Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eurodega harjumine

Soovitatud postitused

Raha saab lasta vabale kursile vms :)

Raha saab siduda ka muude valuutadega nt Dollar,Jüaan,Jeen,Inglise nael.

Kas sa saad sellest aru.

Arvestades Eesti majanduse olukorda olen ma suhteliselt kindel, et teised riigid, kus sinu nimetatud valuuta kasutusel on, ei ole huvitatud end Eestiga sidumisest.. Meile võiks see teoreetiliselt tõesti kasulik olla, kuid teistel pole sellest küll mingit tolku


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IDIOODI kari raisk, mis te arvate, et kui euro kukub, oleks kroon alles jäänud? kui te ei tea majandusest munagi, siis õppige, et, KROON oli FIXSEERITUD euro kursile, see tähendab, et EURO KUI OLEKS PÕHJA LÄINUD, OLEKS KROON KA LÄINUD! algselt oli saksa margale kroon fixseeritud, siis aga võttis saksamaa euro ning nüüd on eurole fixseeritud. Munapead, ei taha enam mingit juttu kuulda euro põhja minemisest... euro ei lähe põhja, Hiina investeeris eurosse suure summa, nüüd hiina tasakesi ostab riikidelt võlakirju, et saaks oma võlad likvideeritud. Kui veel näen, mingi titanicu pilti või euro põhjaminemisest juttu, siis lasen warnida, loll jutt.

 

Woah!

Kus tuli nüüd mõjukas vend välja.

Aga palun warni mind. Siin teemas ei ole kuskil keelatud oma arvamust väljendada. Ja kui ma tahan siis ma panen selle kuramuse titanicu pildi.

Titanic1.jpg

 

Euro on nõme ja see on MINU arvamus.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kulla rahvas. Ma tunnen end väga targana teie seas, võiks öelda. Suurem enamus vahvlirahvast arvab, et euro läheb kiiresti põhja. Ma ei saa aru, kust te nii lolli juttu üldse kuulnud olete? Esiteks, kui euro põhja läheb, lähevad kõik teised kursid ammugi põhja. Euro on maailmas suuruselt teine kurss dollari järel. Euro on viimaste seas, kes siin põhja peaks minema. Ma saan täiesti aru, et igal inimesel on õigus oma arvamusele, nii see on, kuid miks te peate end kõigi rohkem haritumate seas lolliks tegema? Võiks ju end sellest säästa, kui te poliitikast ning maailmaasjadest mitte haisugi ei jaga.

Nagu mõni siin väitis, et ainult Eesti Euro läheb põhja. Puhta lollus. Euro kurss on terves euroopas ühe ja sama kursiga ja kui Eesti Euro põhja läheb, lähevad ka kõik teised Eurot kasutavad riigid põhja, väiksematest kurssidest rääkimata.

 

Eesti Konjunktuuriinstituudi (EKI) küsitluse järgi peab euro kasutuselevõttu positiivseks 25, ja negatiivseks 34 protsenti eestimaalasi.

 

39 protsenti vastanuid jäävad euro tuleku suhtes ükskõikseks ning kaks protsenti küsitletuist ei osanud küsimusele vastata, vahendab ERR uudisteportaal.

 

EKI kommenteeris, et naised olid negatiivsemalt meelestatud kui mehed.

 

Samas nägid kõrgharidusega inimesed euro tulekut oluliselt positiivsemana: 32 protsenti kõrgharitutest suhtus eurosse positiivselt, põhiharidusega inimestest toetas Euroopa ühisraha kasutuselevõttu vaid 19 protsenti.

 

Vanusegruppidest oli toetus tavapäraselt madalaim vanurite hulgas ning suurim 30-49aastaste seas.

 

http://www.meeitahaeurot.com/?id=uudised;66#1

 

Kahju on lausa vaadata, kui tarkadeks ennast mõned siin peavad.

 

PS! Ma tean, et ma saan nüüd väga suurt vastukaja ning sõimu, kuid mind see eriti ei liiguta, vaid teeb nalja rohkem.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kulla rahvas. Ma tunnen end väga targana teie seas, võiks öelda. Suurem enamus vahvlirahvast arvab, et euro läheb kiiresti põhja. Ma ei saa aru, kust te nii lolli juttu üldse kuulnud olete? Esiteks, kui euro põhja läheb, lähevad kõik teised kursid ammugi põhja. Euro on maailmas suuruselt teine kurss dollari järel. Euro on viimaste seas, kes siin põhja peaks minema. Ma saan täiesti aru, et igal inimesel on õigus oma arvamusele, nii see on, kuid miks te peate end kõigi rohkem haritumate seas lolliks tegema? Võiks ju end sellest säästa, kui te poliitikast ning maailmaasjadest mitte haisugi ei jaga.

Nagu mõni siin väitis, et ainult Eesti Euro läheb põhja. Puhta lollus. Euro kurss on terves euroopas ühe ja sama kursiga ja kui Eesti Euro põhja läheb, lähevad ka kõik teised Eurot kasutavad riigid põhja, väiksematest kurssidest rääkimata.

 

 

 

Kahju on lausa vaadata, kui tarkadeks ennast mõned siin peavad.

 

PS! Ma tean, et ma saan nüüd väga suurt vastukaja ning sõimu, kuid mind see eriti ei liiguta, vaid teeb nalja rohkem.

 

PS loe äripäeva ja siis euroliidu võlakriisi kohta pikemalt ei viitsi kirjutada.

 

 

---------- Post added 02-01-11 at 23:16 ----------

 

Euro liit on multikultuurne sulatusahi kus hävitatakse rahvusriike

 

Ei pea ennast üldse targaks aga see on loll jutt kuidas te räägite AINULT EURO PLUSSIDEST AGA MIINUSEID EI MAINI ÜLDSE.

Kullakallis ailarikene e24 loen ma üpriski harva. ja ära aja sassi e24 ja elu24.

Rooma klubi kohta googelda ise aga nende visioon :

Neljas mõte. Euro kasahstaniseerub.

 

Ei ole välistatud, et Euroopa rahasüsteem jaguneb kolmeks.

 

1) Kesk- ja Lääne-Euroopa euro (Saksamaa, Prantsusmaa, Austria, Slovakkia, Eesti, Soome, võib-olla ka Läti, Leedu, Poola).

 

2) Vahemereline ehk paindlik euro - Hispaania, Portugal, Kreeka, Horvaatia jne oma mõõduka korralagedusega.

 

3) Inglise naela tsoon. Inglise nael, Rootsi, Taani kroon, perspektiivis Islandi ja Norra kroon. Londoni finantskeskus on sama tugev kui Frankfurt.

 

Sellega Euroopa Liit kasahstaniseerub, sest Kasahstan koosneb kolmest hõimuliidust, Põhja, Kesk ja Lõuna sušš, ehk vanem, keskmine ja noorem. Samuti tekib küsimus, kas Eestil poleks mitte parem kuuluda Inglise naela tsooni.

 

Te näitate enda idiootsust kui laskute isiklikule tasandile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei mõista, kas te välismaa riikides olete käinud, kus eurosi kasutatakse? Kas te majandusest teate ka üldse midagi?

Enamus siin kes ainult negatiivselt räägivad, lähevad juttudega kaasa. Alguses kõik arvasid, et euro ei tule kasuks, kuna üks ütles, siis arvas teine samamoodi. Ajapikku mõned uurisid seda asja ning said rohkem aru sellest, sellepärast ka euro poolt oli viimase statistika järgi rohkem kõvasti kui alguses.

Soovitaksin teilgi lihtsalt lugeda ennem kui postitate ? Ma olen terve euroopa esiteks läbi reisinud, ning mulle on euro kõvasti kasuks tulnud. Samuti tuleb ka nüüd. 15 krooni võibolla asi kallim ? Sellise asja pärast ei tasu hädaldada, elu läheb niimoodi, peab aksepteerima ka. Mul siin Soomemaal üldse teist kõik poole kallim. Ma ei hädalda sellega, kui siia tulin. Aksepteerisin ning elan rahulikult edasi. Elus on tähtsamaidki asju, mille üle vaielda. Kroon jääb iga eestlase südamesse, ega see ära ei kao, ise ka peamiselt kõik kupüürid hoian alles. Ainult 1.- pole. Euro raha on ka turvalisem ning mugavam igaühe jaoks.

 

Eesti kohta öeldes, olge õnnelikud, et te saate seal 5 eurot välja võtta pangakontolt. :D Enamustes maades on miinimum suurem. Siin maal hetkel 20 eurot.

 

Ning nüüd ei pea vahetama vähemalt raha teiselt küljelt vaadates. :D

 

Kuid igal inimesel on õigus oma arvamusele, kuid võiksite uurida väheke ennem asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nigel Farage - 'The Euro Game Is Up! Who the hell do you think you are ?'

Vaata Eesti elatustaset ja teiste riikide omi kes eurot kasutavad. Reisides ja värki on jah hea aga see on mingi väike närune pluss võrreldes sellega mis majanduslik seis Euroopas valitseb.

EESTI HINNAD ON SAMA KÕRGED KUI SOOMES JA KÜTE ON KALLIM KUI SOOMES JA VÕRRELGE NÜÜD EESTI JA SOOME KESKMIST PALKA NING ÜLEÜLDIST ELATUSTASET

Ja mõelge mida kuradit siin riigis toimub.

Nüüd lugege mu postitus läbi ja vaadake youtube video läbi enne kui jälle demagoogitsema tulete.

Kuule euro on eestil olnud alles teist päeva ja juba saame rämedalt kasu sellest?

Euro ei päästa meid majanduskriisist.

Hetkeseisuga oleks eestlase keskmine brutopalk 700-800 eurot (kui sedagi), seevastu näiteks Soomes on keskmine palk 3000de euro ringis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei mõista, kas te välismaa riikides olete käinud, kus eurosi kasutatakse? Kas te majandusest teate ka üldse midagi?

Enamus siin kes ainult negatiivselt räägivad, lähevad juttudega kaasa. Alguses kõik arvasid, et euro ei tule kasuks, kuna üks ütles, siis arvas teine samamoodi. Ajapikku mõned uurisid seda asja ning said rohkem aru sellest, sellepärast ka euro poolt oli viimase statistika järgi rohkem kõvasti kui alguses.

Soovitaksin teilgi lihtsalt lugeda ennem kui postitate ? Ma olen terve euroopa esiteks läbi reisinud, ning mulle on euro kõvasti kasuks tulnud. Samuti tuleb ka nüüd. 15 krooni võibolla asi kallim ? Sellise asja pärast ei tasu hädaldada, elu läheb niimoodi, peab aksepteerima ka. Mul siin Soomemaal üldse teist kõik poole kallim. Ma ei hädalda sellega, kui siia tulin. Aksepteerisin ning elan rahulikult edasi. Elus on tähtsamaidki asju, mille üle vaielda. Kroon jääb iga eestlase südamesse, ega see ära ei kao, ise ka peamiselt kõik kupüürid hoian alles. Ainult 1.- pole. Euro raha on ka turvalisem ning mugavam igaühe jaoks.

 

Eesti kohta öeldes, olge õnnelikud, et te saate seal 5 eurot välja võtta pangakontolt. :D Enamustes maades on miinimum suurem. Siin maal hetkel 20 eurot.

 

Ning nüüd ei pea vahetama vähemalt raha teiselt küljelt vaadates. :D

 

Kuid igal inimesel on õigus oma arvamusele, kuid võiksite uurida väheke ennem asjast.

 

Paremad palgad ja tingimused ka ;)


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa tead ka mis makse peab soomes maksma? Telekamaks ( Iga teleka pealt. ) , Automaks ( Oleneb taas diisel või bensiin. ), Diiselmaks ( Kui diiselauto. ),

muidu ka palgast maksud maha. Hinnad on siin märgatavalt kallimad, va tehnika, mida olen märganud, et võib saada soodsamalt poest kui eestist. Kõik oleneb riigi seadustest, Soomes on ka hullemad verod, kõige pealt võetakse verosi. Igatahes mina ei näe ka eriti, et saab midagi tagasi ka nendest. Üürid, maamaksud, bensiin, kõik kallim. Sa võid öelda keskmine palk kõrgem, kuid siin on rohkem kohustusi. Kuid kui Soomel oleks veel mark, ei oleks hetkel selle elatustase nii hea. Ma pean lihtsalt ühe kuu ühistranspordipileti pärast kulutama üle 750.- See mis ostad siin, saad vähemalt kolmandiku võrra odavamalt Eestist. Rääkimata alkoholist ning tubakatoodetest. :D Osta 75 kroonist pakki koguaeg ning 300-400 krooniseid 24-packe.

 

Edit :: Ega see on taas kuulduste põhjal. Uudised räägivad paljusi, kuid kogemusi pole neil ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soomes on kütuseaktsiis kõrgem kui Eestis ja ikka on Eestis bensiin kallim kui Soomes.

Ei mis Eestis ei lähe jah palgast maksud maha ...

Väida nüüd ,et Soome ja Eesti elatustase on täiesti võrdsed.

Mis kuuldustest sa sokid. Mine võta oma helsingin sanomatid ja värgid lahti ja loe oma aktsiiside kohta.

Mul ei ole kogemusi vaadata Eesti kütuse hindasid ja Soome omasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei väidagi seda. Seda otsustab inimene ise, eks igale ühele meeldib oma keskkond. Minule meeldib hetkel Soome, kuna rahulikum maa, mis sobib mulle.

Aga ega see kerge ka pole elada siin. Eks igas maas on mingeid probleeme. Kuid need ei sõltu kunagi suurelt osalt euro pärast.

 

Kuid riigil otsus tehtud, meie valisime terve riigikogu sinna. Peab aksepteerima nüüd asja.

Ja neil niigi oli plaan juba minu meele järgi 2006 alguses eurole minna, kuidas inimesed ärkavad nii hilja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas on vaadata lausa neid "tarkasid" kommentaare.

 

Eks sa siis hakka loopima neid, raha vend. Viska kusagile põrsassse parem, kui see täis, siis ütle, tulen võtan endale.

 

Isiklikult arvan, et eks see esialgu jah raske harjuda ole, kuid kui on teised EL liikmesriigid sellega hakkama saanud, siis saame ka meie.

 

Poes liigud, siis eurokalkulaator tasku. Lõpuks ei olegi seda enam vaja.

 

Alguses tundub, et on sitt vms. Euro ühendab ka meid, kui EL liikmeid teiste liitlasliikidega. Tore juu, kui meil on teistega midagi ühist.

 

Ootan siis kriitikat enda arvamusele, nkn leidub selliseid vendi siin, kellel midagi öelda on.

 

Cheers,

-Yep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No lükake ümber kõik need "targad" kommentaarid. Asi ei ole selles nagu euro mingi halb raha oleks vaid selles ,et paljud rahaga pillavalt käituvad riigid on näidanud ,et euro pole siiski nii võimas raha nagu kõik väidavad. Sellist võlakriisi pole eurotsoonis varem olnud.

EL ja mis liitlasriigid .

EL on majanduslik liit.

Liitlased on meil NATO's

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prizy väidetes tuleb välja nagu eesti elatustase oleks soomega võrdlemist väärt!Nemad saavad oma palga eest käia odavalt eestist asju ostmas ja elavad ära, aga kust ostame meie oma odavat kaupa ja värki?Soomes on parem elatustase ja see on kindel FAKT, isegi kui nad maksaksid 50% tulumaksu elaksid nad paremini kui meie siin!Euro püsimajäämine lähima 10.aasta jookusl on vaid 20% tõenäoline!Aga milleks üldse vinguda, kellele ei meeldi siis piirid on lahti....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

to Raunos1.

Nii rubla kui ka Inglise nael on viimastel aastatel kõvasti võrreldes Euroga langenud. (Dollar ka mingi aeg, nüüd tõusuteel)

Oleks ka ime, kui Euro nagu kivi paigal seisaks.

Jah Euroopa Liidus on hetkel tõsiseid raskusi, kuid mis sa arvad, et USAs on kõik super?

Kui Euro isegi variseb kokku, tõmbame vähemalt Soome kaasa:eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra jääge vait juba oma euro lagunemise jutuga, kohe kui me liitusime laguneb europaliit ära v?

tuli euro siis tuli, ei koti.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eurol on OHT laguneda aga ei pruugi . Üks on euro ja teine on Euroopa liit. Kui euro seisaks nö kivi peal siis see näitabki selle raha stabiilsust ja usaldusväärsust.

Nüüd kui me oleme ühisraha liikmed peame ka meie hakkame teiste võlgasid kinni maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkan ka esialgu kroonideks ümber arvutama, a saab hakkama ma arvan. Kusjuures Saksamaal siia-maani paljud inimesed arvutavad eurosid markadeks, sama soomes :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelik on küll, ostsin endale suitsu ja kõrpsupaki, andsin 2 mündist, täiesti vigane, sain veel rohkem sente tagasi :D

Eks kõige rohkem lähebki aega sellega, kuni sa aru saad, mis see raha tglt väärt on, sest praegu vaatad, et ah need aint sendid ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kulla rahvas. Ma tunnen end väga targana teie seas, võiks öelda. Suurem enamus vahvlirahvast arvab, et euro läheb kiiresti põhja. Ma ei saa aru, kust te nii lolli juttu üldse kuulnud olete? Esiteks, kui euro põhja läheb, lähevad kõik teised kursid ammugi põhja. Euro on PS! Ma tean, et ma saan nüüd väga suurt vastukaja ning sõimu, kuid mind see eriti ei liiguta, vaid teeb nalja rohkem.

 

Kas sa oled ise mingi majandusteadlane?Kui ei siis rohkem küsimusi pole.

 

Uus trend et iga töötu ehitaja kes buumi ajal küproki seina pani peab ennast nüüd majandusteadlaseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selveris on praegu aleqoci 4pakk 0.63Eurot.

Üle eestiline viga, minge ostke


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nja mingi bussipilet on 0,96 eur, gg saan mingi 1sendiseid tagasi, või äärmisel juhul 2sendiseid, puhas crap see :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.