Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Serveripank - Tule ja lisa enda server, saa mängijaid!

Soovitatud postitused

VIP

pic.gif

 

Tere, kui sul on ise enda server(id) siis tule ja lisa enda server eesti

game-monitori sarnasele saidile!

Aitame leida eestlastel Eesti servereid lihtsamalt!

Serveripangal on ka oma reputatsiooni süsteem, et näha kas server on populaarne või igav.

Tulekul on neil ka palju uut ja nad ootavad heameelega ideid mis aitaks teha nende websaiti

palju mugavamaks ja lihtsamaks meie jaoks. Nagu näha on Game-monitor löönud ette viimasel ajal

paar service errorit ning neil pole viitsimist ka lihtsamad vead ära parandada. See eest on serveripangal hea lootus Eestis populaarseks saada oma pideva uuendamise ja klienditeeninduse pärast. :)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lambikas.JPG

See on minu vastuse eest.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ok,ei uurinud neid linke seal,aga muudke ülevalt need värvid ära nagu on need " Esileht " Lisa server " jne.. roheline liiga tume

 

Kogesin sama bugi ennist, aga need on tegelikult sinised ja väga hästi väljapaistvad, mitte rohelised ;D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lehe disain on ilus, lisan p6lva omad ka siis :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et leht püsib ka siis.

Lisasin +7 serverit sinna kus ise pelamas käin ;)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi samalajal pani sama servu sinna minuga, niiet võid sealt selle palamuse public ära võtta ;d ja las palamuseplay jääb

 

Mina kogemata, ei pannud üldse tähelegi, et palamuse juba lisatud on.

 

Lisasin 1 serveri veel. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, kadrinal rep 0, so sad, not : D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Knoxy, mina ei saa midagi lisada või eemaldada, kuna mina ei ole saidi omanik :D. Asi jääb kindlasti püsima, plaan varsti kolida ka oma domeenile ;)!


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei viitsi sulle Kofferisse postitada (GoodGamesGamer), panen siia, et rep punktidele väike IP kontroll ei teeks paha. Samuti võiks suunata tagasi serveri lehele mitte kuskile X kohta, kus kõigest kiri, et sai lisatud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsi sulle Kofferisse postitada (GoodGamesGamer), panen siia, et rep punktidele väike IP kontroll ei teeks paha. Samuti võiks suunata tagasi serveri lehele mitte kuskile X kohta, kus kõigest kiri, et sai lisatud :)

 

Kahjuks ma ei oska seda teostada, kui just mitte nii: Ühte serverit saab ainult üks kord voteda, ning teiste serveritega on sama. Oleksite nõus ?

 

Kuidagi enda bannereid pole võimalik teha ?

 

No kui enda bannerid näitavad reaal-ajas serveris olevate inimeste arvu/momendil olevat mapi, siis on küll võimalik :P Võttes minuga ühendust.

Hetkel muidu tavalisi bannereid pole võimalik sinna sisestada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks mitte panna cron job iga tunni tagant jooksma mis salvestaks MySQL andmebaasi mitu inimest jne oli ja siis sellega saaks teha ka banneri.

Ja IP -

$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];

Iga hääle salvestad MySQL andmebaasi koos IP'ga ja siis hiljem kontrollid, et ei oleks juba hääletanud selle serveri poolt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mitte panna cron job iga tunni tagant jooksma mis salvestaks MySQL andmebaasi mitu inimest jne oli ja siis sellega saaks teha ka banneri.

Ja IP -

$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];

Iga hääle salvestad MySQL andmebaasi koos IP'ga ja siis hiljem kontrollid, et ei oleks juba hääletanud selle serveri poolt.

 

http://www.gnextd.com says:

aga siis sul peaks oma host olema, kuna sa ei pääse cronile ligi.

 

Khkm, ise eriti ei taju croni, et kuidas seda värki täpsemalt teha saaksin..?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ei teadnud, et sul ei ole croni aga pmst see jooksutab su scripti iga teatud aja tagant. Ehk teed php koodi mis uuendab iga refreshiga andmebaase ja siis paned, et see jookseks iga tunni tagant.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei teadnud, et sul ei ole croni aga pmst see jooksutab su scripti iga teatud aja tagant. Ehk teed php koodi mis uuendab iga refreshiga andmebaase ja siis paned, et see jookseks iga tunni tagant.

 

Croni asja tegin ära, teiselt serverilt uuendab nüüd seda koodi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.