Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja Eesti julgeolek.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mina olen kasvatusega, et enne meest ei saa, kui sõjaväes käidud. Niiet ma ei usu, et see 11 kuud (mida ma kavatsen valida) on väga pikk aeg ära olla. Õpidki rohkem distsipliini jne. Lähen järgmine aasta kui gümnaasium lõpetatud. Ja vaatan inimesi teise pilguga kes ütlevad, et nende jaoks on see ajaraiskamine, mõttetu ja pole mingit kavatsust minna sinna, tean isegi mõnda kes on hoidunud nii mitu aastat ja peavad selle eest maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millised on kaitseväe plussid? Sellist jura pole vaja ajad, et saad metsas hakkama ja peale kaitseväge oled rohkem mees kui ennem....

 

Lähed sõtta...saad kuuli...mis edasi? Arvad, et oled siis mingi suur kangelane? Kedagi ei huvita...

Oled oma elu ära rikkunud ja kõik! Milleks nagu?

Venemaal on hävitajaid kah rohkem kui eestil sõdureid...

 

 

Keegi kunagi mainis, et kui venemaa oma mingi peterburi erirühma eestile peale saadab siis see teeb tervele eestile ca 5h ringi peale....

Millised "liikmesriigid" tulevad eestile appi? Saksamaa? :D :D Arvad tõesti, et saksamaa läheb venemaaga sõtta? Arva uuesti...

 

Rauno mainis ära, et distsipliin on põhiline.

 

Tuleb sõda...saad kuuli...mis edasi? Need kes sõjaväes käisid oskavad vähemalt vastu võidelda.

Arvad, et kui sa sõjaväkke ei lähe ja sõda tuleb siis sa oled kuulikindel? Uuri sellist asja nagu sund-mobiliseerimine.

 

Venemaa hävitajad:

Sukhoi Su-27 281

Sukhoi Su-30 15

Sukhoi Su-35 7

Mikoyan MiG-29 226

Mikoyan MiG-31 198

Sukhoi Su-34 16

 

Ja kokku tuleb vastuseks .... 743

Eesti kaitseväe suurus koos reserviga on 150 000

 

Meile tuleb appi NATO.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meile tuleb appi NATO.

Kas mitte NATO ei tule 2 nädalat siia? Ma olen kuskilt kuulnud/lugenud, et hävitajad võivad siia jõuda kiirelt, aga NATO ise 2 nädalaga. Eesti on enne kadunud, kui NATO siia jõuab..

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kas mitte NATO ei tule 2 nädalat siia? Ma olen kuskilt kuulnud/lugenud, et hävitajad võivad siia jõuda kiirelt, aga NATO ise 2 nädalaga. Eesti on enne kadunud, kui NATO siia jõuab..

 

Ja selleks meil ongi vaja kohustuslikku ajateenistust... see 2 nädalat on ise vaja hakkama saada ja ma usun, et saaksime ka, vähemalt ajalugu on näidanud ka pikemaid perioode.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun, meie naabrid tuleksid kiiremini kui 2 nädalat. Nato kui tervik jõuaks ilmselt 2 nädala vältel


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun, meie naabrid tuleksid kiiremini kui 2 nädalat. Nato kui tervik jõuaks ilmselt 2 nädala vältel

 

Täpselt, Soome on meid alati aidanud. Eks nad aitavad ka edasipidi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ma usun, meie naabrid tuleksid kiiremini kui 2 nädalat. Nato kui tervik jõuaks ilmselt 2 nädala vältel

 

Jah, täpselt nii, olukord ei olegi ju nii drastiline? :) Mingit "sõidame lihtsalt Eestist üle" suhtumist kindlasti ei saa rakendada, see lihtsalt pole võimalik. Teatud nädal-kaks-kolm suudab Eesti vastupanu ja tõrjumist säilitada kindlasti kui kordades suurem kamp peaks peale lendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo camoon pole vaja ajada sellist iba ja asja ilusamaks teha...tuletame gruusiat meelde...venemaa lendas live ja gruusial oli mökmök...kuigi võimekus palju parem kui eestil või sama:) Kõik rääkisid, et see paha paha, et miks venemaa nii teeb aga keegi midagi ette kah ei võtnud...sest keegi ei soovi venemaaga sõtta minna...

 

 

Kuna siin teemas palju modesid siis küsin miks on minu paypali teema lukus??...kliendi küsivad kas enam ei müügi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo camoon pole vaja ajada sellist iba ja asja ilusamaks teha...tuletame gruusiat meelde...venemaa lendas live ja gruusial oli mökmök...kuigi võimekus palju parem kui eestil või sama:) Kõik rääkisid, et see paha paha, et miks venemaa nii teeb aga keegi midagi ette kah ei võtnud...sest keegi ei soovi venemaaga sõtta minna...

 

Ega Gruusia sõda ei hakanud sellepärast, et Venemaa läks Gruusiale kallale. Venemaa läks Lõuna-Ossetiale appi, kes sõdis Gruusiaga. Oleks Venemaa lampi Gruusiale kallale lennanud siis oleks kindlasti midagi ette võetud Venemaaga seoses.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo camoon pole vaja ajada sellist iba ja asja ilusamaks teha...tuletame gruusiat meelde...venemaa lendas live ja gruusial oli mökmök...kuigi võimekus palju parem kui eestil või sama:) Kõik rääkisid, et see paha paha, et miks venemaa nii teeb aga keegi midagi ette kah ei võtnud...sest keegi ei soovi venemaaga sõtta minna...

 

 

Kuna siin teemas palju modesid siis küsin miks on minu paypali teema lukus??...kliendi küsivad kas enam ei müügi...

 

Nja, sellist paska on raske kommenteerida:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega Gruusia sõda ei hakanud sellepärast, et Venemaa läks Gruusiale kallale. Venemaa läks Lõuna-Ossetiale appi, kes sõdis Gruusiaga. Oleks Venemaa lampi Gruusiale kallale lennanud siis oleks kindlasti midagi ette võetud Venemaaga seoses.

 

Mainiks ka ära, et jutt jumala õige ja Gruusia pole Euroopa Liidu ega NATO liige.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noo aga kui venemaa tuleb narva kaudu ,esiteks ta võttaks kohe maha elektri(ma ei saaks kedagi appi kutsuda) ja siis läheks võttaks Tallinna teletorni maha.Vaevalt siis see soome jõuab õigeks ajaks kohale ja see 2nädalat on ikka väga pikk aeg sõjas.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noo aga kui venemaa tuleb narva kaudu ,esiteks ta võttaks kohe maha elektri(ma ei saaks kedagi appi kutsuda) ja siis läheks võttaks Tallinna teletorni maha.Vaevalt siis see soome jõuab õigeks ajaks kohale ja see 2nädalat on ikka väga pikk aeg sõjas.

 

Saage aru juba, keegi ei hakka kedagi ründama niisama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saage aru juba, keegi ei hakka kedagi ründama niisama...

 

Noo aga kui nt juhtub,äkki tuleb mingi põhjus vms.Aga mis siis saaks?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo aga kui venemaa tuleb narva kaudu ,esiteks ta võttaks kohe maha elektri(ma ei saaks kedagi appi kutsuda) ja siis läheks võttaks Tallinna teletorni maha.Vaevalt siis see soome jõuab õigeks ajaks kohale ja see 2nädalat on ikka väga pikk aeg sõjas.

Ütlen ausalt, ma pole sellist iba juba ammu lugenud. Meil 21.sajand. Teletorn on suhteliselt tähtsusetu asi, info liigub juba iseenesest edasi, kui keegi meid ründama peaks.

Ise mõtlesin ka alguses, et lähen kohe peale keskkooli, aga plaanid on muutnud. Lihtsalt tuttavad, kes käisid see aasta rääkisid, kui igav seal peale teist kuud pidi olema. Käin veel kolm aastat koolis, tööl ja trennis ning pärast seda lähen kindlasti.. Võib-olla võtan koolist vahepeal puhkuse ja käin ennegi ära, midagi ei saa hetkel välistada.

Minu seisukoht on ikkagi see, et õige eesti mees peab kaitseväes oma aja ära teenima. No ja kui ei saa meheks, saab palju tuttavaid ja sõpru juurde. Saab natuke elada ka distsiplineeritud keskkonnas ja eks sealt jääb midagi ka pärastiseks külge. Mul oleks lihtsalt vanaisale ja teistele sugulastele häbi öelda, et ma ei taha minna..

Enda arvates ei ole Venemaa oht meile tegelt nii suur kui seda reklaamitakse. Kuid jah, parem karta kui kahetseda. Kunagi tuleb kindlasti midagi, aga lähitulevikus võime ennast üpriski turvaliselt tunda. Minu enda arvates võiks kaitsevägi natuke karmimaks muutuda. Koju võiks näiteks saada harvemini(kord 2 kuu jooksul?). Praegu on suht nii, et kängus mees läheb ja sama kängus mees tuleb ka sõjaväest välja. Võiks ikka neid kuradi makarone seal kõvasti treenida, et ikka seljad saaks sirgu ja julgust ikka rohkem tuleks..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paarsada tuhat meest Venemaalt ei saa lihtsalt Eestisse sisse marssida märkamatult. On olemas radarid ja sateliitidelt oleks näha kuidas Venemaa tipa tapa oma mehi liigutab Eesti poole. Selleks ajaks kui nad piirini jõuaks oleks Eesti juba valmis lahinguks ning meie liitlased samuti.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise mõtlesin ka alguses, et lähen kohe peale keskkooli, aga plaanid on muutnud. Lihtsalt tuttavad, kes käisid see aasta rääkisid, kui igav seal peale teist kuud pidi olema. Käin veel kolm aastat koolis, tööl ja trennis ning pärast seda lähen kindlasti.. Võib-olla võtan koolist vahepeal puhkuse ja käin ennegi ära, midagi ei saa hetkel välistada.

 

Imo ei saagi kolm aastat koolis käia, sest kui lähed ülikooli siis saad ajapikendust ainult selle aastani mil sa saad 21. Ehk siis saad 2 aastat ülikoolis käia, isegi 1 kui oled sündinud enda klassikaaslastest varem, ehk jääd eelmise aasta sisse. Muidu endal oli ka sama mõte, aga nüüd kus uurisin oleks suht imelik käia 2 aastat koolis, siis aega teenima ja siis kooli tagasi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise käinud ja elu näinud.

no kupis saadki pmst 2 korda kuus välja

aga ikkagi täielik ajaraiskamine, sõpru saad, kuid saad ka neid keda ei taha enam kunagi näha, nagu elus ikka.

normaalne teenistus oleks 6 kuud või 9 kuud

ja kui minna siis mitte hiljem kui 21 aasta vanuselt.

need kellega koos teenisin neist vähestele meeldis, ise olin 11 kuud AJ.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära käidud, pole midagi hullu... :) Okt-mai , 11 kuud on siis jah kui keska käes ja seda saab isegi arstlikus komisjonis valida. Mina ise käisin Tapal, Suurtükis.. Pioneer ja õhutõrje ka seal. Õhutõrjujad printsessid seal :D ja pioneerid kopamehed.. Suurtükk ma isegi ausalt hüüdnime ei tea :D aga see pole nii lebo nagu õhutõrje ja nii raske nagi pioneer. Aga jah soovitan ära käia, Kindlasti hea kogemus. Ongi vaja natuke mängudest ja foorumitest eemale saada :D . kes naisega tülis see kindlasti ÄRGU mingu , sest see koht on seal niisugune MINDFUCK , et sul pole välismaailma jaoks aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti lähen! Soovin, et riik oleks kaitstud :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.