Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eurodega harjumine

Soovitatud postitused

kuidas harjute eurodega?

 

ise ma arvan , et hakkan alguses kindlasti neid eesti kroonideks ümber arvutama ja mõtlema et üks euro on nagu 15 eeku jms , aga lõpuks harjub ära.

preagu on väga imelik ja läheb ikka aega enne kui õige hinna arvutan välja :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu arust eestile vöiks jääda EEK

eestil on kaks asja mis on eestimaa omad.öigemini olid nüüd on 1

EEk.ja EEsti keel.

muidu kindlasti alguses harjumattu


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te arvutate ja arvutate aru ma ei saa lähed poodi vaatad orbiti näts maksab 50 eurosenti ja kõrval on hind kroonides välja toodud 7,50.-

Sellessuhtes ,et tassige jah oma eurokalkulaatoried kaasas kui poes ei oska vaadata ,et hinnad on välja toodud nii eurodes kui kroonides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei saa aru eurost Eesti võitles kaua , et saada oma raha ja nüüd viksab

lihtsalt minema selle ..

 

Minu arust nad tegid seda selleks, et meie riik oleks veel rohkem Euroopariigi moodi, et lahti saada arvamustest, et meie riik on seal osa Venemaast jne. Euro ajab palju inimesi minema imo.

Aga harjume ära. Hoidkem nüüd seda raha, et mingit kriisi ei juhtuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust nad tegid seda selleks, et meie riik oleks veel rohkem Euroopariigi moodi, et lahti saada arvamustest, et meie riik on seal osa Venemaast jne. Euro ajab palju inimesi minema imo.

Aga harjume ära. Hoidkem nüüd seda raha, et mingit kriisi ei juhtuks.

Euro tuleb eelkõige majandusele kasuks. Me olime ainsad, kes kasutasid kroone ja see nali oleks varem või hiljem niikuinii ära lõppenud. Esialgu oli 100.- väga väga suur summa.. nüüdseks ei saa 100.-ga suurt midagi. Euroga seda jama ei juhtu, sest seda kasutavad 22 riiki ja see on niivõrd stabiilne.

Mina pooldan eurot.. kuigi peab tunnistama, et see sentidega möllamine ei saa väga tore olema. Igal pool ei saa ju kaardiga maksta ka : (


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Euro tuleb eelkõige majandusele kasuks. Me olime ainsad, kes kasutasid kroone ja see nali oleks varem või hiljem niikuinii ära lõppenud. Esialgu oli 100.- väga väga suur summa.. nüüdseks ei saa 100.-ga suurt midagi. Euroga seda jama ei juhtu, sest seda kasutavad 22 riiki ja see on niivõrd stabiilne.

Mina pooldan eurot.. kuigi peab tunnistama, et see sentidega möllamine ei saa väga tore olema. Igal pool ei saa ju kaardiga maksta ka : (

 

 

+1.

 

Loodan ka et majandusele see kasulik, kuid ma ei nõustu sellega, et euro on hetkel stabiilne. Sellega on palju probleeme juhtunud viimase kahe aasta jooksul. Selle tugevus langeb. Aga loodame, et midagi halba ei juhtu. Samuti pidid mõned töökohad hetkel palka tõstma kuni 140 Euro võrra, loodan et see ka nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvamus € kohta:

 

Euro € - Okei, uus ja huvitav asi, vaatab mis saab.

Euro kalkulaator - Täielik mõttetus, milleks €->EEK arvestada?

€ Rahatähed - nonii, 5€ kõige väiksem rahatäht, no selle eest saab viina + pealeka ^^

€ Sendid - Hea nukke mängida^^ kes vinguvad siis ostke selline rahakott millel suur senditasku :D

 

ise eurot hea meelega ei oodanud...

Näiteks saksamaa ja mõned teised riigid tahavad €st lahti saada kuna sellega nii palju jama olnud.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aasta aega saab veel EEK->€ vahetada pankades


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Euro tuleb eelkõige majandusele kasuks. Me olime ainsad, kes kasutasid kroone ja see nali oleks varem või hiljem niikuinii ära lõppenud. Esialgu oli 100.- väga väga suur summa.. nüüdseks ei saa 100.-ga suurt midagi. Euroga seda jama ei juhtu, sest seda kasutavad 22 riiki ja see on niivõrd stabiilne.

Mina pooldan eurot.. kuigi peab tunnistama, et see sentidega möllamine ei saa väga tore olema. Igal pool ei saa ju kaardiga maksta ka : (

 

Teed sa nalja ,et majandusele kasuks? See on loll jutt ,et euro meid kriisist päästab ja siia tuhandeid investoreid tuleb. Need investorid kes siia on tulla tahtnud on seda teinud olenemata sellest kas meil on kroon ,euro või rubla. Euro on stabiilne kas sa mees teed nalja? Kreeka, Iirimaa on suurtes võlgades võlakirjadel väärtus puudub nii palju on laene lihtsalt jagatud.Seda sama saatust on ees ootamas Itaalia,Portugal,Hispaania. Saksamaa on väsinud teiste võlga kinni maksmisest kuna nende enda riigi eelarve on juba suuresti defitsiidis.

Euro šanss järgmine kümnend üle elada on üks viie vastu:

http://www.e24.ee/?id=365352

 

Eestis tehti kavalalt ,et uue aasta pidutsemisega koos võeti euro vastu kuna siis saab näidata välismeedias ,et Eestis võeti euro suure hurraaaga vastu kuigi umbes 45-55% Eestis elavatest inimestest on euro vastu. Need kes olid enne eurot rikkad on praegu veel rikkamad ja need kes olid vaesed on nüüd veel vaesemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teed sa nalja ,et majandusele kasuks? See on loll jutt ,et euro meid kriisist päästab ja siia tuhandeid investoreid tuleb. Need investorid kes siia on tulla tahtnud on seda teinud olenemata sellest kas meil on kroon ,euro või rubla. Euro on stabiilne kas sa mees teed nalja? Kreeka, Iirimaa on suurtes võlgades võlakirjadel väärtus puudub nii palju on laene lihtsalt jagatud.Seda sama saatust on ees ootamas Itaalia,Portugal,Hispaania. Saksamaa on väsinud teiste võlga kinni maksmisest kuna nende enda riigi eelarve on juba suuresti defitsiidis.

Euro šanss järgmine kümnend üle elada on üks viie vastu:

http://www.e24.ee/?id=365352

 

Eestis tehti kavalalt ,et uue aasta pidutsemisega koos võeti euro vastu kuna siis saab näidata välismeedias ,et Eestis võeti euro suure hurraaaga vastu kuigi umbes 45-55% Eestis elavatest inimestest on euro vastu. Need kes olid enne eurot rikkad on praegu veel rikkamad ja need kes olid vaesed on nüüd veel vaesemad.

 

Kõike seda kasulikkust ja stabiilsust võrdlesin krooniga. Paljud on üldse euro vastu lihtsalt sellepärast, et nad ei viitsi sentide ja müntidega tegeleda.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Euro tuleb eelkõige majandusele kasuks. Me olime ainsad, kes kasutasid kroone ja see nali oleks varem või hiljem niikuinii ära lõppenud. Esialgu oli 100.- väga väga suur summa.. nüüdseks ei saa 100.-ga suurt midagi. Euroga seda jama ei juhtu, sest seda kasutavad 22 riiki ja see on niivõrd stabiilne.

Mina pooldan eurot.. kuigi peab tunnistama, et see sentidega möllamine ei saa väga tore olema. Igal pool ei saa ju kaardiga maksta ka : (

 

Täpselt samal arvamusel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Euro tuleb eelkõige majandusele kasuks. Me olime ainsad, kes kasutasid kroone ja see nali oleks varem või hiljem niikuinii ära lõppenud. Esialgu oli 100.- väga väga suur summa.. nüüdseks ei saa 100.-ga suurt midagi. Euroga seda jama ei juhtu, sest seda kasutavad 22 riiki ja see on niivõrd stabiilne.

Mina pooldan eurot.. kuigi peab tunnistama, et see sentidega möllamine ei saa väga tore olema. Igal pool ei saa ju kaardiga maksta ka : (

 

Eesti on muidu 17. riik kes euroga liitus. ;d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.