Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja Eesti julgeolek.

Soovitatud postitused

Saan siis saan, mina oma jutust/ideedest ei tagane. Ei olegi tõendeid esitada, kuna tänapäeval saab kõik kinni mässida, ei näita näpuga kellegi peale, aga kindlalt on sihukeseid juhtumeid olnud, lihtsalt ei räägita.

Minu arvamus on ja jääb selliseks. Eesti sõjaväega, mitte ,et ma nõrk oleks või ei suudaks, aga sõjaväkke ma ei kavatse minna. Ärge tulge siia paska ajama ,et ei suuda midagit teha, kui te mind IRL-is ei tea vms. Lihtsalt ma ei salli seda paska mis seal toimub, 1) Eesti sõjavägi on nagu lastaed, võiks olla karm nagu kunagi vene ajal, saadeti kusagile mujale paariks aastaks, harva said omadega kontakti vms. Tehti poistest mehed vms, mitte nagu hetkel, lähed sinna, raiskad rohkem oma aega vms. (NB: Ei poolda vene aega, kui seda arvate, lihtsalt tõin näite). Jutt kaldus vähe teemast kõrvale ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üldjuhul ei roni sõdurid afgaani mitte Eesti pärast vaid raha pärast, mul neid afgaani tuttavaid küll, kõik käivad seal ainult $ pärast.

 

Nagu sa sealt välja võisid lugeda siis kõik lähevadki erinevatel motiividel teatud % läheb $$$$ teenima ,teatud % läheb missikogemust saama jne.

 

EKV kohta ma nüüd lasteaed küll ei ütleks. Distsipliini ja karmust on piisavalt.Praegu lähed raiskad aega?

Ma käin hetkel sõduribaaskursusel ja mina seal küll aega ei raiska vaid olen erinevaid teadmisi omandanud KV seadustest alates lõpetades lahingu taktikaga ning erinevate relvasüsteemide tundmaõppimisega . Kui ise lähed sinna suhtumisega ,et istud m*nni laiaks siis on oma probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu sa sealt välja võisid lugeda siis kõik lähevadki erinevatel motiividel teatud % läheb $$$$ teenima ,teatud % läheb missikogemust saama jne.

 

EKV kohta ma nüüd lasteaed küll ei ütleks. Distsipliini ja karmust on piisavalt.Praegu lähed raiskad aega?

Ma käin hetkel sõduribaaskursusel ja mina seal küll aega ei raiska vaid olen erinevaid teadmisi omandanud KV seadustest alates lõpetades lahingu taktikaga ning erinevate relvasüsteemide tundmaõppimisega . Kui ise lähed sinna suhtumisega ,et istud m*nni laiaks siis on oma probleem.

Aga kui 1 sõdur juhtub hukka saama siis on ta kohe patrioot kes polnud rahapapi peale väljas?

 

Stereotüüp on jäänud vanast ajast, et sõdurit on patrioodid, sittagi, tänapäeval on kõigil peaasi et saaks pappi tasku ajada ja seda võimalikult lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No enamustes kohtades on nagu lastaed, lastakse koju, nädalavahetustel võid pidu panna, Mis sõjavägi see on?

Saaks aru kui võetakse, nii 2a nüüd kusagil sõjaväes, aastas korra saad koju minna vms. Ei ole mingeid nädalavahetusi baarides või kusagil. Koguaeg karm tempo taga.

Ise hakkan eesti sõjaväge ja sihukest kraami siis pooldama kui Eesti lahkub NATO-st ja sihukesest pasast, enne ma ei poolda , parem sõdin selle vastu , kui hakkan pooldama.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga kui 1 sõdur juhtub hukka saama siis on ta kohe patrioot kes polnud rahapapi peale väljas?

 

Stereotüüp on jäänud vanast ajast, et sõdurit on patrioodid, sittagi, tänapäeval on kõigil peaasi et saaks pappi tasku ajada ja seda võimalikult lihtsalt.

Minul pole ühtegi tuttavat hukkunud ja raha teenima minemist võid seal oodata tavaliselt reameestelt ja mõndadelt seerudelt ausastmelt neis ülesse poole lähevad siiski need sinna kes on "vabatahtlikud"

Ma ei ütleks ,et nad kõik ainult raha peal väljas on seal on segu patriotismist,militarismist ja rahast.

 

Plastik sõjaväes pannakse pidu?

Viru Jalaväepatis saad kartserist ohtralt selle eest kui pidu paned väeosas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No enamustes kohtades on nagu lastaed, lastakse koju, nädalavahetustel võid pidu panna, Mis sõjavägi see on?

Saaks aru kui võetakse, nii 2a nüüd kusagil sõjaväes, aastas korra saad koju minna vms. Ei ole mingeid nädalavahetusi baarides või kusagil. Koguaeg karm tempo taga.

Ise hakkan eesti sõjaväge ja sihukest kraami siis pooldama kui Eesti lahkub NATO-st ja sihukesest pasast, enne ma ei poolda , parem sõdin selle vastu , kui hakkan pooldama.:)

 

1) Miks Eesti kaitsevägi on ilma NATOta parem?

2) Kas te teate mida tähendab NATO täispikalt?

3) Kas te tõesti arvate, et veneajal oli kroonu hullem? Baaris sai samamoodi käigud, isegi rohkem sai prallet seal kui praegu. (Vanaisa vanad jutud :D)

4) Miks te arvate, et 2a järjest kaitseväes olla oleks pikas plaanis parem kui 9 kuud?

 

Loodan, et saan oma vastused, aitäh :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Sellepärast ,et Eesti oleks iseseisev vms, hakkaks aru saama kuidas üksi hakkama saada, mitte ei loodaks koguaeg mingi NATO peale, mis nkn ei aita, raisata oma sõdureid NATO operatsioonide peale vms.

2) Põhja atlandi lepingu organisatsioon kus on koos erinevad riigid, mingi kaitse eesmärgil või mingi sihukene pask.

3) No ma ei tea, mul endal oli vanaisa sakslaste poolel, saksa verd vms. Kuid isa oli vene kroonus, ning tal küll sihukest prallet polnud, just natukene aega tagasi küsisin talt seda;)

4) Ega vahet polegi kas 2a või 9 kuud, kui midagit ei tee. Ma mõtlen 2a järjest tampi, kasvatada mees, mitte nagu hetkel, tõesti pmtslt enamuse kes sõjaväest tulnud, kuulad jutte ja naerad selle üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lol oled mingi eriline inimene ,et siin maailmas ainukesena sõjaväge ei poolda?

Sellepärast ,et Eesti oleks iseseisev vms, hakkaks aru saama kuidas üksi hakkama saada, mitte ei loodaks koguaeg mingi NATO peale, mis nkn ei aita, raisata oma sõdureid NATO operatsioonide peale vms.

Eesti ei oleks ilma NATO'ta iseseisev? WTF dude? Eesti liitus 2004.a NATO'ga ja siis vaata millal me taasiseseisvusime.

Mul oli ka vanaisa Relva-SS'is ja isa oli vene kroonus rääkis jah mis ta seal kaks aastat tegi istusid päevad läbi niisama basseinis kuskil tšurbannide maal ja vahest käisid tööl .Sõjalist õpet said ka mingi nädal aega kahe aasta peale

 

Sirvi see ka läbi Plastik saad enamvähem aru milleks meile NATO operatsioonid

http://operatsioonid.kmin.ee/index.php?page=146#1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) Sellepärast ,et Eesti oleks iseseisev vms, hakkaks aru saama kuidas üksi hakkama saada, mitte ei loodaks koguaeg mingi NATO peale, mis nkn ei aita, raisata oma sõdureid NATO operatsioonide peale vms.

2) Põhja atlandi lepingu organisatsioon kus on koos erinevad riigid, mingi kaitse eesmärgil või mingi sihukene pask.

3) No ma ei tea, mul endal oli vanaisa sakslaste poolel, saksa verd vms. Kuid isa oli vene kroonus, ning tal küll sihukest prallet polnud, just natukene aega tagasi küsisin talt seda;)

4) Ega vahet polegi kas 2a või 9 kuud, kui midagit ei tee. Ma mõtlen 2a järjest tampi, kasvatada mees, mitte nagu hetkel, tõesti pmtslt enamuse kes sõjaväest tulnud, kuulad jutte ja naerad selle üle.

 

1) Eesti sõdurid saavad kogemusi tehes lahinguid liitlastega (ka hukkumine on kogemus millest õppida)

2) See vastus näitab täpselt, et te asjast suurt ei tea peale selle, et ta on kaitse eesmärgiga

3) Ka praeguses kaitseväes on nii, et kes tahab kotte laiaks seal istuda see istub, kes tahab midagi õppida sealt see õpib

4) Kui teie sõbrad hakkaks teile igavaid jutte kaitseväest rääkima siis poleks see ju huvitav jutuajamine?

 

 

Palun vaadake ka üle kui tihti te kasutate lühendit "VMS", see on väga umbmäärane ning ei sobi kuidagi lausete lõpetamiseks :D

 

Praegu tundub, et olete omale lihtsalt kinnisidee võtnud, et Nato ja EU ja kõik see on igavene saast, Eesti üksinda FTW ning jonnakalt ei taha oma arvamust muuta ning tuginete ka ainult oma algteadmistel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ja peale seda liitumist on koguaeg olnud NATO tallaaalune?

Jaa sa oled lahe , enam ei suuda muudmoodi ära panna ja hakkad paska tootma, kindlalt istus su isa sõjaväes basseinis. Sa ei ole lahe, kui muud ei oska öelda, siis ära sihukest paska ka tooda vms.

 

---------- Post added 21-03-11 at 16:21 ----------

 

1) Eesti sõdurid saavad kogemusi tehes lahinguid liitlastega (ka hukkumine on kogemus millest õppida)

2) See vastus näitab täpselt, et te asjast suurt ei tea peale selle, et ta on kaitse eesmärgiga

3) Ka praeguses kaitseväes on nii, et kes tahab kotte laiaks seal istuda see istub, kes tahab midagi õppida sealt see õpib

4) Kui teie sõbrad hakkaks teile igavaid jutte kaitseväest rääkima siis poleks see ju huvitav jutuajamine?

 

 

Palun vaadake ka üle kui tihti te kasutate lühendit "VMS", see on väga umbmäärane ning ei sobi kuidagi lausete lõpetamiseks :D

 

1) Jubedad kogemused on küll kui tappa inimesi, tahad väita ,et neid kogemusi ei saaks Eestis ilma NATO-ta üldse? On see võimatu??

2) No nii palju tean kui MUL vaja on, mis ma pean nende eluloo ja kõik muu kraami pähe õppima? Ei näe vajadust.

3) No aga tuleks nii teha ,et ei ole, kes tahab, kes ei taha. Vaid nii ,et kõik peavad õppima, ei ole mingit puhkust!

4) Nad räägivad jutte mida nad NV-del teinud , see ajab naerma, kas see ongi Eesti sõjavägi? Algul ma ei uskunud aga kui enamused on rääkinud, siis küll peab uskuma.

 

Hmm tean ,et kasutan palju, aga kui mulle meeldib, siis miks mitte? Keegi ei keela:) Päikest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ja peale seda liitumist on koguaeg olnud NATO tallaaalune?

Jaa sa oled lahe , enam ei suuda muudmoodi ära panna ja hakkad paska tootma, kindlalt istus su isa sõjaväes basseinis. Sa ei ole lahe, kui muud ei oska öelda, siis ära sihukest paska ka tooda vms.

 

Millest te järeldate et Eestit kasutatakse NATO poolt ära.

 

Ma pigem ütleks et käsi peseb kätt.

 

Kõige lihtsam algkooli näide: Nato hävitajad kaitsevad aastaringselt Eesti õhuruumi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ja peale seda liitumist on koguaeg olnud NATO tallaaalune?

Jaa sa oled lahe , enam ei suuda muudmoodi ära panna ja hakkad paska tootma, kindlalt istus su isa sõjaväes basseinis. Sa ei ole lahe, kui muud ei oska öelda, siis ära sihukest paska ka tooda vms.

Nii ta mulle rääkis päeva kuumema aja istusid basseinis ja kui jahedamaks läks siis käisid tööl. Lisaks olen ma tal sõjaväe ajast pilte näinud kus enamuse ajast istusid basseinis ja päikese eest varjus.

Lihtsalt sina elad oma helesinises mullis ja arvad ,et vene sõjavägi oli ülimalt hardcore koht seal oli üksusi seinast seina oli vendasid kes said päevast päeva sõjalist õpet ja teised tegid tööd ning puhkasid. Väeosad olid erinevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olengi vahvel - Toon ka näite, mis te arvate kui Venemaa peaks ründama Eestit, kas NATO ründab kohe? EI, nad hakkavad paska puhuma, kuna nad ei julgeks, mitmel põhjusel. Ennegi on eesti maha müüdud, müüakse ka nüüd kui vaja. Tänapäeval loeb raha,võim ning maavarad. Eestil ei ole neist mitte midagit.

Raunos - Tore kuulda siis, te isa oli ma arvan Eesti sõjaväes vms.

Ma ütlesin ma ei poolda vene aega, ega ka sõjaväge, lihstalt tõin näite. Sina elad helesinises mullis, lootes ,et NATO, ning eesti kaitsevägi on hüpper supper hea ja ei tasu maha teha. Ning kui näed ,et keegi ei seedi seda, siis kohe lõhked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina olengi vahvel - Toon ka näite, mis te arvate kui Venemaa peaks ründama Eestit, kas NATO ründab kohe? EI, nad hakkavad paska puhuma, kuna nad ei julgeks, mitmel põhjusel. Ennegi on eesti maha müüdud, müüakse ka nüüd kui vaja. Tänapäeval loeb raha,võim ning maavarad. Eestil ei ole neist mitte midagit.

Raunos - Tore kuulda siis, te isa oli ma arvan Eesti sõjaväes vms.

Ma ütlesin ma ei poolda vene aega, ega ka sõjaväge, lihstalt tõin näite. Sina elad helesinises mullis, lootes ,et NATO, ning eesti kaitsevägi on hüpper supper hea ja ei tasu maha teha. Ning kui näed ,et keegi ei seedi seda, siis kohe lõhked.

Nii nüüd too mu postitustest välja kus ma olen väitnud ,et NATO tuleb meile hetkel X appi ning EKV on hüpper supper?

Mina isiklikult ei usu ,et NATO meile appi tuleks sõja korral ei kahe nädala , ei kuu ega kahe jooksul.NATO artikkel 5 on üldse kuidagi kaheotsaga asi. Sest NATO ei kaitse riiki kes end ise kaitsta ei taha.Eesti kaitsevägi OLEKS piisavalt võimekas kui teatud asjad oleks pisut teistmoodi.

Mina ja olen lõhkenud ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ja peale seda liitumist on koguaeg olnud NATO tallaaalune?

Jaa sa oled lahe , enam ei suuda muudmoodi ära panna ja hakkad paska tootma, kindlalt istus su isa sõjaväes basseinis. Sa ei ole lahe, kui muud ei oska öelda, siis ära sihukest paska ka tooda vms.

 

---------- Post added 21-03-11 at 16:21 ----------

 

 

1) Jubedad kogemused on küll kui tappa inimesi, tahad väita ,et neid kogemusi ei saaks Eestis ilma NATO-ta üldse? On see võimatu??

2) No nii palju tean kui MUL vaja on, mis ma pean nende eluloo ja kõik muu kraami pähe õppima? Ei näe vajadust.

3) No aga tuleks nii teha ,et ei ole, kes tahab, kes ei taha. Vaid nii ,et kõik peavad õppima, ei ole mingit puhkust!

4) Nad räägivad jutte mida nad NV-del teinud , see ajab naerma, kas see ongi Eesti sõjavägi? Algul ma ei uskunud aga kui enamused on rääkinud, siis küll peab uskuma.

 

Hmm tean ,et kasutan palju, aga kui mulle meeldib, siis miks mitte? Keegi ei keela:) Päikest.

 

1)Eesti kaitsevägi ei saa mujal reaalset lahingukogemust kui afgaanis ja mujal ühismissioonidega, pealegi kui kõik riigid läheksid omaette ühte riiki terroriistadest puhastama siis nad pigem notiks teineteist maha.

2)Kui asjast konkreetselt ja põhjalikult ei tea siis tuleks valida mida üldse suuremale rahvale rääkida, peame siiski meeles, et internet pole sitaauk

3)Miks peaks inimestelt valikuvõimaluse ära võtma? Ma näen küll asja sedapidi, et Eestil võiks olla palgaarmee, pigem 10 kogenud ja täisvarustuses meest kui 100 vahvel.netist välja tõmmatud ruunskeiperit kes on kohustatud kaitseväes käima ja kes seal nagunii midagi õppida ei suvatse.

4)Jutud juttudeks, need on nagunii seinast seina.

 

---------- Post added 21-03-11 at 16:41 ----------

 

Mina olengi vahvel - Toon ka näite, mis te arvate kui Venemaa peaks ründama Eestit, kas NATO ründab kohe? EI, nad hakkavad paska puhuma, kuna nad ei julgeks, mitmel põhjusel. Ennegi on eesti maha müüdud, müüakse ka nüüd kui vaja. Tänapäeval loeb raha,võim ning maavarad. Eestil ei ole neist mitte midagit.

Raunos - Tore kuulda siis, te isa oli ma arvan Eesti sõjaväes vms.

Ma ütlesin ma ei poolda vene aega, ega ka sõjaväge, lihstalt tõin näite. Sina elad helesinises mullis, lootes ,et NATO, ning eesti kaitsevägi on hüpper supper hea ja ei tasu maha teha. Ning kui näed ,et keegi ei seedi seda, siis kohe lõhked.

Näita mulle ka näpuga kes on selline idioot ja mõtlematult pea ees ahju hüppab?

 

Kui 1.2mil eestlast on hädas oma naaberriigi Venemaaga siis ei pea selleks ju veel surema kiirustamise pärast 100 000 NATO (liitlaste) Sõdurit. Ainuüksi näiteks selle vea pärast, et meeste maabumise koht oli valesti ja rutakalt valitud täpselt vastase kapsaaeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raunos1 - No seda ma väidangi ,et miks Eesti sõdurid peaksid minema Afgaani õppustele vms, surevad, riik maksab nende peredele sitaks raha, see tuleks ära keelata, nad ei olnud eesti eest väljas vms, vaid NATO eest, ning NATO ei aita nkn eestit vms.

Mina olengi vahvel -

1) No aga miks peab oma nina toppima sinna kuhu pole vaja? Kui sul on kodus naisega tüli, ega ma ei tule sinu juurde, pane püstolit kukla peale ja ei ütle ,et dvi, nüüd tõmbad kodunt nahhui. See on PEAAEGU sama hea vms.

2) Peame seda meeles ,et Eestis on sõnavabadus, ma räägin seda mida mina tahan, ma räägin niipalju kui ma tean millegist vms, kui ei taha siis ei räägi vms.

3) No ka palgaarmee on hea idee minu jaoks, pooldan isegi seda ideed vms.

4) Ongi seinast seina, aga lihtsalt kohati vihastab välja mis sitt seal on, raisatakse raha mingi pasa peale vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Raunos1 - No seda ma väidangi ,et miks Eesti sõdurid peaksid minema Afgaani õppustele vms, surevad, riik maksab nende peredele sitaks raha, see tuleks ära keelata, nad ei olnud eesti eest väljas vms, vaid NATO eest, ning NATO ei aita nkn eestit vms.

Mina olengi vahvel -

1) No aga miks peab oma nina toppima sinna kuhu pole vaja? Kui sul on kodus naisega tüli, ega ma ei tule sinu juurde, pane püstolit kukla peale ja ei ütle ,et dvi, nüüd tõmbad kodunt nahhui. See on PEAAEGU sama hea vms.

2) Peame seda meeles ,et Eestis on sõnavabadus, ma räägin seda mida mina tahan, ma räägin niipalju kui ma tean millegist vms, kui ei taha siis ei räägi vms.

3) No ka palgaarmee on hea idee minu jaoks, pooldan isegi seda ideed vms.

4) Ongi seinast seina, aga lihtsalt kohati vihastab välja mis sitt seal on, raisatakse raha mingi pasa peale vms.

 

Mis õppustele? Seal on SÕDA ,seal peetakse sissisõda. Sitaks raha maksab langenute peredele? Kas sa mees teed nalja? See on sandikopikas võrreldes muude riikide toetustega mida nad oma sõduritele pakuvad

 

Minumeelest on ainult praeguse süsteemiga võimalik Eestit tulevikus kaitsta kui selleks peaks vajadsu tekkima. Palgaarmee saaks Eesti sugusel väikeriigil olema ainult ~2000 meheline ja sellest pole midagi kasu.Pigem see raha pensionäridele jagada .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Raunos1 - No seda ma väidangi ,et miks Eesti sõdurid peaksid minema Afgaani õppustele vms, surevad, riik maksab nende peredele sitaks raha, see tuleks ära keelata, nad ei olnud eesti eest väljas vms, vaid NATO eest, ning NATO ei aita nkn eestit vms.

Mina olengi vahvel -

1) No aga miks peab oma nina toppima sinna kuhu pole vaja? Kui sul on kodus naisega tüli, ega ma ei tule sinu juurde, pane püstolit kukla peale ja ei ütle ,et dvi, nüüd tõmbad kodunt nahhui. See on PEAAEGU sama hea vms.

2) Peame seda meeles ,et Eestis on sõnavabadus, ma räägin seda mida mina tahan, ma räägin niipalju kui ma tean millegist vms, kui ei taha siis ei räägi vms.

3) No ka palgaarmee on hea idee minu jaoks, pooldan isegi seda ideed vms.

4) Ongi seinast seina, aga lihtsalt kohati vihastab välja mis sitt seal on, raisatakse raha mingi pasa peale vms.

 

Sõjas on alati hukkunuid, riik maksab nende peredele sitaks raha jah samamoodi nagu teised riigid, ning see pole oluline mille eest sa väljas olid, siin on sama olukord, et käsi peseb kätt (riik vajab sõduri, riik palkab sõduri, vahet pole kas ta võitleb raha eest või kodumaa eest, lõppkokkuvõttes tuleb sama välja) Samamoodi need miljonid mis makstakse hukkunud sõdurite lähedastele on isegi väike, räägitakse ometigi, et inimelule ei saa hinda panna kuna ta nii väärtuslik on.

 

 

 

 

1) Kui sa naisele juba noa kõri peale paned siis peab ikka sekkuma küll.

2) Isegi sõnavabadusel on omad piirid, lollusele muidugi piiranguid pole kehtestatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sandikopikas või mitte, kuid see 1Miljon või palju see summa oli, on suur raha, arvestades seda ,et need sõdurid ei olnud Eesti eest väljas, vaid mingi NATO eest väljas vms, oleks Eesti riigi eest välja, siis maksaks küll, suuremat summat isegi.

Ühesõnaga nagu aru saate, võime vaielda siin veel 15 lehekülge vms ja postcounti koguda, kuid me keegi ei muuda oma arvamusi vms.

Mitte ,et ma alla annaks, vaid ma olen ammu aru saanud, see vaidlus ei vii kusagile. Mina ei poolda hetkest eesti sõjaväge, NATOT ja sihukest kraami, ning ei hakkagi pooldama ning sul Raunos teised huvid vms.

Nii ,et päikest vms, kui tahate vaielda või mida iganes, siis miks mitte:)

Sven.

 

Mina olengi vahvel - Raha eest sõdida, ning kodumaa eest sõdida, on kaks eri asja ikkagi. Ei ole nad midagi pmtslt samad. Ning kes on käskinud neil minna afgaani, ise nad tahtsid, enda riskil, saaks aru kui sunnitakse või mida iganes.

Ütlesin ,et paned naisele noa kõrile? Kui lihtsalt vaidled, sa ei lugenud korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sandikopikas või mitte, kuid see 1Miljon või palju see summa oli, on suur raha, arvestades seda ,et need sõdurid ei olnud Eesti eest väljas, vaid mingi NATO eest väljas vms, oleks Eesti riigi eest välja, siis maksaks küll, suuremat summat isegi.

Ühesõnaga nagu aru saate, võime vaielda siin veel 15 lehekülge vms ja postcounti koguda, kuid me keegi ei muuda oma arvamusi vms.

Mitte ,et ma alla annaks, vaid ma olen ammu aru saanud, see vaidlus ei vii kusagile. Mina ei poolda hetkest eesti sõjaväge, NATOT ja sihukest kraami, ning ei hakkagi pooldama ning sul Raunos teised huvid vms.

Nii ,et päikest vms, kui tahate vaielda või mida iganes, siis miks mitte:)

Sven.

Mis vahet sel on mille eest nad väljas olid? Kas sa läheksid sõtta sellise kuupalga eest mis praegu sõduritel on? Kas oleksid ka nõus sellise kompensatsiooniga oma lähedastele kui juhtute seal surema? Ma vägagi kahtlen.

 

Riik maksab oma sõdurite eest nagunii, mis vahet sel on mis nende eesmärgid seal olid senikaua kuni riik sai selle mida ta tellis ja mille eest ta maksis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks on vahe, sinu jaoks võibolla pole, inimesed on erinevad. Oled sa seda kuulnud?

Ma ei lähegi NATO eest sõtta, ega ka meie poliitikute eest vms, läheksin oma lähedaste eest, ning ei nõuaks mingit raha selle eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu jaoks on vahe, sinu jaoks võibolla pole, inimesed on erinevad. Oled sa seda kuulnud?

Ma ei lähegi NATO eest sõtta, ega ka meie poliitikute eest vms, läheksin oma lähedaste eest, ning ei nõuaks mingit raha selle eest.

 

Kompensatsiooni ja palka saavad kõik võrdselt, missiooni eesmärk on poistel ka kõigil üks, ükskõik kas nad läksid sinna raha pärast või riigi eest. Ma lihtsalt ei saa teist aru!

 

Ning sa ei saa põhjendada seda sellega, et inimesed on erinevad! Täielik nonsence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.