Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja Eesti julgeolek.

Soovitatud postitused

Ära saa aru, minu arust kui Eesti sõdur läheb Afgaani, sureb seal. Siis ei tuleks mingit summast maksta.

Sureb eesti eest, oma maal, siis tuleks maksta.

Mu arvamus ei muutu, ma seda koguaeg öelnud, me võime siin veel paar lehte täis kirjuada, kasu sellest ikkagi keegi ei saa, kõigil jäävad omad arvamused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära saa aru, minu arust kui Eesti sõdur läheb Afgaani, sureb seal. Siis ei tuleks mingit summast maksta.

Sureb eesti eest, oma maal, siis tuleks maksta.

Mu arvamus ei muutu, ma seda koguaeg öelnud, me võime siin veel paar lehte täis kirjuada, kasu sellest ikkagi keegi ei saa, kõigil jäävad omad arvamused.

 

http://operatsioonid.kmin.ee/index.php?page=146#1

Hinga sügavalt sisse ja loe see leht läbi. Ehk siis saad midagi paremini aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise sellisel arvamusel, et sõjavägi teeb eidest mehe:D.Aga seada Afganistaanis käimist pooldan ka 100%.Peale keskkooli olen kohe sõjaväes:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See 11 kuud paras ajaraisk ikka, pigem istun kodus arvutis ja sügan mune, kui ajan pea kiilaks ja rooman sita sees.

 

Väga pealiskaudne arvamus asjast sul.

Sõdurid käivad seal raha aga mõndadele vendadele öeldakse ,et kui ei lähe siis anna lahkumisavaldus sisse .Seda on öelnud Brigaadikindral Roosimägi ühes oma maalehe artikklis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi selles ,et ma ei salli NATO, ÜRO sekkumist igale poole, nende asi pole teiste kodusõda, neil pole õigusi igale poole oma näppe taha panna, pumbata naftast riike tühjaks ja mida iganes. Ostan ka relva, võtan mõned mehed kaasa, lähen Tallinna , rahva keskele ja hakkan valitsuse vastu võitlema, olen ma ka kangelane siis ning pean kutsuma NATO appi ,et saada Ansipit maha? Ütlen ka ,et Ansip põhjustab inimeste surmasi riigis või mida iganes veel.

Enne toetaks Afgaani terroriste ,et nad hävitaks vähe NATOT, kui pooldaksin NATO-t!

Aa, palga nimel tapaks inimesi? Hea suhtumine:)

Kindlalt on tapnud, lihtsalt pole räägitud, tead ,et kõik on ostetav, mõjutav tänapäeval? Või sa arvad ,et ainult see mida räägitakse/kirjutatakse meedias, ongi kogu tõde maailmas, ning midagi muud pole?

 

No Kurat NATO ja ÜRO ülesanne ongi sekkuda. Kõva mõte on organisatsioonidel, mille eesmärk on konflikte ära hoida ja vajadusel nendega tegeleda, aga nad ei sekku?

 

Teiseks iga Eesti kodaniku kohus on ohu korral oma kodumaad kaitsta. Ma ei räägi praegu riigist, riigis toimub pardakk, aga ma räägin kodumaast. Kui riigi eest mitte siis kodumaa eest tuleks ikka välja astuda.

 

Ise juba 5 aastat kuskil Kaitseliidus müttand, suht elustiil mulle juba. Suvel ajateenistusse ja peale seda mingiaeg ilmselt afgaani ka. Ma ei lähe üldse sinna rahapärast, läheks siis ka kui saaks samat palka mis Eestis väeosas teenides. Mul lihtsalt kogemust vaja sealt. Kuna tahan minna Kõrgemasse sõjakooli õppima ja ohvitseriks saada siis mul kogemusi vaja. Iga kursusega tuleb koolist piisavalt palju munne ohvitsere välja kes teoorias teavad kõike, aga paraku pole nendega reaalsuses eriti midagi teha kui sul kogemusi pole. Ja praegu afgaan on parim viis teada saada kas sa sobid ohvitseriks või mitte. Kuna ohvitser peab suutma võtta vastu palju otsuseid ja kainet mõistust säilitada, siis suht hea viis on afgaanis ära käia ja vaadata kas sa suudad kainelt mõelda kui sul kuulid üle pea lendavad jms. Kui mitte siis pole ilmselt see kool minu jaoks, kui suudan, siis on. Ja ilma kogemusteta ma väga ei näe mõtet sellel, et kooli minna.

 

Ja minu arust pole praegu ka EKV-s mingit molutamist. Sulle nussitakse piisavalt palju näkku ja sa pead teatud asjad selgeks õppima seal. Distsipliin jms on küll väeositi erinev, kuid üldine tase peaks üsna korralik olema.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

well nagu isale ütles keegi sõjaväe mingi pealik võikeegi ei tea täpselt, et kui venemaalt tuleks 10 palga sõdurit ja võtavad selle aaviksoo maha.

Siis jooskevad kõik lambad ringi ja midagi ei tea niiet eestis pole sittagi siin. Isegi tanki pole võib - olla on paar lennukit kui sedagi.

Lugesin kõik selle teksti siin läbi mis kirjutati ja olen üldiselt Sveniga samal arvamusel, kui vaja siis teen selle 11kuud ära seal sõjaväes kuid mis ma ikka targemaks sealt saan võib olla sõjalist praktikat ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
well nagu isale ütles keegi sõjaväe mingi pealik võikeegi ei tea täpselt, et kui venemaalt tuleks 10 palga sõdurit ja võtavad selle aaviksoo maha.

Siis jooskevad kõik lambad ringi ja midagi ei tea niiet eestis pole sittagi siin. Isegi tanki pole võib - olla on paar lennukit kui sedagi.

Lugesin kõik selle teksti siin läbi mis kirjutati ja olen üldiselt Sveniga samal arvamusel, kui vaja siis teen selle 11kuud ära seal sõjaväes kuid mis ma ikka targemaks sealt saan võib olla sõjalist praktikat ainult.

Ma lohutan sind PeeterSaan . Aaviksoo on/oli kõigest Kaitseminister tema pole sõjaväe kõrgem juht selleks on meie president ja neil kummagil puudub sõjaline haridus.Siis oleks pizdets kui need sinu 10 palgasõdurit suudaksid maha võtta korraga kogu meie kaitseväe kõrgema juhtkonna aga see on võimatu :) .Mismoodi need sinu 10 palgasõdurit Eestisse tulevad? Kas meil peab ilmtingimata tanke vaja olema ,et oma kodumaad kaitsta? Meil on üpriski korralik tankitõrje võimekus jah lennukiteks on meil ka paar AN-2 moosiriiulit aga see,eest valvab NATO meie taevast aastaringselt.

Lihtsalt kui midagi lampi lahmida siis võiks tutvuda EKV relvastusegagi.

Teises teemas rääkisid kui juustused automaadid Eestil on .

Kas sul endal on olnud kogemusi AK-4 või Galilidega?

Kui ei ole siis hoia oma mokk maas.

Minul on näiteks AK4 teenistusrelv ja võin sulle hea meelega rääkida selle headest ja halbadest omadustest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sõber läheb tapale sügisest , ise käin veel koolis ja ootan seda õiget aega kuni tuleb see suurem isu minna ;)

 

Nonii, mul arstlik komisjon 15. augustil, üritan end ka sebida Tapale, soovid igatahes on:

 

Kalevi jalaväepataljon - Paldiski

Suurtükiväepataljon - Tapa

Õhutõrjepataljon - Tapa

Pioneeripataljon - Tapa

 

Ja loodetavasti siis oktoobrist saaks minna, võtaks ülikoolist akadeemilise. Üldiselt neile, kes vabatahtlikult lähevad (saatsin ise taotluse) võetakse kuulda ka, Tapal pidi lihtsalt super olema, endal sõber hetkel õhutõrjepataljoni esimeses rühmas. Xboxid, piljardilauad, muud mängud, saunad, suured toad, täiesti uus kompleks - paradiis lihtsalt. :)

 

Kindlasti ei soovita minna Vahipatti Tallinnas, saab riigilt kõige vähem raha, täielik nõuka, midagi pole renoveeritud, pole ühtegi meelelahutust pmts, toad väikesed ja suurem kari sees (narivoodid, Tapal igaühel oma voodi), sauna vist ka ei olnud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja loodetavasti siis oktoobrist saaks minna, võtaks ülikoolist akadeemilise. Üldiselt neile, kes vabatahtlikult lähevad (saatsin ise taotluse) võetakse kuulda ka, Tapal pidi lihtsalt super olema, endal sõber hetkel õhutõrjepataljoni esimeses rühmas. Xboxid, piljardilauad, muud mängud, saunad, suured toad, täiesti uus kompleks - paradiis lihtsalt. :)

 

Õhutõrje pidi kõige lihtsam ka olema Tapal, muidu ise ka seal käinud ning elamustingimused tundusid küll head.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõber läheb ise veel mitte:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole veel mineja, aga kui kutse tuleb, ja on võimalik, siis kindlasti lähen. Ning kui saab siis 11 kuuks.

Ei ole ükski põlvkond ilma sõjata elanud, ja vaevalt ka meie põlvkond seda saab.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks minema aga lasen tuimalt üle...kuna pole sellist aega, et elust 9-11 kuud raisku lasta kuna väga palju on kaalul ja olulisemad, et seda kõik armetu kaitseväe pärast katkestada.

 

Eesti kaitsevägi on paras $ittanikeridis...pole tehnikat, raha ega midagi. Loodan, et see tehakse varsti vabatahtlikuks ja las siis eesti patrioodid lähedvad kodumaa eest kahurilihaks...

 

Makaveli-kui tuleb sõda mida sa siis teed? Eesti kaitsevägi on täielik 0....millist riik on eesti suuteline võitma/alistama?

Muudetud liikme Naksi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Peaks minema aga lasen tuimalt üle...kuna pole sellist aega, et elust 9-11 kuud raisku lasta kuna väga palju on kaalul ja olulisemad, et seda kõik armetu kaitseväe pärast katkestada.

 

Eesti kaitsevägi on paras $ittanikeridis...pole tehnikat, raha ega midagi. Loodan, et see tehakse varsti vabatahtlikuks ja las siis eesti patrioodid lähedvad kodumaa eest kahurilihaks...

 

Makaveli-kui tuleb sõda mida sa siis teed? Eesti kaitsevägi on täielik 0...eesti küll pole mulle midagi andnud, et selle eest seista...

 

8-11* kuud. :) Tuimalt üle, ei tea kuidas... Kui sul just üks jalg/käsi ei ole, selgroog hädine või arstiks UT-s ei õpi, siis ei päästa sind küll miski. Aga eks sa ürita, kuni 27. aastaseni tiritakse sind ja üks hetk lähed ka :P Eks kohapeal olles, distsipliini taludes ja enese piire proovile pannes su suhtumine muutub ka.

 

Tehnika on meil päris heal tasemel, selle üle ei kurta ei tohiks üldse.

 

Eh, vabatahtlikuks vaevalt, nii väikese riigi jaoks ei tasuks see ennast absoluutselt ära, palgasõjaväeks ka mitte - pole raha et palgata tuhandeid mehi (pole õigupoolest mehigi), ainuke võimalus, et jääb kohustuslik.

 

Kui tuleb sõda? Well, kui sa ennast ei kaitse, ei aita sind keegi, vahet pole et me ei saaks kellestki jagu, aga see kui me suudaks juba paar päeva - nädal vastu tõrjuda, kuniks liitlased appi tulevad ongi asja mõte. Ja eks see ole NATO artiklites ka kirjas - et abi saada, tuleb ise ennast kaitsta ja loomulikult ka NATO siseselt erinevatest õppustest osa võtta või pingekolletes rahu tagada vms.

 

Ja seda, et Eesti pole sulle midagi andnud, ei viitsi isegi kommenteerida. Alustades kas või sellest, et tegemist on su kodumaaga ja sa sündisid siin... :)

 

Aga jaksu eest ära jooksmisel, kui sul mingit hullu tervisehäda pole, siis ei päästa sind miski, komisjonis omale mingi puude või "meeldib relvaga tulistada, tahaks juba" sokki ajad, siis rikud oma tuleviku ära ja viiakse Wismarisse hoiule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
.

 

Makaveli-kui tuleb sõda mida sa siis teed? Eesti kaitsevägi on täielik 0....millist riik on eesti suuteline võitma/alistama?

 

Lähen sõtta, nagu tuhanded teised eestlased. Ei ole see küll parim isamaa, kuid siiski ainus isamaa mis mul on ja kus ma sündinud olen ning koolis käinud. Ja kui tuleb sõda, siis ilmselt venemaalt. Ja tiblade vastu mina tolerantsust ei näita, ja ei hakka ka kungi näitama.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti kaitsevägi on paras $ittanikeridis...pole tehnikat, raha ega midagi. Loodan, et see tehakse varsti vabatahtlikuks ja las siis eesti patrioodid lähedvad kodumaa eest kahurilihaks...

 

Makaveli-kui tuleb sõda mida sa siis teed? Eesti kaitsevägi on täielik 0....millist riik on eesti suuteline võitma/alistama?

 

Mida sa kaitseväes rahaga teed? Hakkate üksteist loopima rahaga? Ma ei näe küll, et Eestil oleks midagi puudu tehniliselt.

 

Kui sa oleks põhikoolis natuke ajaloo tunnis tähele pannud siis sa teaks, et eestlased on varem päris kõva vastase tagasi löönud.

 

Vihjeks aasta 1918


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nipp kuidas pääsen peitub sõnades "tuttav perearst" kes on aidanud paari minu sõpra kellel osadest kestavad juba 3ndat aastat "uuringud" :)

 

Millised on kaitseväe plussid? Sellist jura pole vaja ajad, et saad metsas hakkama ja peale kaitseväge oled rohkem mees kui ennem....

 

Lähed sõtta...saad kuuli...mis edasi? Arvad, et oled siis mingi suur kangelane? Kedagi ei huvita...

Oled oma elu ära rikkunud ja kõik! Milleks nagu?

Venemaal on hävitajaid kah rohkem kui eestil sõdureid...

 

 

Keegi kunagi mainis, et kui venemaa oma mingi peterburi erirühma eestile peale saadab siis see teeb tervele eestile ca 5h ringi peale....

Millised "liikmesriigid" tulevad eestile appi? Saksamaa? :D :D Arvad tõesti, et saksamaa läheb venemaaga sõtta? Arva uuesti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.