Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal

Soovitatud postitused

Kulla mees, kreatiini juuakse veidikene enne trenni, et saada lisajõudu- ur doing it wrrrrong:D

Pealegi, kreatiini tegelikult pole vaja, ning see ei anna NII palju juurde. Seda võetakse siis, kui asi on võistlus tasemel, ning isegi siis annab ta vaid 5% kõige rohkem juurde.

(Seda võetakse, et enne võistlusi vesi kehast välja saada ja viimane toon anda lihastele)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanalt siis jõusaalis oleks hea alustada?

 

vahvli tasemel ütleks, et 11 - 12 , sest muidu sa ei suuda 14 aastaselt 200kg rinnalt lahmida ..

 

aga muidu ma ütleks, et siin pole asja " kui vanalt alustada "

se on nagu seks .. alustad siis, kui tunned, et valmis oled.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kulla mees, kreatiini juuakse veidikene enne trenni, et saada lisajõudu- ur doing it wrrrrong:D

Pealegi, kreatiini tegelikult pole vaja, ning see ei anna NII palju juurde. Seda võetakse siis, kui asi on võistlus tasemel, ning isegi siis annab ta vaid 5% kõige rohkem juurde.

(Seda võetakse, et enne võistlusi vesi kehast välja saada ja viimane toon anda lihastele)

 

Ma arvan et sellel on veel eeliseid, kuna isa joob mul seda soovitas mul ka juua... Ain Kimber ( Kui oled kuulnud ) kes on pärnus Kimberi klubi treener soovitas samat moodi. Peab küsima miks uuesti, ei jätnud väga meelde seletas küll .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte väga halvaga, kuid natukene küll- Enne, kui mingit ainet hakkad kasutama, siis proovi ikka teinekord endale enne selgeks teha täpselt, mis see sulle annab ja kuidas ja mida see su kehas muudab:/

Ise sain selle halva harjumuse endale siis, kui narkootikumidega tihedamalt kokku puutusin ja erinevaid RC asju tegin. Tunduvalt ohutum on ikka teada, mis reaktsiooni see reaalselt tekitab või kuidas su keha mõjutab, ning siiani käib see iga aine kohta nii... Minul vähemalt.

Pole kunagi liig lugeda nädal aega ja siis otsus vastu võtta, ning see, et kõik võtavad, see ei tähenda, et see just sulle sobilik oleks. Enda keha peab ikka tundma ja tajuma kas sul läheb seda vaja, või see rohkem kurnab su keha, sest ta ei ole sellega harjunud.

http://en.wikipedia.org/wiki/Creatine#Health_effects

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte väga halvaga, kuid natukene küll- Enne, kui mingit ainet hakkad kasutama, siis proovi ikka teinekord endale enne selgeks teha täpselt, mis see sulle annab ja kuidas ja mida see su kehas muudab:/

Ise sain selle halva harjumuse endale siis, kui narkootikumidega tihedamalt kokku puutusin ja erinevaid RC asju tegin. Tunduvalt ohutum on ikka teada, mis reaktsiooni see reaalselt tekitab või kuidas su keha mõjutab, ning siiani käib see iga aine kohta nii... Minul vähemalt.

Pole kunagi liig lugeda nädal aega ja siis otsus vastu võtta, ning see, et kõik võtavad, see ei tähenda, et see just sulle sobilik oleks. Enda keha peab ikka tundma ja tajuma kas sul läheb seda vaja, või see rohkem kurnab su keha, sest ta ei ole sellega harjunud.

http://en.wikipedia.org/wiki/Creatine#Health_effects

 

Nõus ning tänud.

Hea meel, et postitused mida me ühes teemas teeme ei ole sõimukirjad... eks näis kaua see kestab :P. Mõistan, et sa oled siiski kauem elanud kui mina ning elutarkusi on sul rohkem ja et vahest teen ma küll jah lolle postitusi :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kahtlen, et siin keegi jooksmas käib seal lampi. Kõik on nii tännu täis kohe, kui MMA videosi näevad youtube'is, et kole hakkab.

By the way, 21 olen täpselt kuukese pärast.

 

Kes need kõik on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina oled ilmselt üks ja siis on veel meie oma väike Black Norris.

Kindlasti on siin veel kangelasi kes tahavad terve elu kõvad vennad olla.

 

Vaatan netist mma videosi ja käin tänava peal hoope jagamas?

Mõtlesid sa seda asja nii?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma ei käi jõukas sellepärast, et kellelegi lõuga anda, ma käin sellepärast et ennast vormis hoida.

Proteiin ja teised vahendeid on minu arust mõttetu tarbida, sõbrad kasutanud, aga sittagi nad suuremaks läksid, parem sööge peale trenni 5 toorest muna ja näete kuidas muskel kasvab.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tõesti ei tea mida sa vabal ajal teed, ning ma tõesti ei taha teada ka millega te tegelete, kui täiesti aus olla.

 

Ma arvan, et see pole väga sinu asi ka millega mina tegelen või ei tegele.

Mind jäi, aga sinu lause kummitama.

Kõik kes mingite võitluskunstidega tegelevad on tännu täis mma videode vaatajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võiks offtopicu lõpetada äkki?

 

Ise ostsin hiljuti Hera80 (proteiin).

 

ostsin sama:D.Aga sa ostsid maitsestatud wE?

MAitsestamata ajab mind oksele aga kahjuks just selle ma ostsin ja nüüd pean piineldes seda võtma, mul veel activlab kreatiin ja activlabi dextroos kah:D.Esmaspäeval hakkan võtma.

 

---------- Postitused liidetud 14:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:19 ----------

 

Ma ei käi jõukas sellepärast, et kellelegi lõuga anda, ma käin sellepärast et ennast vormis hoida.

Proteiin ja teised vahendeid on minu arust mõttetu tarbida, sõbrad kasutanud, aga sittagi nad suuremaks läksid, parem sööge peale trenni 5 toorest muna ja näete kuidas muskel kasvab.

Selgita siis seda, kuidas Marek Kalmused ja Ott Kiivikad sellised on?NAd kasutavad ka ju toidulisandeid.Järelikult sõbrad tarbivad mingit saasta toidulisandit ja ei pööra tähelepanu puhkamisele ja õigele treeningule.Ja see küll õige jutt, et jõmmis ei käia sellepärast, et kellegile molli anda.Mina käin sellepärast, et ennast vormis hoida ja tugev olla ja hiljem on küll plaanis poksimisega tegelema hakkata.

 

---------- Postitused liidetud 14:24 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:22 ----------

 

Kulla mees, kreatiini juuakse veidikene enne trenni, et saada lisajõudu- ur doing it wrrrrong:D

Pealegi, kreatiini tegelikult pole vaja, ning see ei anna NII palju juurde. Seda võetakse siis, kui asi on võistlus tasemel, ning isegi siis annab ta vaid 5% kõige rohkem juurde.

(Seda võetakse, et enne võistlusi vesi kehast välja saada ja viimane toon anda lihastele)

 

Kreatiin viib vedeliku kehast välja?Mis asja sa ajad?Kreatiin suurendab rakkudes oleva vedeliku hulka ja see teebki lihased suuremaks.Mina sain kreatiiniga kaalust juurde 6kg ja see kaal on mul siiani alles, isegi 1.aasta pärast selle võtmist.Ja see, et sa väidad, et kõik võitluskunstitega tegelevad inimesed on tännu täis MMA videode vaatajad?Äkki sinu tuttavad on sellised aga ei maksa siis üldistada midagi:S.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et see pole väga sinu asi ka millega mina tegelen või ei tegele.

Mind jäi, aga sinu lause kummitama.

Kõik kes mingite võitluskunstidega tegelevad on tännu täis mma videode vaatajad?

Ei, kohe kindlasti ei usu ma, et kõik võitluskunstidega tegelevad isikud on nagu 90% iniemstest, kes teevad seda vaid selleks, et hollika ees sisse sõita kellegile. Väga tore, kui sa suudad õigustada enda võitluskunstide huvi ja veel toredam, kui sa oled täpselt vastupidine, mis minu jutt. Kuid kurb tõsiasi on see, et väga, väga paljud tegelevad sellega just nendel väga valedel eesmärkidel. Kahjuks pole eriti gäbberi ja sinu jutust midagi arukat kuulda olnud, vaid pigem mingi mõttetu hülgeila, kuid ma võin siinkohal eksida.

Ma arvan, et ära nüüd nii südamesse ka võta, et sa öösel magada ei saa ja vaid selle lause peale mõtled, eks.

 

---------- Postitused liidetud 15:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:26 ----------

 

Kreatiin viib vedeliku kehast välja?Mis asja sa ajad?Kreatiin suurendab rakkudes oleva vedeliku hulka ja see teebki lihased suuremaks.Mina sain kreatiiniga kaalust juurde 6kg ja see kaal on mul siiani alles, isegi 1.aasta pärast selle võtmist.

Vääääääääääga tore, et sa võtsid 6 kilo juurde ja, et sa oled seda võtnud.

Ma saan enda info Eesti ja Euroopa meistrilt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui küsida tohib siis, kes see vend on?Imre vähi või Ott Kiivikas?Ma olen selle kohta sitakanti lugenud ja uurinud ning olen peaaegu igas aritklis lugenud sama juttu aga kuradi kurb oleks kui olen ainult pa**a lugenud:D.Aga fakt on see, et mina sain kaalu juurde ja see ei kadnud mitte kuhugi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

Selgita siis seda, kuidas Marek Kalmused ja Ott Kiivikad sellised on?NAd kasutavad ka ju toidulisandeid.Järelikult sõbrad tarbivad mingit saasta toidulisandit ja ei pööra tähelepanu puhkamisele ja õigele treeningule.Ja see küll õige jutt, et jõmmis ei käia sellepärast, et kellegile molli anda.Mina käin sellepärast, et ennast vormis hoida ja tugev olla ja hiljem on küll plaanis poksimisega tegelema hakkata.

 

Nad jõid seda proteiini pulbrit sisse, kulturisti musklid sõltuvad palju pikas ajalisest trennist, toitumisest ja mingil määral toidulisanditest.

See hooaeg hakkan siis peale trenni mune ja kodujuustu sööma, pidavat kõvasti aitama.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ilma, et me vaidlema hakkaks võib ilmselt selgelt väita, et tegelikult oleneb kõik ja kõik tegelikult sellest kuidas ja, mis trenni sa tegelikult teed- kas see pole mitte tõsi?:)

 

tõsi mis tõsi:D.Olen näinud sitaks selliseid vendasid, kes tulevad jõusaali ja teevad ainult biitsepsit ja kõhulihast ja loodavad nii jõudu ning kulturisti keha saada.Mina ise arvan, et alguses tuleks ikka õlg, selg ja jalad tugevaks teha sest need on ikkagi jõu alustalad.Biitsepsiga ja kõhulihastega trennides nõhkides ja loota tulemusi on sama nagu alustada maja ehitamist katusest.

 

---------- Postitused liidetud 14:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:38 ----------

 

Nad jõid seda proteiini pulbrit sisse, kulturisti musklid sõltuvad palju pikas ajalisest trennist, toitumisest ja mingil määral toidulisanditest.

See hooaeg hakkan siis peale trenni mune ja kodujuustu sööma, pidavat kõvasti aitama.

 

Pane kohupiima, banaani ja vinnutatud liha-aitavad jubehästi:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mulle meeldivad need vennad kes teevad enamus harjutusi "poolikult"

Rinnalt suruvad ikka ainult natukene rinnalt lahti ja kohe uue kallale- lõpuni ei lükka.

Mõnus vaadata lihtsalt:D

 

Need vennad on veel lahedamad kes kangi rinnast umbes 15cm kaugusele jätavad:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.