Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal

Soovitatud postitused

VIP
Ei, kohe kindlasti ei usu ma, et kõik võitluskunstidega tegelevad isikud on nagu 90% iniemstest, kes teevad seda vaid selleks, et hollika ees sisse sõita kellegile. Väga tore, kui sa suudad õigustada enda võitluskunstide huvi ja veel toredam, kui sa oled täpselt vastupidine, mis minu jutt. Kuid kurb tõsiasi on see, et väga, väga paljud tegelevad sellega just nendel väga valedel eesmärkidel. Kahjuks pole eriti gäbberi ja sinu jutust midagi arukat kuulda olnud, vaid pigem mingi mõttetu hülgeila, kuid ma võin siinkohal eksida.

Ma arvan, et ära nüüd nii südamesse ka võta, et sa öösel magada ei saa ja vaid selle lause peale mõtled, eks.

 

Ma arvan, et kui mu eesmärk on kunagi ise treeneriks saada, siis ei saa

öelda, et ma käin ainult sellepärast trennis, et ma kuskil tänava peal kõva mees oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Need vennad on veel lahedamad kes kangi rinnast umbes 15cm kaugusele jätavad:D

 

Ja see on halb?

 

Edit: NVM, enne ei mõelnud kui suur on 15cm :D Nüüd mõikasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui ma 110 rinnalt surusin jäi umbes 5 senti rinnast puudu, sest käed siis ei läinud rohkem alla poole.

Seeriaid tegin 80'ga ilusti vastu rinda, mitte põrkega, mõned hullud põrkevennad, lasevad kangil endale rinnale kukkuda ja siis suruvad intersiga kangi üles tagasi, väga labane.

Ei tasu üldsegi kiirustada harjutustega, rahulikult ja alati tuleb õige hingamine leida.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ise olen 16 ( paari kuu pärast 17),rinnalt surun 95 ja kaal ka kuskil ~90.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul meeldib vahest põrkega teha :D aga mitte mingi hullu raskusega 50-60 kg tavaliselt :D ja minu arust pohhui ju, kes mida- kuidas teeb :D peaasi, et nad üldse suutsid ennast kohale vedada jõusaali, palju kergem on ju kodus arvuti taga runet taguda...ja neid toidulisandeid küll ei soovita :) aind kui te tõesti tõsiselt teete ja olete konsulteerinud arsti või treeneriga. Ja mulle küll meeldib vaadata mma videosid ufc ja k-1 omasid kah + veel igasuguseid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõusaalist on kasu kõige rohkem kui teed baasharjutis, jagad kava mitmepäeva peale ära, ja sööd korralikult ja puhtalt(juhul kui muiduigi tahad puhast lihasmassi kasvatada). Btw kreatiini võetakse enamjaolt peale trenni koos kiirete süsivesikutega(rafineeritud toit,puhas nisujahu,glükoos). Paljud võtavad enne trenni kah, kuigi kreatiinmonohüdraat ei omastu hästi ilma süsivesikuteta.

Proteiin pole imeasi et võtad siis lihas kasvab mühinal, saab ka ilma hakkama, sest proteiini(valk) saab ka munadest,piimatoodedest,lihast,kalast,samuti saab taimsetest toiduainetest kah, aga seal ei ole enamjaolt olemas kõiki aminohappeid mida inimese organism ei saa sünteesida, tavaliselt on seleks lüsiin.

 

Kava võib jaotada nii alustades baasharjutustest nt, ei hakka tervet kava ülesse panema:

Esmaspäev:Jalg

1)Täiskükk kangiga 5x5

2)...

Kolmapäev:Rind,õlg,triits

1)Rinnalt surumine 5x5

Reede:Selg,biits

1)Jõutõmme 5x5

2)...

 

Nii et juttu järkuks panen ülesse toitumiskava, mis on aeglasema ainevahetusega inimestele(kes koguvad kergemini rasva, kuna on süsivesikutundlikumad ;));;);)

7.00- Kohupiim,seemned,hapukoor,suhkruasendaja -400kcal

10.00- Liha(kana,veisemaks(mmm rauarikas tagab hea pump effekti),salat,oliiviõli,majonees-400kcal

13.00-Kohupiim, kaerahelbed,banaan,suhkruasendajahapukoor-450kcal

***14.50**TRENN

16.00-Kanaliha nisujahu makaronid,ketsup,mahla 200ml-500kcal

19.00-6 muna salat-450kcal

22.00-300g kodujuustu, lisad hapukoort kurki,tomatit,RASVA nii palju et t2idaksid oma kalorid et öösel keha n2lga ei j22ks.

 

****Samuti on tähtis oma ainevahetust tunda, õppida ära palju sa keskmiselt vajad kcal 3ks tunniks mul j22b see 400kcl kanti, kui ma istun.

 

 

 

Küsimusi????

 

Aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Dno, surun rahus 170 hetkel rinnalt ära ja pole mingit probleemi. Ei põra ega pulli, vaid ilusasti alla ja sirgeks.

Ja mitte ühe korra ei suru ära, vaid ikka seeriad.

 

Tahaks näha.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul meeldib vahest põrkega teha :D aga mitte mingi hullu raskusega 50-60 kg tavaliselt :D ja minu arust pohhui ju, kes mida- kuidas teeb :D peaasi, et nad üldse suutsid ennast kohale vedada jõusaali, palju kergem on ju kodus arvuti taga runet taguda...ja neid toidulisandeid küll ei soovita :) aind kui te tõesti tõsiselt teete ja olete konsulteerinud arsti või treeneriga. Ja mulle küll meeldib vaadata mma videosid ufc ja k-1 omasid kah + veel igasuguseid:D

Eino siis lase juba üleval kang lahti ja las põrkab üldse rinnalt tagasi üles, pohhui ju. Peaasi, et jõukas käid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mille põhjal sa seda järeldad, et ma ei räägi kuidas ma kangi oma rinnal põrgatan?

 

So ownd :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ah ma kujutan ette , et siit foorumi tuhandest kasutajast reaalselt 10 on vabatahtlikult käinud saalis ja nendest 5 on sealt samakiiresti tulema tulnud ja siis ülejäänud viiest kolm võtavad asja tõsiselt.

 

sest no türa :D ma ei kujuta ette neid naiste liibuvates teksades ( ärge vaielge, 90% seda foorumit on sellised ) pisikesi makaronisuuruse käekesega lapsi saalis :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ah ma kujutan ette , et siit foorumi tuhandest kasutajast reaalselt 10 on vabatahtlikult käinud saalis ja nendest 5 on sealt samakiiresti tulema tulnud ja siis ülejäänud viiest kolm võtavad asja tõsiselt.

 

sest no türa :D ma ei kujuta ette neid naiste liibuvates teksades ( ärge vaielge, 90% seda foorumit on sellised ) pisikesi makaronisuuruse käekesega lapsi saalis :D

 

90% foorumist on naiste liibukatega? Türa mees tõsiselt mine putsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naiste või meste vahet pole, liibukad mõlemad.

Endal oleks ka plaanis jõusaalis hakata käima.

Kätekõverdusi teen hetkel ma 55 mingi lõunaajal.

 

Ah? Mul jumala pohhui kas naiste või meeste liibukad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõusaali saab tehtud trenni kõrvalt kogueag.

 

Rinnalt max 70, väikse abiga läheb ka 80.

Rebin kuskil 65

Rinnale võtan 90, hea tehnikaga läheks 100 ka.

Kükke teeb 70-80 kiloga.

Maast lahti tõmmanud olen hetkel max 120 kilo - rohkem pole proovinud, kuna selg annab tunda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Täna 6. september 2010, hakkan teist aastat jõusaalis käima, alustasin suht "rahulikult" enda kohta.

Soojendus oli 5 minti sõudmist, 1500m kokku ja ~7 minutit venitamist.

Rinnalt lasin 95kg 2 korda, oleks 100 ka ära tulnud, aga võtsin rahulikult, tegin kõiki harjutusi 3 korda ja venitasin kõvasti, kõhulihastega aga tagasi end ei hoidnud, kaks 6 minutilist seeriat, igasugused erinevad liigutused jne.

Keha kaal 87 kg.

Peale trenni jõin 2 muna ära ja sõin kodujuustu, enese tunne on ülimalt hea!


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

täna tegin suht softi trenni:D.ALguses rattaga 12km ja siis jõusaali ning tegin õlga, selga ja rinda.Pärast läksime judokasse ja tegime seal oma martial artse:D.Pärast seda rattaga veel 12km.Kasutan nüüd ka siis toidulisandeid, eks vaatab kas aitavad:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal kus mina käin tehti väga suur laiendus. Õigemini juba suve alguses hakati seal laiendama jne ja täna juba oli suhteliselt valmis. Uued masinad ja mingi 2x rohkem ruumi. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.