Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nexus with IBot lite 16.72

Soovitatud postitused

SUPERVIP

1.6k iron oresid...

Siis tuli update :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
isnt it pointless ? :)

mina aastaid tagasi, kui aryan oli, sain isegi oma mainiga banni,

aga xiitisin ainult lvl 3'medega.

 

( teie IP'lt mängivad accoundid bannitakse lõpuks kõik )

mina ei riskiks :)

 

Nii ta tegelikult ongi et kõik kasutajad bannitakse ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nagu Installin siis ütleb seda...

jeeepge.JPG

Vajutan nuppu siis...

Kui panen run ütleb seda:

peegage2.JPG

 

 

 

* Mul on java 1.6

* Teen kõik juhendi järgi!

 

Mm, saad aru et sa pead ennem extractima selle lahti sealt zip filest, siis minema sinna, kus sa sa selle salvestasid ja nüüd sealt panema install.bat kuna ta lisab mingi 5-7 faili juurde, aga ta ei saa zip faili neid lisada ilma loata.

 

Edge Yew Cutter Link 1 : http://www.sendspace.com/file/nju4nl

Edge Yew Cutter Link 2 : http://rapidshare.com/files/59791440/edgeYew.class.html

 

Käima saab samamoodi nagu õpetused siin viitavad esilehtedel. Mingi par bugi on sellel kahjuks, aga kasutan seda.

Kui tuleb Giles siis ta ignorib teda, aga minu arust kuidagi niiet see dude ei tele sind minema. Ja kui tuleb Genie siis ta ei pane confirm .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Pijer
Mm, saad aru et sa pead ennem extractima selle lahti sealt zip filest, siis minema sinna, kus sa sa selle salvestasid ja nüüd sealt panema install.bat kuna ta lisab mingi 5-7 faili juurde, aga ta ei saa zip faili neid lisada ilma loata.

 

ÄRa Tsitseeri pilte ...:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei saa scripti tööle, tegin kõik nagu vaja... copysin scripti notepadi tegin .class failiks panen run, valin scripti ja siis hakkab iga sekundi tagant ütlema not logged in. Kas saaks probleemile lahendust?


MSN:markkipt@hotmail.com jääb alati selleks!

[align=left:3biq9xsd]Jukuham.pnghttp://runesociety.com[/align:3biq9xsd]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma ei saa scripti tööle, tegin kõik nagu vaja... copysin scripti notepadi tegin .class failiks panen run, valin scripti ja siis hakkab iga sekundi tagant ütlema not logged in. Kas saaks probleemile lahendust?

 

Halb script ?

 

Mida kasutasid.

 

See pole boti viga.

 

Happy lahendus sulle.

 

Tõmba uus versioon ja tee samamoodi.

Main classi puudumine on arvatavasti vigane install :D mõlemad aknad peavadki sellised olema.

Mul on ka.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma tõmbasin uuema ka sama JAMA!

1 asi mis vale on on et java 1.6 ütleb et mul ei ole...

anke siis vajalik java plz..

main.class puudu selle p2rast kuna ta ei installi lõpuni..

või ka see lahendus pange see instalitud kaust neti ja ma tõmban alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi saaks mind aidata ma t6mbasin 2ra siis extactisin ta kausta panin INSTALL kui 2ra installis panin run ja kuu run vajutan t l66b mulle ette: Could not find the main class.Program will exit. Aidake palun!!

plzz:)

 

Kas keegi saaks mind aidata ma t6mbasin 2ra siis extactisin ta kausta panin INSTALL kui 2ra installis panin run ja kuu run vajutan t l66b mulle ette: Could not find the main class.Program will exit. Aidake palun!!

plzz:)p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi saaks mind aidata ma t6mbasin 2ra siis extactisin ta kausta panin INSTALL kui 2ra installis panin run ja kuu run vajutan t l66b mulle ette: Could not find the main class.Program will exit. Aidake palun!!

plzz:)

 

 

Sama jama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Desteny, küsimus, kus sa scripte saad...ja kui riskantne on Java botte kasutada, tean et sul on kõva main...kas kasutad eraldi arvutit automiseks või unsigned clienti? Kui on soovi siis võin scari scriptide vastu vahetust teha, kui on mõni hea script, btw kas nexusel on selline asi nagu multiplayer ka...


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.