Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eurodega harjumine

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma ise tahan kroone tagasi :D Imelik on lihtsalt kui sendikõlin on taskus :P. Aga eestimaa oleks võinud eesti kroone maa alla maha matta kuhugi. Et kui tuleb selline olukord, et euro liit kunagi laguneb (ja uskuge mind , see laguneb kunagi kindlasti, nagu nsv-liit ja muud liidud) ,siis kaob ka euro raha, ja kui eestil on kuskil kroone varuks siis saab eesti kohe tegutsema hakata, ja ei pea uuesti kroonide trükkimisega tegelema.

 

Miks maa alla peaks kroonid matma. Neid hoitakse Eesti Pangas. Ega neid ära veel ei hävitata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Sellepärast ma ütlesingi sinna vahele sõna "veel"

 

Mul ise suht savi, kas eurod või kroonid. Enamus ajast maksan pangakaardiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hävitatakse juba raha ju, uudistes näitas 500 krooniseid, mis hävitatud


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

te uudiseid ei vaata?olemisel on õigus....uudistes ju näitas mis tehakse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise tahan kroone tagasi Imelik on lihtsalt kui sendikõlin on taskus . Aga eestimaa oleks võinud eesti kroone maa alla maha matta kuhugi. Et kui tuleb selline olukord, et euro liit kunagi laguneb (ja uskuge mind , see laguneb kunagi kindlasti, nagu nsv-liit ja muud liidud) ,siis kaob ka euro raha, ja kui eestil on kuskil kroone varuks siis saab eesti kohe tegutsema hakata, ja ei pea uuesti kroonide trükkimisega tegelema..

 

no EU ja NSVL hoopis teised asjad ka, kõik asjad toimusid teistmoodi ja EU juba sitaks kestnud ka


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nu täna käisin poes,aga nende sentidega oli sitaks jamamist:D Muidu eriti hull pole.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kui sente maksan viskan paraja peotäie letti ja müüja ise loeb....ise küll ei viitsi lugeda kui loed sis osad kaovad vahepeal ära ja osad juba maas....jube

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

panin sendid rahakotti ja ei lähe eriti kinnigi:D

peab uue vist muretsema:)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida te arvutate ja arvutate aru ma ei saa lähed poodi vaatad orbiti näts maksab 50 eurosenti ja kõrval on hind kroonides välja toodud 7,50.-

Sellessuhtes ,et tassige jah oma eurokalkulaatoried kaasas kui poes ei oska vaadata ,et hinnad on välja toodud nii eurodes kui kroonides.

 

see eesti hind seal kõrval on ajutiselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.