Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nexus with IBot lite 16.72

Soovitatud postitused

regage ära sinna, kui ingl keelt oskate.

Seal tutorialid olemas


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin siis teile Kõigile niipalju öelda, et kui te ei macro mainiga aga mingi väikse mehega ja viskate asju üle mainile või mis iganes võite saada ikkagi kõigile oma kasutajate banni!

Võimalik mis veel aitab seda vältida on kustutada oma windows failide alt selline fail UID.DAT

Mis asub seal .jagex_cache kaustas see vähendab banni saamist teine asi on see, et seda ei tohi tihti kustudata! Kuna siis võib kah banni saada :D Niiet edu cheatimisele!

Ja kui kellegil on soovi Scar scriptide kohta teada saada siis võite minuga ühendust võtta :P

Tegelen nendega ja teen neid :D

 

Palun mitte nii massiliselt lisada! Ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm, keegi siin oskab ühes asjas mind aidata? Lasin Selle Nexus with iBot Lite maha, tõmbasin uuesti, panin 2 scripti, WillowCutter ja see LumbyPowerMiner vms. Aga seal progras sees näitab mul ainult WillowCutterit, aga LumbyPowerMinerit pole kuskil, kuigi on Scriptside kaustas, point? Aidake keegi , :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

btw. Kasutage proxysi mitte enda õiget ipd kui macrote.

Kuna võite saada oma mainiga banni kui macrote mõne teise acciga.

 

Ehk muutke browserite settingute alt ära direct connect ja otsige googlest mõni proxy + port ja käige rsis selle kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa tahad et see ei laeks kaua siis viid selle .java fili scriptide kaustast hoopis näiteks scripts/walkers ja siis teed compile regex. kuna regex ei taha faile mis on ainult scripti kaustas compileda.

 

Mis mõttes ma nagu ei saa midagi aru, lisa mind msn [email:8pf14xxr]SurnudSilmad@hotmail.com[/email:8pf14xxr]

Mingi jama on, mis kood jms. ma ei saa sellest aru, msnis seleta järkjärgult, ole hea :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
btw. Kasutage proxysi mitte enda õiget ipd kui macrote.

Kuna võite saada oma mainiga banni kui macrote mõne teise acciga.

 

Ehk muutke browserite settingute alt ära direct connect ja otsige googlest mõni proxy + port ja käige rsis selle kaudu.

 

Asi sellest, et peaaegu,et võimatu proxisi saada tuleb kasutada pro proxisisi ainult need töötavad aga need tasulised free omad ei tööta enam ;) vaevalt keegi maksta viitsib pro proxide eest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jagex saab ainult siis foorumile midagi teha, kui macrod foorumi serveris asuvad.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?p=106063#post106063

 

Compilimise õpetus.

 

Aga banni ka saab we?:D

Kui keegi on saand võix õelda või midagi :D

Et tahax Maini Peal kasutada, kui 100% puhas jne. siis lasex wc 99 :D

 

Banni saab juhul, kui ei kasuta proxit ja/või lased mingi 10 tundi päevas :D

 

kui lased 2-3 tundi ja oled kuskil vaikses kohas, sis vaevalt banni saad.

 

Mõnus paneb copperit mul hetkel.

Varsti ironi peale üle minek :D

Mugav. mining 1-20 juba tehtud ka ;)

 

Btw võiks saada ka Oak, või regular tree cutteri, et bottida ka wc 40 peale ning siis willowcutteriga edasi teha :D

 

Otsi sealt lehelt.

Vaata teemat Compiling, sealt saad abi scriptide otsimisel ja kõlbulikuks tegemisel.

 

Tahan teada miks ma ei saa tööle...Mul Windows Vista ja vajutan Install ära Teeb Ära Tuleb Mingi Run Ja Ytleb Et Ei Leia Main Asja...Mis jama On?

 

Heiroke ...windows Vista on ÜLDSE teistsugune operatsiooni süsteem. Sealne sisseehitatud java on paljuski erinev.Ei ole küll kindel, aga arvan, et sinust cheaterit ei saa :D

 

Mm, keegi siin oskab ühes asjas mind aidata? Lasin Selle Nexus with iBot Lite maha, tõmbasin uuesti, panin 2 scripti, WillowCutter ja see LumbyPowerMiner vms. Aga seal progras sees näitab mul ainult WillowCutterit, aga LumbyPowerMinerit pole kuskil, kuigi on Scriptside kaustas, point? Aidake keegi , :)

 

Kas ta enne oli seal ?

Äkki scriptil on vale nimi.

Kui vale nimi, sis ta ei näegi ..

 

Õige nimi on LumbyPMiner.class Suured tähed loevad ka.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asi sellest, et peaaegu,et võimatu proxisi saada tuleb kasutada pro proxisisi ainult need töötavad aga need tasulised free omad ei tööta enam ;) vaevalt keegi maksta viitsib pro proxide eest :D

 

Yup ...seepärast on mul läpakas ka kodus :D läpakas autob ja teise arvutis legit :D kui banni saan, ütlen haxer võttis accounti , võrrelge ipsid ja jagex võtab offence maha.

 

Varemgi proovitud :D

 

Hmm mul tuli pakumine et teha selline alafoorum nagu Macromine.

 

Siin paljudel huvi selle vastu,muidugi kui adminnid/moded nõus sellega.

 

Vaevalt see idee Rapidile meeldiks :D

Ma olen talle juba varemgi rääkind sellest.

 

Ah jah !!

 

Palun ärge saatke mulle pme nii palju :D

 

Olen päeval tööl ja ei saa vastata ..Pm Box oli täna full kui tulin :/

 

Kirjutage probleemis tsiia ...üritan iga õhta vastata neile !


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te macrote ? Varem või hiljem saate banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Desteny, tule nüüd msn. PM Saatsin, aga tuli meelde et sul on postkast täis :)

 

Muide, äkki on vajalik LumyPMiner.class ,et ka folderis oleks .java file. Aga ma ei tea seda koodi ja seega ei saa ma seda tööle. Aga rscheata.net , ma ei saa sinna sisse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.