Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eurodega harjumine

Soovitatud postitused

Nagu euro väärtus ei ole muutunud?

EURO VÄÄRTUS VÕRRELDES USD'ga ON VIIMASE AASTA JOOKSUL 15% LANGENUD.

 

Kahtlen selles... Kui midagi on muutunud siis usd on võrreldes euro väärtusega tõusnud, mitte euro langenud. Ega sa seetõttu vaesemaks ei jää ju... Oma kroonid vahetad ikka elu lõpuni kursiga 15.6466 EEK = 1 EUR


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raadios oli "SMS laes,KROONID kilki kaugusel" :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
raadios oli "SMS laes,KROONID kilki kaugusel" :P

 

Kroonid kehtivad veel ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

USD pole mõttet midagi võrrelda, sest USA majanduse "elavdamiseks" trükivad doltse juurde, niiet küll see ka varsti langema hakkab. Iirimaa, Kreeka, Hispaania, mõned riigid on hetkel päris ohtlikud tõesti eurotsoonile, aga teades EU liidu hakkamasaamist asjadega, siis on need riigid juba dilemma ees, kas hakata ruttu asju parandama, või hakata vana rahatähte kapist välja otsima. Tähtajad pole veel, vist paika pandud aga küll need ka pannakse.

Olen täiesti kindel, et euro saab tagasi enda hea stabiilsuse.

Meie jaoks on euro ikka väga hea, kuna investoril on muret palju vähem tehes suuri investeeringuid, kui raha on stabiilne. Pluss sellises seisus euroga liituda, on meile väga hea reklaam, näidates kui hästi suudame me saada hakkama ülemaailmse majanduskriisiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lähen poodi .

Ostan tobi paki . maksan 100.- ja ma saan 4 auri tagasi xd


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan et alguses võtan nii,et 1 euro 15kr umb jne:D

Tahab harjutamist....


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ütleme nii ,et mina selles euros kindel pole ,ma kardan ,et euro kaotab oma väärtuse ,ning mis siin eestile head selles euros bensiin on hetkel 19krl euroga on ta ala sama mis soomes ehk 22kr ,alko tõuseb metsikult+tobi.Võtke võrdluseks kasvõi see ,et vaadake palju pudel õlut seal maksab.

Ning soomlased ei taha samuti eurot ikka nutavad marka taga,kuna marga ajal olid nende kuldaeg.Mul on soomes tuttavaid ,kes muidu käisid iga suvi ja talv meil külas aga nüüd aint aastas korra kui seegi,kuna lihtsalt hakkab rahakotile ja nüüd pole tal siia üldse põhjust tulla,hinnad varsti nagunii 1:1 soomega.See oli minu arvamus kogu selle sitahunniku peale mille poole eesti valitsus jõudsalt sirge seljaga marsib.

Pmst minu säästud on dollariks vahetatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ausõna mida te vingute tuli eur siis tuli teie vingumine ei aita midagi...

mulle endale isiklikult euro väga istub.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MInu seiklused eurodega said siis täna alguse.

 

Läksin välja ja tirisin kaasa kohe oma euro stardikomplekti. Raiskasin vist kõik ära sest see summa tundus nii väike, et ei osanud arvatagi, et see 12 EUR nii kiiresti kulub:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vägagi harjunud, isiklikult mulle meeldib euro.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei saa terve aasta, 6 kuud saab vahetada veel.

 

pangas saad alati raha ümber vahetada, 6 kuud on kr hinnad ja euro hinnad veel eestis.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu jaoks ei muutu küll mitte kui midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pangas saad alati raha ümber vahetada, 6 kuud on kr hinnad ja euro hinnad veel eestis.

 

Täpsustan : Eesti Pangas saad alati ümber vahetada, aga seal peaks siis mingi aasta pärast veel väike teenustasu olema vms, pole kindel ka, aga iga 2 eegu pärast päris mõtekas pole vahetama minna sinna. Igas pangas(Swed , SEB jne.) siiski ei saa alati ümber vahetada, ainult Eesti Pangas.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt:EESTI KROONE SAAB VAHETADA TERVE ELU, aga lihtsalt eesti pangas.Eesti raha oli küll ilus ja rahvuslik aga usun, et euro tuleb meile kasuks.Ja see jutt, et euro nii ebastabiilne ja värki, vaadake kuidas USA Dollar kõikus mingi 2 aastat tagasi, siis oli sama jutt, et dollar on omadega põhjas jne...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.