Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid, mis Teid vaevavad.

Soovitatud postitused

Ma tahaks, et oleks rohkem mehi siin foorumis kes oleks nagu päris mehed rohkem. Poisikestega pole midagi teha, kui aus olla.

Mees peab olema ikka tugev ja suutma sind tugevalt seina najal võtta, mitte runescape´i mängima...

Ma tõesti tahaks rohkem mehiseid mehi siia, kellega saaks juttu puhuda ja muljetada.

 

Yay, vähemalt said aru mis ma mõtlesin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahaks, et oleks rohkem mehi siin foorumis kes oleks nagu päris mehed rohkem. Poisikestega pole midagi teha, kui aus olla.

Mees peab olema ikka tugev ja suutma sind tugevalt seina najal võtta, mitte runescape´i mängima...

Ma tõesti tahaks rohkem mehiseid mehi siia, kellega saaks juttu puhuda ja muljetada.

 

Mehi .. kas sa arvad, et keegi tahab sinuga suhelda, kui igas su lauses on mingi täiesti jube tekst? Ise te nimetate seda vist "trollimiseks" või mis iganes. Ja mis ila see veel on "Mees peab olema tugev ja suutma sind seina najal võtta"? Aa, sain vist aru, see on 15. aastase blondiini esimene postitus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahaks, et oleks rohkem mehi siin foorumis kes oleks nagu päris mehed rohkem. Poisikestega pole midagi teha, kui aus olla.

Mees peab olema ikka tugev ja suutma sind tugevalt seina najal võtta, mitte runescape´i mängima...

Ma tõesti tahaks rohkem mehiseid mehi siia, kellega saaks juttu puhuda ja muljetada.

 

tohoh kus tuli mees välja...

mida iganes. Mis sa arvad, et keegi viitsib juttu puhuda sinuga kui sa trollid ja mingit ila suust välja ajad? Ma ajaks parema meelega mõistliku inimesega mõistliku juttu.

Ma ei pea su vastu mingit viha vms ja ma arvan, et sa oled tegelikult siiski normaalne kuid su ego ei mahu siia foorumisse ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tohoh kus tuli mees välja...

mida iganes. Mis sa arvad, et keegi viitsib juttu puhuda sinuga kui sa trollid ja mingit ila suust välja ajad? Ma ajaks parema meelega mõistliku inimesega mõistliku juttu.

Ma ei pea su vastu mingit viha vms ja ma arvan, et sa oled tegelikult siiski normaalne kuid su ego ei mahu siia foorumisse ära.

Sul on biitsepsid nii suured, et sa peaksid suutma brokebackmauntinit teha küll ju:happy:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaua sa ühte asja tögad Supermän? Ei ütleks küll, et sa elad juba iseseisvat elu ja oled normaalne inimene.

Leia midagi uut mille kallal nokkida või veel parem, ära üldse noki/trolli.

Ma olen suht kindel, et sul endal poleks nii palju julgust, et oma kondist keha minna Pärnu randa eksponeerima.

Ja sokid ja plätud. Mina arvan sellest teemast nii, et sokid ja plätud käivad siis kokku, kui jalas on pikad püksid (temal olid need, minu mäletamist mööda) Niiet mine krrtrrisse pidu panema selle asemel, et sa oma hülgemöla siin ajad, saa üle et sa mode oled ja ohmoonide seas popp oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kaua sa ühte asja tögad Supermän? Ei ütleks küll, et sa elad juba iseseisvat elu ja oled normaalne inimene.

Leia midagi uut mille kallal nokkida või veel parem, ära üldse noki/trolli.

Ma olen suht kindel, et sul endal poleks nii palju julgust, et oma kondist keha minna Pärnu randa eksponeerima.

Ja sokid ja plätud. Mina arvan sellest teemast nii, et sokid ja plätud käivad siis kokku, kui jalas on pikad püksid (temal olid need, minu mäletamist mööda) Niiet mine krrtrrisse pidu panema selle asemel, et sa oma hülgemöla siin ajad, saa üle et sa mode oled ja ohmoonide seas popp oled.

 

Mis sa ikka oma närve praagi peale kulutad, ta ei kao juhtkonnast kuhugi, kahjuks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siis nii öelgegi, mitukümmend postitust on ühe ja sama asja kohta. Mitte midagi asjaliku ei ole ja siis õiendate meie kallal.

 

Kahjuks me ei õienda TEIE kallal, teema on kõigest ühest modest. OLGU ma ei viitsi enam seletada sellest üldsegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teile on antud võimalus soovitada uuendus aga te ei kasutanud seda. Nüüd te õiendate, et Superman ei peaks juhtkonnas olema. Superman on aus inimene ja ütleb välja mis tal meelel. Teist sellist inimest meil juhtkonnas ei ole.

Siim ja Janek, teie olete kaks kõige lollimat inimesed minu silmis. Janek on vihane kuna superman väidetavalt tegi midagi sulle mille kohta sul puudub igasugune tõendusmaterjal. Siim proovib saada jälle juhtkonda, tõsiselt? Sa tõusid siis ära ja tõused jälle.

Ma tõsiselt ei näe miks peaks keegi tahtma olla vahvli moderaator, administraatoriks olemisest rääkimata. Sa saad päevad läbi sõimukirju ja oled sa hea või halb sind tembeldatakse idioodiks kuna sa julgesid 10 aastasele tatile warni panna. Te ei kujuta ette kui palju ma olen neid sõimukirju näinud, kas oma postkastis või kellegi teise postkastis.

Igaljuhul, ärge sõdige koguaeg kellegi või millegi vastu. Andke ideid, olge normaalsed ja ma võin garanteerida, et kogu juhtkond käitub ja suhtleb teiega teisit. Neil on ka kogu see asi ülevisanud...


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teile on antud võimalus soovitada uuendus aga te ei kasutanud seda. Nüüd te õiendate, et Superman ei peaks juhtkonnas olema. Superman on aus inimene ja ütleb välja mis tal meelel. Teist sellist inimest meil juhtkonnas ei ole.

Siim ja Janek, teie olete kaks kõige lollimat inimesed minu silmis. Janek on vihane kuna superman väidetavalt tegi midagi sulle mille kohta sul puudub igasugune tõendusmaterjal. Siim proovib saada jälle juhtkonda, tõsiselt? Sa tõusid siis ära ja tõused jälle.

Ma tõsiselt ei näe miks peaks keegi tahtma olla vahvli moderaator, administraatoriks olemisest rääkimata. Sa saad päevad läbi sõimukirju ja oled sa hea või halb sind tembeldatakse idioodiks kuna sa julgesid 10 aastasele tatile warni panna. Te ei kujuta ette kui palju ma olen neid sõimukirju näinud, kas oma postkastis või kellegi teise postkastis.

Igaljuhul, ärge sõdige koguaeg kellegi või millegi vastu. Andke ideid, olge normaalsed ja ma võin garanteerida, et kogu juhtkond käitub ja suhtleb teiega teisit. Neil on ka kogu see asi ülevisanud...

 

Minul puudus tõendusmaterjal? Siin oli teema üks päev, seal oli kõik olemas, aga see on nüüd kustutatud, pole minu probleem kui sa ei näinud ja ei tea milles probleem on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teile on antud võimalus soovitada uuendus aga te ei kasutanud seda. Nüüd te õiendate, et Superman ei peaks juhtkonnas olema. Superman on aus inimene ja ütleb välja mis tal meelel. Teist sellist inimest meil juhtkonnas ei ole.

Siim ja Janek, teie olete kaks kõige lollimat inimesed minu silmis. Janek on vihane kuna superman väidetavalt tegi midagi sulle mille kohta sul puudub igasugune tõendusmaterjal. Siim proovib saada jälle juhtkonda, tõsiselt? Sa tõusid siis ära ja tõused jälle.

Ma tõsiselt ei näe miks peaks keegi tahtma olla vahvli moderaator, administraatoriks olemisest rääkimata. Sa saad päevad läbi sõimukirju ja oled sa hea või halb sind tembeldatakse idioodiks kuna sa julgesid 10 aastasele tatile warni panna. Te ei kujuta ette kui palju ma olen neid sõimukirju näinud, kas oma postkastis või kellegi teise postkastis.

Igaljuhul, ärge sõdige koguaeg kellegi või millegi vastu. Andke ideid, olge normaalsed ja ma võin garanteerida, et kogu juhtkond käitub ja suhtleb teiega teisit. Neil on ka kogu see asi ülevisanud...

 

You can't argue with that...

 

Minul puudus tõendusmaterjal? Siin oli teema üks päev, seal oli kõik olemas, aga see on nüüd kustutatud, pole minu probleem kui sa ei näinud ja ei tea milles probleem on.

 

oh yeah? Kui sa suudad minu silmis ka ära tõestada, et Erik seda tegi, eemaldan ma Eriku moderatsioonist ja astun ise ka tagasi. Seni, kuni sa seda teinud ei ole, vaiki lihtsalt.

Palun, kui sa hakkad mulle järjekordset mula ajama, kuidas Erik Sind provotseeris, ropendas ja suguhaiguseks sõimas, siis palun, hoia see endale.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
You can't argue with that...

 

 

 

oh yeah? Kui sa suudad minu silmis ka ära tõestada, et Erik seda tegi, eemaldan ma Eriku moderatsioonist ja astun ise ka tagasi. Seni, kuni sa seda teinud ei ole, vaiki lihtsalt.

Palun, kui sa hakkad mulle järjekordset mula ajama, kuidas Erik Sind provotseeris, ropendas ja suguhaiguseks sõimas, siis palun, hoia see endale.

 

Mida ma pean tõestama? Tema käitumist? Siin pole midagi tõestada, ta lihtsalt käitus nii ja vot, seda on pealt näha ka... Ma ei tahtnudki sulle neid siia postitada, aga moderaator nii ei peaks käituma. Teil on juhtkonnas räme "sõbrakaitse" , seega soovin suurt juhtkonna restarti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida ma pean tõestama? Tema käitumist? Siin pole midagi tõestada, ta lihtsalt käitus nii ja vot, seda on pealt näha ka... Ma ei tahtnudki sulle neid siia postitada, aga moderaator nii ei peaks käituma. Teil on juhtkonnas räme "sõbrakaitse" , seega soovin suurt juhtkonna restarti.

 

Kle ega juhtkond ei muutu selle pärast,mis sina tahad sunparty ise teab,mis teeb kui ei meeldi,lase jalga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kle ega juhtkond ei muutu selle pärast,mis sina tahad sunparty ise teab,mis teeb kui ei meeldi,lase jalga.

 

Teisi inimesi tuleks sinna võtta ;) Ma ei öelnud, et tuleks kõiki eemaldada, aga osad ikkagi... Eriti Elva sõpruskonda.

 

Mõni päev rääkis teie kallis Erik, kuidas juhtkond kasutas minu 2 aastast pilti eeskujulikke alafoorumist ja naersid selle üle minu selja taga, kas mulle seda näkku siis ei saa öelda mis seal teile ei meeldi? Ma võiksin sama hästi kui eeskujuliku staatusega olin, teie fotosid sealt rippida ja siis tavafoorumis neid üles panna, nagu Frutty. See oleks päris aus, mis? Kuid Frutty kaotas enda märgi momentaalselt. Modedele sama reegel siis??

Ma näen, et moderaatorid pole enam nii tõsised foorumi juhtimises, pärast seda kui lavale astus Amichie koos Sunpartyga ja tema kaaskonnaga elvast, aga maha läksid alex ja Rapidload...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.