Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal

Soovitatud postitused

Oli postil mingi point ka?Pange teemakohaseid poste, mitte mingt saasta, Palun?

 

Olgem ausad, ega sinu eelmine postitus ka väga ontopic polnud:

 

Aga mõtle kui ta päriselt ka kõva vend on, mis siis teed kui ilmubki sulle uksetaha ja lükkab litid ära?Ei tasu netis nii kõvat meest mängida!

_________

 

Ise enam jõuksis ei käi - pole aega lihtsalt. Vanasti käisin seal trenni kõrvalt, kuid nüüd ainult trenn


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAA-HAA-HAA ! :D

 

Olen 2 aastat käinud, atm 180cm pikk ja 79kg.

Rinnalt läheb 88.5, kuigi enam ei saa vast mitu aasta trenni teha, parema käe luu küünarnukist ja õlast :(

 

Btw sõin ka NITRIX tablette, aitasid küll natuke - aga kindlasti mitte niipalju kui lubatud.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks peab siis koormust veits vähendama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Sa oled nii armas, nagu väike koerakutsikas. Viskad palli ja sellega mängitakse, ning siis tuuakse ilasena tagasi.

Pisar tuleb silma.

Vana sa oled, kui võib küsida?

 

Tubli !

Endal läks ka mai kuus 105 kilo :). Jalapressi tegin 420x10. Tarbid sa mingeid protekaid ka hetkel?

 

---------- Postitused liidetud 21:52 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:48 ----------

 

 

Ei, lihas tänu puhtale trennile.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vana sa oled, kui võib küsida?

 

 

 

Ei, lihas tänu puhtale trennile.

 

Proteiini võib ikka kasutada, soovitan proovida ;). Kasutasin ise kah pool aastat tagasi mingi paar kuud ja tulemusi andis küll... vähemalt endale tundus heheh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd lugesin ka teemat tervikuna, mõni on ikka selline hiiro siin, et paha hakkab.. Ega see, et sa jõukas käid ei tähenda, et sa lüüa oskad.

 

Aga kes ütles, et ma millegi muuga ei tegele?

Ja mis krdi hiiro mai saa aru... noritakse koguaeg tüli, kuidagi moodi peab ju reageerima. Mis ma ütlema pean siis, höhöhöh hea nali :) ???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei näe mõtet sellel, kui noormees hakkab 14 või 15 aastaselt ennast pumpama juba. Öelge, mis te tahate, kuid enne võiks ennast loomulikul viisil ikka valmis kasvatada, kui hakkad aineid võtma ja rauda ülesse lükkama.

Kuid see on vaid minu kaks senti, ning, kui te tahate peaga vastu seina joosta ja tulevikus hollika ees kakelda, siis palun väga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Vanad te olete, et te nii vingelt pumpate ennast?

17, vana ise oled?

Tõnis meil siin puhas mees, ei tarbi steroide. Ta suht strongman :D no kidding.

Ja kes ei tea, siis steroidid teevad munandid väikseks.

Tean ma sind ?:D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei näe mõtet sellel, kui noormees hakkab 14 või 15 aastaselt ennast pumpama juba. Öelge, mis te tahate, kuid enne võiks ennast loomulikul viisil ikka valmis kasvatada, kui hakkad aineid võtma ja rauda ülesse lükkama.

Kuid see on vaid minu kaks senti, ning, kui te tahate peaga vastu seina joosta ja tulevikus hollika ees kakelda, siis palun väga.

 

Algul ei peagi " pumpama " võib ju ka rahulikult trenni teha ajaviiteks, jõusaalis saab ka hästi kardioga tegeleda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise teen nädalas kolm korda Esmaspäev, kolmapäev ja reede. Hetkel pole lisandeid kasutanud, suvel on ka trenn seisma jäänud hetkel kuu aega pole midagi teinud, üle 70kg pole proovinud suruda, kuna kettaid kodus rohkem pole. Ise kaalun 72.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sööda hunti palju tahad, karu M on ikka suurem.

 

Soovitan veidi uurida proteiini kohta, selle plusse ning miinuseid nimelt.

 

---------- Postitused liidetud 09:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:18 ----------

 

kahtlen, et siin keegi jooksmas käib seal lampi. Kõik on nii tännu täis kohe, kui MMA videosi näevad youtube'is, et kole hakkab.

By the way, 21 olen täpselt kuukese pärast.

 

Eks jah... see oleneb sellest kas inimesel on algul keegi kes teda juhendab mõõdukalt trenni tegema. Minul õnneks oli isa kes oskas juhendada, ise on ta eluaeg trenni teinud, paaril võistlusel käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hommikul ärkasin ja vaatasin, et postipoiss oli toonud mulle mu uue jõuka kaardi. Päeval saan ratta ka kätte, ning siis on järgmised paar kuud jälle rahu majas.

Endal on ka proteiine ja mingit paska, aga vaid selleks, et peale trenni võtta ja vältida lihasvalusi, kui peaks tekkima. Ehk siis väga vähestes kogustes kõike, et soodustada paranemist. Igapäevaselt ei võta seda sitt, sest proovin proteiini ja karbide mõõdud paigas hoida ikkagi ennekõige normaalselt toitudes.

Selle pärast ka ütlen siin teile, et ei ole mõtet lahmida endale pakist jahu suhu ilma, et enne läbi mõtleks, mis ja kuidas. Keha on ikkagi kasvav organism ja see ei ole normaalne, kui 14-16 aastaselt hakkad endale proteiini sisse ajama ja rikud sellega keha ära. Nii noorelt peaks ikka proteiini saamiseks sööma seda, mis sisaldab proteiini, et samal ajal ikka saada muid aineid ka kätte ja asjad tasakaalus hoida.

Ja kas keegi võtab siit juba kreatiini ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hommikul ärkasin ja vaatasin, et postipoiss oli toonud mulle mu uue jõuka kaardi. Päeval saan ratta ka kätte, ning siis on järgmised paar kuud jälle rahu majas.

Endal on ka proteiine ja mingit paska, aga vaid selleks, et peale trenni võtta ja vältida lihasvalusi, kui peaks tekkima. Ehk siis väga vähestes kogustes kõike, et soodustada paranemist. Igapäevaselt ei võta seda sitt, sest proovin proteiini ja karbide mõõdud paigas hoida ikkagi ennekõige normaalselt toitudes.

Selle pärast ka ütlen siin teile, et ei ole mõtet lahmida endale pakist jahu suhu ilma, et enne läbi mõtleks, mis ja kuidas. Keha on ikkagi kasvav organism ja see ei ole normaalne, kui 14-16 aastaselt hakkad endale proteiini sisse ajama ja rikud sellega keha ära. Nii noorelt peaks ikka proteiini saamiseks sööma seda, mis sisaldab proteiini, et samal ajal ikka saada muid aineid ka kätte ja asjad tasakaalus hoida.

Ja kas keegi võtab siit juba kreatiini ka?

 

Nõus. Ise tarbisin kah proteiini vähesel määral, ainult peale trenni.

Nüüdseks on mul juba toitumis kavad ja asjad ning jah kell 23:00 ennem magama minekut joon kreatiini, peale mingit banaani või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.