Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Serveripank - Tule ja lisa enda server, saa mängijaid!

Soovitatud postitused

VIP
Valmis sai tehtud preemium süsteem. Inimesed võivad nüüd enda serveri panna preemium listi 2 nädalaks :-)

 

Nice teema see ;)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Külastasin ka saiti ning ütlen kohe, et disain on eepiliselt mitte kasutajasõbralik. Selle asemel, et sinna mingi mõttetu bänner panna, oleks võinud sinna luua koha IP otsese kopeerimise jaoks. Minu jaoks on täiesti ebameeldiv vajtuada ennem mitmesse kohta, et IP-d kopeerida ning minu jaoks oleks leht ideaalne, kui selline võimalus oleks tagatud.

 

Üldiselt kui keegi tajub väga hästi programmeerimist ning oleks nõus asja ära tegema, siis võiksin enda visiooni asjast loomulikult jagada, niisama ei viitsi siia kirjtuada, kuna kisub liiga pikaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külastasin ka saiti ning ütlen kohe, et disain on eepiliselt mitte kasutajasõbralik. Selle asemel, et sinna mingi mõttetu bänner panna, oleks võinud sinna luua koha IP otsese kopeerimise jaoks. Minu jaoks on täiesti ebameeldiv vajtuada ennem mitmesse kohta, et IP-d kopeerida ning minu jaoks oleks leht ideaalne, kui selline võimalus oleks tagatud.

 

Üldiselt kui keegi tajub väga hästi programmeerimist ning oleks nõus asja ära tegema, siis võiksin enda visiooni asjast loomulikult jagada, niisama ei viitsi siia kirjtuada, kuna kisub liiga pikaks.

Aga palun. Algne leht, millelt serveripank maha ripitud on: http://rps.ee/serverid.html

Detsembrikuus tuleb hoopis teine süsteem, mis teeb silmad ette igasugusele serveripangale; game-monitorile ja game-trackerile.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Detsembrikuus tuleb hoopis teine süsteem, mis teeb silmad ette igasugusele serveripangale; game-monitorile ja game-trackerile.

r-u-serious-owl.jpg

 

Aga siis vähe teemasse kah. Kujundus on kole. Menüül lingid erinevat värvi, see ei lähe kohe mitte. Menüü on üleüldse raskesti eristatav. See lume efekt on ka häiriv. Kui ma nüüd leian sealt koleda disaini hulgast serveri mis mulle meeldib ja vaatan selle infot, siis see võiks avaneda samas aknas, aga eraldi lehel nagu. Hetkel seal paremal nurgas kuidagi kokkusurutud. Üleüldse võik ka parema domeeni sebida. Absoluutselt ei kutsu preemium teenuseid kasutama leht mis asub kuskil ime aadressil, see lihtsalt tekitab ebakindlust.

 

Muidu normaalne asi, arenda edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
r-u-serious-owl.jpg

 

Aga siis vähe teemasse kah. Kujundus on kole. Menüül lingid erinevat värvi, see ei lähe kohe mitte. Menüü on üleüldse raskesti eristatav. See lume efekt on ka häiriv. Kui ma nüüd leian sealt koleda disaini hulgast serveri mis mulle meeldib ja vaatan selle infot, siis see võiks avaneda samas aknas, aga eraldi lehel nagu. Hetkel seal paremal nurgas kuidagi kokkusurutud. Üleüldse võik ka parema domeeni sebida. Absoluutselt ei kutsu preemium teenuseid kasutama leht mis asub kuskil ime aadressil, see lihtsalt tekitab ebakindlust.

 

Muidu normaalne asi, arenda edasi.

No ma ei hakka hetkel oversellima, aga no eks siis näis. Autobot, mis kogub ise Eesti mänguservereid (erinevad mängud), teamspeak, ventrilo jms serverid kokku. + mitmed erinevad lisaasjad, millest lähemalt ei räägi, kuna siin see "serveripank" ripib kohe asjad omale. Kujundus on üliilus ning valmis (ei hakka samuti näitama). Loodevasti ~2 nädala pärast valmis.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külastasin ka saiti ning ütlen kohe, et disain on eepiliselt mitte kasutajasõbralik. Selle asemel, et sinna mingi mõttetu bänner panna, oleks võinud sinna luua koha IP otsese kopeerimise jaoks. Minu jaoks on täiesti ebameeldiv vajtuada ennem mitmesse kohta, et IP-d kopeerida ning minu jaoks oleks leht ideaalne, kui selline võimalus oleks tagatud.

 

Üldiselt kui keegi tajub väga hästi programmeerimist ning oleks nõus asja ära tegema, siis võiksin enda visiooni asjast loomulikult jagada, niisama ei viitsi siia kirjtuada, kuna kisub liiga pikaks.

 

On veel asju tulekul, suuremaid uuendusi serveripanga jaoks jms. Mul on juba idee selle bänneri kaotamiseks ammu olnud, ning mida sinna asemel panna aga praegu lahti seletama ei hakka.

 

Aga palun. Algne leht, millelt serveripank maha ripitud on: http://rps.ee/serverid.html

Detsembrikuus tuleb hoopis teine süsteem, mis teeb silmad ette igasugusele serveripangale; game-monitorile ja game-trackerile.

 

Mis mõttes maha ripitud? Kui mõtled, et nagu 'Ahvin' paar asja maha siis *FACEPALM*. Olen pigem vaatanud game-monitorilt alt üles mitte teilt, no offence. GL selle uue süsteemiga, isegi olen huvitatud.. (msnis mainisid paar korda, nagu see oleks epic)

 

r-u-serious-owl.jpg

 

Aga siis vähe teemasse kah. Kujundus on kole. Menüül lingid erinevat värvi, see ei lähe kohe mitte. Menüü on üleüldse raskesti eristatav. See lume efekt on ka häiriv. Kui ma nüüd leian sealt koleda disaini hulgast serveri mis mulle meeldib ja vaatan selle infot, siis see võiks avaneda samas aknas, aga eraldi lehel nagu. Hetkel seal paremal nurgas kuidagi kokkusurutud. Üleüldse võik ka parema domeeni sebida. Absoluutselt ei kutsu preemium teenuseid kasutama leht mis asub kuskil ime aadressil, see lihtsalt tekitab ebakindlust.

 

Muidu normaalne asi, arenda edasi.

 

Menüül ei ole lingid erinevat värvi, lihtsalt mingi väike .css bug millest mina aru ei saa (osaliselt).

Aga äkki mõnele hakkab just häirima et viib teisele lehele? Kuna mõni tahab mitu serverit läbi vaadata, et ip kätte saada.

Olen juba mõndadele seda maininud, ning vist isegi postitanud kuhugi aga Serveripank saab küll peatselt oma domeeni, kuid millal täpsemalt seda ma ei tea.

 

No ma ei hakka hetkel oversellima, aga no eks siis näis. Autobot, mis kogub ise Eesti mänguservereid (erinevad mängud), teamspeak, ventrilo jms serverid kokku. + mitmed erinevad lisaasjad, millest lähemalt ei räägi, kuna siin see "serveripank" ripib kohe asjad omale. Kujundus on üliilus ning valmis (ei hakka samuti näitama). Loodevasti ~2 nädala pärast valmis.

 

Seriously? Autobot has so many reasons to fail, ei hakka ütlema just miks. And please, tee enda teema reklaamimiseks :Q

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei näe küll mingit rippimist > http://rps.ee/serverid.html sellelt serverite lehelt.

 

Teie serveritepanga kujundus mulle meeldib, ainult menüü riba on kahtlane.. ka mul näitab erinevat värvi.Nagu ka eespool mainiti siis see domeeni nimi tuleks küll ära vahetada.. mõne jaoks natukene keerulik ja pikk.. regage lühema nimega domeen :)Muidu palju edu tegemisega, arenete hästi :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pane cssis visited URL-ile sama värv mis default :).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei näe küll mingit rippimist > http://rps.ee/serverid.html sellelt serverite lehelt.

 

Teie serveritepanga kujundus mulle meeldib, ainult menüü riba on kahtlane.. ka mul näitab erinevat värvi.Nagu ka eespool mainiti siis see domeeni nimi tuleks küll ära vahetada.. mõne jaoks natukene keerulik ja pikk.. regage lühema nimega domeen :)Muidu palju edu tegemisega, arenete hästi :)

 

Muutsin .css faili ning nüüd ei tohiks olla erinevat värvi, vaid sinist. Asi on selles, et mul kokku 3- css faili ;)

Domeen tuleb arvatavasti siis kui on website valmis, ning kõikide ideed on teostatud(head ikka.), ning kõik ideed on lõpuni korda tehtud. Näiteks otsingu süsteem vaja teha, ning ka lehestamis.

 

Pane cssis visited URL-ile sama värv mis default :).

 

Ty, tuli meelde, et ühes .css failis oli lingi värvid kirjas, nüüd muutsin ära.

 

 

Muideks, praegu 15:28 hakkan paigaldama süsteemi, mille üle üks kurtis, et ei taha palju klikkida vms, et ip kätte saada jms . Ehk siis oma Banner.

 

---------- Post added 03-12-10 at 17:01 ----------

 

Vabandan, et topeltpostitan.

Aga valmis sai siis see banneri värk millest ma ennem rääkisin. Nüüd saab copyda banneri pealt teksti maha.

Kuigi nüüd ka connectib saidile palju kauem. Paistab, et lehestamissüsteemi peab valmis ka tegema siis.

Kahjuks ma lehestamis süsteemi ei oska teha, ning olen ka netist vaatanud, kuigi üldse aru ei saa.

Kas keegi võiks minuga ühendust võtta ja seletada kuidas ma saaks seda paigaldada ilma suuri muudatusi tegemata?

the_soul47@hotmail.com

 

---------- Post added 03-12-10 at 17:08 ----------

 

Oh btw, ma ei saa aru miks Chrome-ga ei näe neid bannereid?

 

---------- Post added 03-12-10 at 17:14 ----------

 

Vastake palun küsimusele, miks chromega ei saa bannereid näha.

Mina niikaua leidsin lahenduse websaidile connectimisel olevale laggile. :)

Õhtul teen scripti valmis, umbes 20:00. Niikaua peate kahjuks lagi taluma :(

 

---------- Post added 04-12-10 at 14:16 ----------

 

*BUMP*

 

Esilehe lag on parandatud, tegin "Mängijad" jaoks databaasi, kuna võttis informatsiooni otse GM'st.

Tahaks ikkagi teada saada, kuidas teha lehestamissüsteemi, millest ma veidikenegi aru saaks? :S

Õhtul parandan jällegi paar viga ära ning lisan juurde paar mängu valiku alla. "SA-MP" "CS Source" ( Andke ideid mida veel lisada? )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh, nüüd on IP lihtsam saada kui ennem.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveripank on nüüd domeenil http://www.spank.kdfx.eu, sait ise on tegemisel kuna teen praegu juurde

igasuguseid funktsioone. Nagu näiteks cs banner mis näitab serveri andmeid on tehtud..

 

Nüüd sai valmis ka sa-mp banner, mis hakkab lõppversioonis ka ainult preemium serveritele, aga praegu soovin testijaid.

 

http://spank.kdfx.eu/banner/sa-mp/sampbanner.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SAMP värk töötab.

 

banner.php?srvip=80.79.113.60:7777

 

Sooviksin saada teistelt samuti nõuandeid mida lisada serveripanka juurde, mida ennem ei olnud..

SA-MP on lisamisel serveripanka, praegu ainult bannerid tehtud selle jaoks.

 

Mis mängud Eestis veel populaarsed on (hostitakse), peale counter-strike?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

/me approves this Thread :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iFail, asi on ju veel nö WIP ehk work in progress ja domeeni hinnad on päris kirved siin eestis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Domeen on veel hullem kui enne. Jäta meelde mingi aladomeen ja siis veel mitte midagi ütlev domeeninimi. Vaevalt väga asja saab, kui ei suudeta isegi 50 krooni alla panna, et mingi korralik meeldejääv domeen ja host võtta.

 

btw, ma maksin üle 700+ kr, et terve aasta eest ära maksta. Ära hakka siin "ei suudeta isegi.." juttu mulle jahuma eks? Igal ühel ei ole rahapuud endal aias eks!

 

(hosting + domeen :Q)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
btw, ma maksin üle 700+ kr, et terve aasta eest ära maksta. Ära hakka siin "ei suudeta isegi.." juttu mulle jahuma eks? Igal ühel ei ole rahapuud endal aias eks!

 

(hosting + domeen :Q)

 

See tundus pistu loogilisem, aga eks ma siis sõnastan ümber. Ei suudeta isegi oma pead kasutada, et välja mõelda mingi tabav domeen (MIS KATTUKS SELLE TEEMAGA!) ja pandi vist umber xcfdscsdv.ru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.