Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ütled et oled mingi mario aga vahvli nimi on kaspar(Y)

 

ma pole kunagi eriti söitnud bmxi kuid ma olen täiesti 100% kindel et ma teen need "trikid" ära.

juhan piibel

 

loodan et sa mötlesid seda irooniliselt

 

Ainukene inimene, kes natukenegi mõistab siin sarkasmi!

 

/aga dv, ostke ratas ära nüüd!

 

Kompliit oli algselt Wtp 4seasons 06. Kõik jupid on pulberpritsiga üle värvitud. Ära on vahetatud lenks: Shadow Conspiracy 13b big bar. (8;27.5). Cutitud Macneil pivotal seatpost. 2010 Macneil pivotal sadul. Keskjooksu laagrid vahetasin ära (cupid on vanad). Gripid annan tutikad slapshotid kaasa. Pedaalid on eclat plastik mustad. Ülejäänud peaks vast stock olema.

 

Müüa veel eraldi: 06 stock wtp sadul, salt cutitud (u. 12cm) post.

Eclat läbipaistvad plastik pedaalid ilma laagriteta.Koos võllidega.

 

Kui on normaalne hind, võin need asjad kaasa anda veel.

 

/ratas ise üleni sinine pmst, veljed mustad, lenks valge, crängid valged..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainukene inimene, kes natukenegi mõistab siin sarkasmi!

 

/aga dv, ostke ratas ära nüüd!

 

Kompliit oli algselt Wtp 4seasons 06. Kõik jupid on pulberpritsiga üle värvitud. Ära on vahetatud lenks: Shadow Conspiracy 13b big bar. (8;27.5). Cutitud Macneil pivotal seatpost. 2010 Macneil pivotal sadul. Keskjooksu laagrid vahetasin ära (cupid on vanad). Gripid annan tutikad slapshotid kaasa. Pedaalid on eclat plastik mustad. Ülejäänud peaks vast stock olema.

 

Müüa veel eraldi: 06 stock wtp sadul, salt cutitud (u. 12cm) post.

Eclat läbipaistvad plastik pedaalid ilma laagriteta.Koos võllidega.

 

Kui on normaalne hind, võin need asjad kaasa anda veel.

 

/ratas ise üleni sinine pmst, veljed mustad, lenks valge, crängid valged..

 

ostkeostke!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainukene inimene, kes natukenegi mõistab siin sarkasmi!

 

/aga dv, ostke ratas ära nüüd!

 

Kompliit oli algselt Wtp 4seasons 06. Kõik jupid on pulberpritsiga üle värvitud. Ära on vahetatud lenks: Shadow Conspiracy 13b big bar. (8;27.5). Cutitud Macneil pivotal seatpost. 2010 Macneil pivotal sadul. Keskjooksu laagrid vahetasin ära (cupid on vanad). Gripid annan tutikad slapshotid kaasa. Pedaalid on eclat plastik mustad. Ülejäänud peaks vast stock olema.

 

Müüa veel eraldi: 06 stock wtp sadul, salt cutitud (u. 12cm) post.

Eclat läbipaistvad plastik pedaalid ilma laagriteta.Koos võllidega.

 

Kui on normaalne hind, võin need asjad kaasa anda veel.

 

/ratas ise üleni sinine pmst, veljed mustad, lenks valge, crängid valged..

 

cmon, ma ei viitsi ostumüügi teemase teemat teha..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ratas: WTP Trust 08

Jupid: Sellest rattast on ainult stocksi veel Crankid, Raam, Veljed, Kahvel

Sõitnud olen 3.5 aastat

Trikid: Oi neid on palju aga noh nimetan paar tükki. Tailwhip, Barspin, 540, 180 bars neid on veel ja veel aga need mis nimetasin on need mis olen õppinud viimati

 

Pildid bmxist: http://fotoalbum.ee/photos/Trust08/79821395/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
praegu talv, õues ei saa sõita, käisin sees sõitmas aga ple sama mis streeti sõita :P, aga jah... btw plaanin oma ratta üle värvida(pole kunagi proovinud) kaua umbes võtab:D?

 

ei oska üteleda aga

ma värvisin lenksu ja kahvli roheliseks

läks max 45 Min .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise oled sõitnud maksimum nädal. Väikese bunny teen vahest ära, aga no eks harjutamine teeb meistriks. talvel sõita ei saa, eks siis kevadel uuesti ratas garaazit välja ja sõitma.

Mingeid nõuandeid ei ole, kuidas teie alustasite vnii? Esimesed trikid ja soovitused oleks teretulnud :)

Bunnyst siis nii palju, et vahest tuleb, aga tavaliselt tõstan esi ratta umbes puusani, aga tagumine ei tõuse.

Esiratta tõmbab vabalt üle, aga tagumist lihtsalt ei suuda kaasa tõmmata.. võibolla on asi tehnikas, aga loodan et saan varsti hakkama :P


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laenasin üks päev sõbra Bmxi, õhtuks oli bunny hop, tavaline hop ja 180 selge. Bunny hoppiga hüppasin asjadele peale ka, nagu mingi kõnnitee äär, midagi erilist pole aga asi seegi. Mõtlesin, et ostan ka bmxi omale aga jään pigem ikka rulale truuks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Laenasin üks päev sõbra Bmxi, õhtuks oli bunny hop, tavaline hop ja 180 selge. Bunny hoppiga hüppasin asjadele peale ka, nagu mingi kõnnitee äär, midagi erilist pole aga asi seegi. Mõtlesin, et ostan ka bmxi omale aga jään pigem ikka rulale truuks.

 

Mine perse.

 

 

Mu bmx:

as_bmx_sundaycomplete_630.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise oled sõitnud maksimum nädal. Väikese bunny teen vahest ära, aga no eks harjutamine teeb meistriks. talvel sõita ei saa, eks siis kevadel uuesti ratas garaazit välja ja sõitma.

Mingeid nõuandeid ei ole, kuidas teie alustasite vnii? Esimesed trikid ja soovitused oleks teretulnud :)

Bunnyst siis nii palju, et vahest tuleb, aga tavaliselt tõstan esi ratta umbes puusani, aga tagumine ei tõuse.

Esiratta tõmbab vabalt üle, aga tagumist lihtsalt ei suuda kaasa tõmmata.. võibolla on asi tehnikas, aga loodan et saan varsti hakkama :P

 

Noo mina soovitaks algul ära õppida fakie, 180, footjam, korralikult bunnyhop. Hiljem hakkad juba raskemaid proovima 360, 540 , igasugused footjam combod(footjam to vaaderjam jne) , barspin, whip, footjam whip, igasugused grindid jne. Suht palju soovitan videosid vaadata ja sealt asju järgi proovida teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To Derek ja Hullmees: Kui 180 on hästi selge ning kõrgust veits on siis pole väga raske 360 tabiga ära teha. Nii, et ma soovitaks enne 180 korralikult selgeks saada siis 360 proovida. Footjam on küll jumala mõttetu trikk, kuskilt hüppest seda ei tee ju. Ditchi peal vb jah, aga selleks on vaja suht pro olla. Minu arvamus on selline vähemalt.

 

Aa Bmxiga oskan veel tagurpidi sõita. Nii, et istun lenksu peal ja sõidan selg ees.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Talv ajab ikka närvi mõnes mõttes.

Bmxiga õues väga sõita ei saa. Siseskeitides ka nata jama sõita, seal on rahvast, tänaval sõidad siis sõidad kuskil kus tavainimesed on, keegi ei tule sulle ette ega midagi sellist kus omal põlve lõhki kukud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cashrolli on teinud ära siiamaani 2 inimest maailmas minu teada.

Üks neist on Brett Banasiewicz ja teine Daniel Dhers.

Aga Cashroll + nohander on esimest korda küll tehtud ja see on väga crazy trikk ikka.

Brett oleks pidanud Simpel Session 2011 võitma!

Ise olin kohal ja Drew Bezanson e. võitja ei avaldanud küll väga palju muljet võrreldes Brettiga. Ise olin Bretti toetaja ja ei saa aru kohtunikest :P


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.