Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Serveripank - Tule ja lisa enda server, saa mängijaid!

Soovitatud postitused

See tundus pistu loogilisem, aga eks ma siis sõnastan ümber. Ei suudeta isegi oma pead kasutada, et välja mõelda mingi tabav domeen (MIS KATTUKS SELLE TEEMAGA!) ja pandi vist umber xcfdscsdv.ru

 

Btw, siis kui ma olin veel RPS domeenil..

KDFX - Krisss Design FX

 

Kõik kdfx all olevad domeenid on KDFX omad. Ma ei hakka lihtsalt iga enda saidile (Ghettowars, Serveripank jms...) eraldi domeeni tellima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Btw, siis kui ma olin veel RPS domeenil..

KDFX - Krisss Design FX

 

Kõik kdfx all olevad domeenid on KDFX omad. Ma ei hakka lihtsalt iga enda saidile (Ghettowars, Serveripank jms...) eraldi domeeni tellima.

 

Asjal oleks isegi potentsiaali, aga turustamisega oled jah mööda pannud. Oleks serveripank.ee või midagi taolist, siis jääks inimestele meelde ka. Ütleme, et üks sõber räägib teisle, et on selline lahe leht ja annab aadressi. Sõber jõuab koju ja mõtleb, et vaataks siis asja üle. Hakkab aadressi sisestama ja http://www.xd... ah kurat ei mäleta. Oleks, aga serveripank.ee vms, siis see jääks kohe meelde, kuna see on lihtne ja tabav.

 

Ei ürita siin mingit kiusu ajada, aga lihtsalt domeeninimi mängib väga suurt rolli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Krisss on väga tubli kooder, ootan juba serveripanka :P.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, pole ammu kirjutanud siia oma olukorrast.

Pean tunnistama, et pole siiamaani üldse serveripanka arendanud kuna

see ei paku üldse huvi mulle momendil.

Tegelen praegu hoopis Enramine CMSi loomisega. Ghettowarsi projekti

jättan üldse katki kuna ei näe erilist mõtet sellel ja nii palju oleks seal

olnud teha veel.

Pärast Enramine CMSi, SIIS... ma luban et üritan kuidagi serveripanga valmis

ka saada. Tellin serveripangale ka domeeni siis millalgi.

 

Samuti pole jõudnud serveripangaga tegeleda kuna CS on jälle sõltuvuseks saanud mulle :D

 

Ootan ideid mida lisada serveripanka!

Lisamisel:

* SA-MP Support

* CS:S Support (mby)

* Premium Banners

* Custom Banners

* RCON Sender (sisaldab cw konfe..)

* Moar SERVER INFO!! (players etc..)

* ... list to be continued mby ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serveripank on konkurent rpsile. lol

RPS on tühikoht siin eesti csis (minu arust):D

Sa praegu räägid nagu mingisugune suvalise tähekombinatsiooniga domeen nagu seda on kdfx, on maailma naba, kui tegelikkuses on see veel "tühjem koht".

 

Minu poolest tehku oma serveripanka - absull ei koti, aga tehku seda oma domeenil, mitte minult küsitud (sellel hetkel tasuta) alamdomeenil. Tunnistan, et tegutsesime tol hetkel liiga tuimalt ja sulgesime lihtsalt vihaselt ta 'projekti'. Oleks ka teisi paremaid lahendusi olnud, aga mis tehtud, see tehtud.

 

Võin kihla vedada, et see antud kdfx domeen on ka juba paari kuu pärast maas.

 

rps.ee külastatavuse, teenuste hulga ja kvaliteediga ei suuda ei serveripank (nähtavasti), ei shelli av2009 (mille külastajateloendur on ühendatud ta mänguserveriga, luues illusiooni, et ta lehte külastab sitaks inimesi ning kes üritab pakkuda samu teenuseid mitmeid kordi kallima hinna eest) ega ükski teine CS 'kommuun' (nimetus, mida iga lambikas serveri rentinud isik kasutab) konkureerida, mis on ka põhjus, miks ainult meil on nii palju firmadest sponsoreid taga. Erinevalt enamikest 14-15 aastastest 'serveriomanikest' (kes geenius selle väljendi välja mõtles üldse? Te ei oma neid servereid vaid rendite neid nende tegelikelt omanikelt, kes pooltel kordadel on ka kõigest edasirentijad - siit tulevad need VPS-serverirendid, mis on jällegi kellegi loll leiutis), kes üritavad varastatud SMS-teenustega omale lisataskuraha teenida, tegeleme me sellega töö kõrvalt hobi korras ning ei jää sellega kasumisse vaid vahel lausa kahjumisse. Kahetsen veidi, et me aastal '07 adminimüügi CSi tõime (teenides iga kuu TUHANDEID kroone). Enne meid ei taibanud keegi sellega tegeleda ning ilmselgelt said need ajad läbi juba kuskil '09, kui kõik serverite rentijad adminne müüma hakkasid, lootes nii kiirelt rikastuda.

 

Soz, et ma su teema üle võtsin oma offtopicuga, aga see, mis praegu siin non-steam maailmas toimub, on puhas lollus.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Naer :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa praegu räägid nagu mingisugune suvalise tähekombinatsiooniga domeen nagu seda on kdfx, on maailma naba, kui tegelikkuses on see veel "tühjem koht".

 

Minu poolest tehku oma serveripanka - absull ei koti, aga tehku seda oma domeenil, mitte minult küsitud (sellel hetkel tasuta) alamdomeenil. Tunnistan, et tegutsesime tol hetkel liiga tuimalt ja sulgesime lihtsalt vihaselt ta 'projekti'. Oleks ka teisi paremaid lahendusi olnud, aga mis tehtud, see tehtud.

 

Võin kihla vedada, et see antud kdfx domeen on ka juba paari kuu pärast maas.

 

rps.ee külastatavuse, teenuste hulga ja kvaliteediga ei suuda ei serveripank (nähtavasti), ei shelli av2009 (mille külastajateloendur on ühendatud ta mänguserveriga, luues illusiooni, et ta lehte külastab sitaks inimesi ning kes üritab pakkuda samu teenuseid mitmeid kordi kallima hinna eest) ega ükski teine CS 'kommuun' (nimetus, mida iga lambikas serveri rentinud isik kasutab) konkureerida, mis on ka põhjus, miks ainult meil on nii palju firmadest sponsoreid taga. Erinevalt enamikest 14-15 aastastest 'serveriomanikest' (kes geenius selle väljendi välja mõtles üldse? Te ei oma neid servereid vaid rendite neid nende tegelikelt omanikelt, kes pooltel kordadel on ka kõigest edasirentijad - siit tulevad need VPS-serverirendid, mis on jällegi kellegi loll leiutis), kes üritavad varastatud SMS-teenustega omale lisataskuraha teenida, tegeleme me sellega töö kõrvalt hobi korras ning ei jää sellega kasumisse vaid vahel lausa kahjumisse. Kahetsen veidi, et me aastal '07 adminimüügi CSi tõime (teenides iga kuu TUHANDEID kroone). Enne meid ei taibanud keegi sellega tegeleda ning ilmselgelt said need ajad läbi juba kuskil '09, kui kõik serverite rentijad adminne müüma hakkasid, lootes nii kiirelt rikastuda.

 

Soz, et ma su teema üle võtsin oma offtopicuga, aga see, mis praegu siin non-steam maailmas toimub, on puhas lollus.

 

KDFX - Krisss Design FX , LETS GET THIS FUCKI* STRAIGHT, ITS NOT RANDOM. (goddamn pisses me off)

KDFX - 1 aastaks tellitud (paar kuud my ass)

KDFX - Pakun veebiteenuseid (webspell installation, designs, etc..)

KDFX - VIDEOTIIM (For fun with my crew)

KDFX - Not going down anytime soon.

 

Sa ära võrdle oma külastavust serveripangaga, kui see pole veel online isegi, ffs.

RPS on 4 aastat vana, aga serveripank vaid mõned kuud. (leidsid millega võrrelda nüüd)

Lase kdfxil areneda, tulekul on lihtsustavad domeenid nagu s-pank.eu jms.. pole vaja

igat miinust uuesti jälle ette tuua.. mitmed on juba öelnud et kdfx pole meeldejäädav ja ma saan aru, ning

tegelen sellega juba.

 

btw. Miks sa üldse selle serveriteema üles võtsid?

KDFX Pole csi kommuun, ei ole kuidagigi seotud csiga vaid gaminguga.

Pole ka kommuun ega muud, vaid lihtsalt for fun, vabast ajast.

also.. KDFX oli algul mõeldud paari skripti jaoks, et arendada oma php & dsg oskusi jne..

aga vahepeal on tulnud need serveripangad, videotiim, cs-team jne..

 

Im out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt ma vastasin Martini postitustele, tuues faktiliselt välja, miks tema väited 100% valed on. Aga igatahes, kui keegi soovib samal teemal edasi vestelda, siis mu tööpäev lõpeb 17.30 ja peale seda olen MSNis. Ja viimasele postitajale: mine palun rps.ee ja vaata korra headerit.

 

/st Res Public Serveri lühend, seega pole laest võetud.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt ma vastasin Martini postitustele, tuues faktiliselt välja, miks tema väited 100% valed on. Aga igatahes, kui keegi soovib samal teemal edasi vestelda, siis mu tööpäev lõpeb 17.30 ja peale seda olen MSNis. Ja viimasele postitajale: mine palun rps.ee ja vaata korra headerit.

 

/st Res Public Serveri lühend, seega pole laest võetud.

 

Sa rääkisid samuti ka minust, ma vastasin. Mul pole sinuga enam muust rääkida, kuna minu asjad on ära öeldud.

 

And now, ON-TOPIC please.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serveripank on konkurent rpsile. lol

RPS on tühikoht siin eesti csis (minu arust):D

 

Nüüd lähemalt mõeldes, siis sinu postitus on täielikult vale.

 

---------- Post added 05-03-11 at 14:05 ----------

 

Enne, kui saiake selle siin 3 posti tagasi lahti seletas, ma seda ei teadnud, seega gtfo.

 

Miks sa üldse arvasid, et domeeninimi on random?

Tõesti arvad, et keegi hakkab tegema domeeni nagu sellist "iwjgoiwjhioerjhijmerkjm.com" ja paneb sinna üles videosharing portaali skripti ja headeris hakkab "iwjgoiwjhioerjhijmerkjm Videos" ? lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serveripank ei ole valmiski hetkel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

~~UBERBUMP~~

 

http://spank.kdfx.eu

 

ALPHA STAAS ON AVATUD. [MUUDATUSI ON PALJU OLNUD, BETAST ALPHASSE(tean küll mida alpha ja beta tähendab ;))]

Palun anda teada mulle kohe kui olete leidnud vea.

 

Eelmised bannerid mida ma eelnevalt teile tegin ja tasuta lubasin kasutada, nüüd on saadaval ainult preemiumitele.

Tavalistele kasutajatele on praegu saadaval 1 banner (Lisan juurde hiljemalt!)

Lisatud on ka sa-mp banner, ning adminidele on uus nö admincenter...

 

Servereid uuendatakse iga 5 minuti tagant (ennem oli 15min).

Serverite infot hetkel vaadata ei saa, kuna see pole veel hetkese disainiga ühendatud.

Kui disaini juures midagi ei meeldi siis antke teada, beta staasis uuendan, suuremaid asju hetkel disainil muutma ei hakka.

 

Vigu võib praegu olla väga palju, sellepärast loodangi et paljud teie tuleksite testima.

Servereid saab praegu lisada ainult kui olete registreerinud, ning palun lisage ainult servereid mida teie omate, või kui on antud

luba siis võite lisada ka kellegi teise serveri.

 

Preemiumitele on tulekul ka banneri tegemise süsteem, kus saate ise muuta banneri juures asju kuidas tahate.

TOP25 võib hetkel natukene vigane olla. REP Süsteem lisatakse siis kui avame beta staasi.

Pärast sisselogimist, kui avate näiteks TOP25, siis admincenterisse pääsemiseks peate uuesti sisse logima (parandan ära)

 

Otsingusüsteemi avan ka beta staasiga, ning sa-mp lisan serveripanka kui on full launch serveripangal.

Palun jätke ka vastus mulle siia, mida lisada beta staasis ja mida parandada, või kui midagi ei meeldinud.

 

Kordan, kui leiate vea.. siis palun ärge väärkasutage seda, vaid antke mulle teada. Oleksin väga tänulik :)

 

Vabandage, kui esineb kirjavigu... kiiruga kirjutasin kõik ära. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Super.

 

Domeeni nimi võiks olla lihtsam.. spank.eu ?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.