Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid, mis Teid vaevavad.

Soovitatud postitused

VIP

Kindlasti häirib see, et vabateemast pitsat tellida ei saa. :S


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol. isegi rs24-l on rohkem naiskasutajaid kui vahvlil ^^

 

tösi, kuid rs24's ongi ainult üks normaalne naiskasutaja. See ei ole see suure-egoga blondiin Helen.

 

 

 

vahvli kunagine "naiskasutaja" oli see jorss-owns.

 

 

Probleem mis mind vaevab: ehk see et gabriel pani niisama mulle warni, teema linki ei andnud ja pmile ei vasta


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
No naised tõesti tuleksid kuhugile sellisesse kohta...ma söön ennem enda sokid ära, kui keegi siia satub lähima aasta jooksul.

Selle aja jooksul on plaanis need probleemsed kasutajad lihtsalt ära kaotada, kelle tõttu naissoost kasutajaid siia ei teki.

 

Ja neid on juhtkonna ridades ka. :):):):)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No naised tõesti tuleksid kuhugile sellisesse kohta...ma söön ennem enda sokid ära, kui keegi siia satub lähima aasta jooksul.

Selle aja jooksul on plaanis need probleemsed kasutajad lihtsalt ära kaotada, kelle tõttu naissoost kasutajaid siia ei teki.

 

---------- Postitused liidetud 19:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:36 ----------

 

Ja neid on juhtkonna ridades ka. :):):):)

 

i must admit it, you have one sexy ass in your signature...haven't you noticed?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tösi, kuid rs24's ongi ainult üks normaalne naiskasutaja. See ei ole see suure-egoga blondiin Helen.

 

 

 

vahvli kunagine "naiskasutaja" oli see jorss-owns.

 

 

Probleem mis mind vaevab: ehk see et gabriel pani niisama mulle warni, teema linki ei andnud ja pmile ei vasta

 

 

Mind ajabki kõige rohkem närvi see, et te alati arvate, et ma laksin põhjuseta warne, no fakk mõelge ise ükskord läbi, et mida te postitanud olete ja enne kui postitate mõelge ka see läbi, et kas sa võid sellise asja eest warni saada äkki. Pagana pihta, kui ma peaksin igale kirjale mis minu postkasti tuleb vastuse saatma siis ma läheks hulluks. Ma ei pane kunagi kellegile ilma põhjuseta warni ega ilma põhjuseta banni.

 

PALUN siin on põhjus miks sa warni said. :

 

Postitus/teema:

Arto päevik .

 

Kasutaja: Pac

 

Hoiatuse põhjus: Spam

 

Punkte: 2

 

 

Algne postitus:

psp1999, 7 aastaselt tehtud pildid, üks mingi emaga ärge pahandage i waz 7 :D

 

mk.

[/quote:2l2fh6hz]

Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind vaevab natukene tegelikult see arulagedus, mis üleüldiselt foorumis aset leiab igapäevaselt.

Ma saan aru, et mina trollin väga tuimalt ja tehakse lausa teemasi, kus arutatakse, kui jube ja paha ma olen, kuid peale selle mõttetu trolli, mis vahel harva aset leiab, ei olegi nagu midagi, millest kinni haarata kohe.

Kahjuks jääb viimasel ajal silma väga palju sellist kraami, mis pole tegelikult ju üldse siin foorumis vajalik.

Kuidagi väga väga mitte kutsuv õhkkond on tekkinud ja seda miks see nii on, seda ma ei oska selgitada, veel.

Kuid ma teen ettepanekut, et proovime kõik koos iga päev natukene paremad ja lahkemad olla, natukene kavalamad ja natukene osavamad, ning proovime tekitada veidi parema olemise siin sellega, et oleme ise veidikene paremad.

Mis te arvate?

 

 

Cheers,

S

 

7e694be4.gif


~eemaldatud~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Superman,asi selles,kui meie trollime,siis meie saame warni.Sina mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mind ajabki kõige rohkem närvi see, et te alati arvate, et ma laksin põhjuseta warne, no fakk mõelge ise ükskord läbi, et mida te postitanud olete ja enne kui postitate mõelge ka see läbi, et kas sa võid sellise asja eest warni saada äkki. Pagana pihta, kui ma peaksin igale kirjale mis minu postkasti tuleb vastuse saatma siis ma läheks hulluks. Ma ei pane kunagi kellegile ilma põhjuseta warni ega ilma põhjuseta banni.

 

PALUN siin on põhjus miks sa warni said. :

 

Viimati saadud hoiatus (12 punkti kokku)

01-08-10 03:23

Gabriel

 

Aegub 31-08-10 03:23: N/A

 

Spam

 

Oleks seal siis see kirjas.

 

 

igastahes, keegi vöiks supermani ka demote'ida. Aga jah, see on lootusetu palve, sest nagu näha on admin ja spermman mingid bestid vist.

mul suht savi ka, foorum on alla käinud juba, ning aina sitemaks läheb. sorry aga see on tösi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
No naised tõesti tuleksid kuhugile sellisesse kohta...ma söön ennem enda sokid ära, kui keegi siia satub lähima aasta jooksul.

Selle aja jooksul on plaanis need probleemsed kasutajad lihtsalt ära kaotada, kelle tõttu naissoost kasutajaid siia ei teki.

 

---------- Postitused liidetud 19:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:36 ----------

 

 

i must admit it, you have one sexy ass in your signature...haven't you noticed?

 

Sa ei pea mu postitust ära kustutama, ise tootsid hetkel hullemat saasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
julmalt foorumisse naisi vaja? minge välja saate naisi, siin foorumis poleks midagi teha nendega..

 

läbi monitori püüavad naisi panna...faf-faf-faf käib monitori najal. tahad naistega suhelda, mine naisteka foorumisse siis juba, veel parem, mine välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tahaks, et oleks rohkem mehi siin foorumis kes oleks nagu päris mehed rohkem. Poisikestega pole midagi teha, kui aus olla.

Mees peab olema ikka tugev ja suutma sind tugevalt seina najal võtta, mitte runescape´i mängima...

Ma tõesti tahaks rohkem mehiseid mehi siia, kellega saaks juttu puhuda ja muljetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.