Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arutlus: 2012 maailmalõpp

Soovitatud postitused

Ei usu eriti et maailmal lõpp tuleb aga ehk tsivilisatsioonil küll. Oleneb kas päikesetormid löövad midagi paigast ja kui jah, siis kui kiiresti need korda saadakse.

+ see Maiade kalender pidavat kah 2012 aastal ära lõppema, sellega on üpris kahtlane teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ksap, mis ksap.

 

Maailmalõppu pole olemas, muinasjutud. ^.O

 

On küll ja veel milline maailmalõpp.

Mingi pika aja pärast lõppeb päikesel kütus otsa ja sis lendavad kõik planeedid õhku ju, seda tead ikka? See 100% erinevate teadlaste poolt kinnitatud fakt.

Seda kas nüüd 2012 tuleb see päikesetorm vms, seda ei teata veel täpselt, kuid võimalus on.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tule midagi, isegi kui tuleb teadlased arenevad nii kähku, et nad suudavad kuidagi selle meie kasuks nagunii pöörata. Ma ei imesta kui 2012 on juba lendavad vaibad müügil, praegu on maailmas tehtud üks lendav auto juba .... no jh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teadlased väidavad, et 100000 aasta pärast(umbes) sulab Gröönimaa ära ning mingi osa maailmast läheb vee alla. See tundub üpris loogiline olevat ning arvan, et nii ka läheb!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu ka eriti :D Tuleb siis tuleb, midagi teha ei ole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu meelest on meie põlvkonnale antud harkukordne juhus üle elada maailmalõpp. ja mitte ainult üks vaid mitu. Isiklikult olen üle elanud ennustuste kohaselt nüüdseks juba üle 6 maailmalõpu. Umbrohi ei hävine. igaljuhul kavatsen ka 2012 detsembri maailmalõpu üle elada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.