Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Np :)

 

Tegelt võiks BMX'ile eraldi alafoorum olla. Saaks panna kasutajate rattad jne teemasid.

 

See lhtsalt väike vihje :)

Spordi alafoorumi uuendamine on võetud juhtkonnas üles. Liigitame spordialad ära ja tulevad vastavad alafoorumid. Täname nõuande eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise sõidan ka, umbes 2 aastat sõitnud, aga tavaliselt ainult kevadeti, sest suvel ei anna väga palavaga sõita (nagu oli eelmine suvi). Park on meil ka väga sitt ja lagunenud (Tõrvas) ning sisepark puudub. Parimad trikid mis oskan: 18 barspin quarterist, tailwhip, 360, quarterist 54, võib midagi veel olla, ei mäleta praegu. Olen backflipi harjutanud foami (Valga skatepargis) ning proovinud ilma foamita ka paar korda, sai ära landitud.

Ratas on mul Subrosa Pandora Pro 08, ära vahetatud pedaalid, gripid ja üks crank mis läks vändates pooleks, lolz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin nv maal, tõmbasin käiguka välja, ja kuradi imelik oli sõita, sellise sirge lenksu, suurte rataste, väikesed pedaalid jms.

 

Käiguka pealt bmx-ile minnes sama efekt:D Õnneks ümberharjumine enamasti kaua ei võta.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tere , olen siis uus bmx'i huviline , tahtsin teada et kas teil oleks mingid head ja soodsat bmx'i soovitada ? ja on mingeid trikke ka mida kohe algul vaja õppida ? (pff , arvestage sellega et olen tüdruk(; ) , ja no ma lootsin et keegi võiks pakkuda kh mingit roosat, musta või sinist bmx'i .. tahaks et isa laseks ml osta selle oktoobris ( : , aitäh (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sõitsin bmx aga läksin mtb peale üle, algul oli ikka väga imelik:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tere , olen siis uus bmx'i huviline , tahtsin teada et kas teil oleks mingid head ja soodsat bmx'i soovitada ? ja on mingeid trikke ka mida kohe algul vaja õppida ? (pff , arvestage sellega et olen tüdruk(; ) , ja no ma lootsin et keegi võiks pakkuda kh mingit roosat, musta või sinist bmx'i .. tahaks et isa laseks ml osta selle oktoobris ( : , aitäh (:

 

GT & Mongoose suht soodsad. Ise sain endaoma 60€-ga kuigi juppide peale läheb rohkem.

Muidu ise suhtvähe sõitnud, mingi paarkuud võinii. Trikke nimetama ei hakka, kuna eriline pro pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtp on suht kena (: ,

 

---------- Post added 28-07-11 at 08:29 ----------

 

mul on raam , lenks , kahvel ja mõned jupid olemas :D , aga ei suuda kokku panna ..

 

---------- Post added 28-07-11 at 08:31 ----------

 

ml on mõned jupid puudu kah ..

 

---------- Post added 28-07-11 at 08:31 ----------

 

GT & Mongoose suht soodsad. Ise sain endaoma 60€-ga kuigi juppide peale läheb rohkem.

Muidu ise suhtvähe sõitnud, mingi paarkuud võinii. Trikke nimetama ei hakka, kuna eriline pro pole.

 

said raami või komplektratta 60'ga ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kas keegi oskab soovitada,mis bmx on hea alustada sõitmist?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas keegi oskab soovitada,mis bmx on hea alustada sõitmist?

 

GT ja Mongoose on põhilised, ise alustasin samuti Mongoosega(siiamaani kasutan).

OT: Ise oskan barspin, bhop manual(2-3m) ja teisi kergemaid trikke, suht väikest aega sõitnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GT ja Mongoose on põhilised, ise alustasin samuti Mongoosega(siiamaani kasutan).

OT: Ise oskan barspin, bhop manual(2-3m) ja teisi kergemaid trikke, suht väikest aega sõitnud.

 

bunnybars? vastasel juhul pole see bars, kui just airiga või qp ei tee.

bunnyhop ma viimati kuulsin oli sul midagi sellist, et paned esipiduri ja siis tõmbab taguotsa ka õhku.

 

kui alustad gt ja mongoose, siis mingi 3 aastat sõidad tolle jamaga, soodsam on muud midagi.

ostad wtp, kõik tuleb kergemalt, jääb kergemaks, ja ei tõmba mingit rebendit bunnyhopiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
bunnybars? vastasel juhul pole see bars, kui just airiga või qp ei tee.

bunnyhop ma viimati kuulsin oli sul midagi sellist, et paned esipiduri ja siis tõmbab taguotsa ka õhku.

 

kui alustad gt ja mongoose, siis mingi 3 aastat sõidad tolle jamaga, soodsam on muud midagi.

ostad wtp, kõik tuleb kergemalt, jääb kergemaks, ja ei tõmba mingit rebendit bunnyhopiga.

 

Sorry, ma ei jaga seda bmx teemat sellises "bmxi sõitja" stiilis.

Minujaoks on barspin selline, et paned jala esikummi peale, raam teeb 360 kraadi ära ja korras, samal ajal jalgadega maad puudutamata.

GT ja Mongoose on tüüpilised, minule sobib alustamiseks nagu valatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minujaoks on barspin selline, et paned jala esikummi peale, raam teeb 360 kraadi ära ja korras, samal ajal jalgadega maad puudutamata.

GT ja Mongoose on tüüpilised, minule sobib alustamiseks nagu valatud.

 

LOL

gt, mongoose, trek, schwinn - kõik on pask, ei tasu nende poole vaadatagi


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.