas, seal olin poolt, aga enam ei ole. Seda pole mõtet mulle nina alla hõõruma tulla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ka poolt, väga hea oleks ise muuta pealkirja oma teemal, milleks tüüdata sellega modet? See pole ma ei tea mis eelis ka, niiet võiks käiku minna.

 

Arvad, et annetajad on ainsad kes sooviksid oma teema nime muuta?

 

Ja eeskujulikel peaks oma foorum ka veel lisaks olema, kui ma ei eksi.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selle pärast, et kui annetajatele anda see eelis, siis mis eelis jääb eeskujulikele?

Hetkel on eeskujulikel võimalik enda pealkirju muuta, kui see eelis antakse ka annetajatele siis ei ole eeskujulikel enam mingeid eeliseid.

Mõlemal, nii annetajal kui eeskujulikul on embleem.

Mõlemal on nime värvus(neil mitte kes alla 7€ annetanud).

Annetajatel on postkastis rohkem ruumi, ma ei ole kindel kas eeskujulikel on, aga kui on siis ka sama eelis.

Teemade sulgemise kohta samuti ei tea, arvatavasti on see eelis ka neil.

 

Niisiis mis eelis jääks eeskujulikel?? Ainult see, et neil on respekti, muud midagi.

Selle pärast ma ei pooldagi.

 

//E: See teema mis N2pster postitas, seal olin poolt, aga enam ei ole. Seda pole mõtet mulle nina alla hõõruma tulla.

 

Uurisin juba ~tund tagasi, ning niipalju kui ma aru sain siis ka eeskujulikud ei saa teema pealkirju vahetada.

Nagu N2pster ütles, vBulletin ei luba vms.

 

Aga, case closed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tahaks ka annetajaks hakata


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvad, et annetajad on ainsad kes sooviksid oma teema nime muuta?

 

Ja eeskujulikel peaks oma foorum ka veel lisaks olema, kui ma ei eksi.

 

Palju tahad, vähe saad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võta Olariga (Herr Olari) ühendust.

Ei tea kas lubatud, aga vajadusel saad ka annetuse anda mõnele teisele juhtkonna liikmele, kes selle edastab Olarile.

 

Ikka adminstraatorile pead maksma, mitte moderaatorile


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Määrake/hankige mõni uus moderaator, kes hakkaks tegelema ainult pealkirjade vahetamisega. Siis on kasutajatel kindel isik kelle poole oma sooviga pöörduda.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Uurisin juba ~tund tagasi, ning niipalju kui ma aru sain siis ka eeskujulikud ei saa teema pealkirju vahetada.

Nagu N2pster ütles, vBulletin ei luba vms.

 

Aga, case closed.

 

Ma küsisin ühelt eeskujulikult ning endiselt moderaatorilt, nad ütlesid, et saavad küll.

 

 

Määrake/hankige mõni uus moderaator, kes hakkaks tegelema ainult pealkirjade vahetamisega. Siis on kasutajatel kindel isik kelle poole oma sooviga pöörduda.

 

I support! Uut ei pruugigi vaja minna, lihtsalt kellegile preagusetest moderaatoritest pannakse sellele ametile vms.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eeskujulikud ei saa muuta teema pealkirju.

 

Noo seljuhul seda enam, annetajatel oleks rohkem eeliseid, kui eeskujulikel. Kes seda normaalseks peab?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Määrake/hankige mõni uus moderaator, kes hakkaks tegelema ainult pealkirjade vahetamisega. Siis on kasutajatel kindel isik kelle poole oma sooviga pöörduda.

 

Vaatad pealehelt kes online oli viimati moderaatoritest, PM ning eks ta teeb ära. Või kui sul moderaator MSN'is, siis räägid temaga ja eks muudab siis. Nagu insaner juba ütles


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.