Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

VIP
Haha, kkulasin Spini vist ja kuulsin et mingi naine laulab, kui lugu lõppes öeldi raadios, et see oli Justin Bieber, mõtlesin wtf ?

 

mul oli umbes sama, kuulasin "One Time" raadiost, alguses suht meeldis see lugu, sest teadsin et naine laulab, siis kuulsin et Justin Bieber, mötlesin kes see nonamer on, vaatasin wikist, wtf,. poiss?! sellest ajast vihkangi teda.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Naine laulab ? pigem nagu väike tüdruk laulaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jätke justin rahule!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.youtube.com/watch?v=1-fWGXRU-7M

 

HAHA, rääkides tema loopimisest.

 

:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.youtube.com/watch?v=1-fWGXRU-7M

 

HAHA, rääkides tema loopimisest.

 

Haha vend sättis soengut kohe peale seda kui se jubla ta pihta lendas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks võinud kivi olla :D

Oleks raisal pea lõhki :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Well, ma ei poolda järgmist teksti, kuid ikkagi copyn selle siia:

 

Ta on 16 aastane. Muidu mind huvitas, et miks tal siiamaani häälemurret polnud, mulle öeldi, et tema puberteet algab alles 19-20 aastasena, kuna see on mingi geeniline haigus, et nii hilineb.... Ekspertide sõnad.

 

Muidu ma tõesti ei tea, milleks on vaja see sõim jne ta kohta, ta on lihtsalt laps ja teda manipuleerivad tema produtsendid, ma arvan, et ta ise ka ei tahaks enam seda soengut enda peas näha. Ning mul on sõbrannad ( 14-16 aastased) kellele meeldib J.B.

 

See oleks küll kohutav, kui ta 20 aastasena veel laulaks lapsiku häälega :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta on 16 aastane. Muidu mind huvitas, et miks tal siiamaani häälemurret polnud, mulle öeldi, et tema puberteet algab alles 19-20 aastasena, kuna see on mingi geeniline haigus, et nii hilineb.... Ekspertide sõnad.

 

Muidu ma tõesti ei tea, milleks on vaja see sõim jne ta kohta, ta on lihtsalt laps ja teda manipuleerivad tema produtsendid, ma arvan, et ta ise ka ei tahaks enam seda soengut enda peas näha. Ning mul on sõbrannad ( 14-16 aastased) kellele meeldib J.B.

 

See oleks küll kohutav, kui ta 20 aastasena veel laulaks lapsiku häälega :)

 

 

nagu keegi kunagi ütles: kui BJ hääl murdub, on ta tühikoht.

 

aga janek, bj'l ongi 12-15 aastased fännid enamus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nagu keegi kunagi ütles: kui BJ hääl murdub, on ta tühikoht.

 

aga janek, bj'l ongi 12-15 aastased fännid enamus

 

Ma 16 ja ta fänn... Stfu plz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Te kõik räägite, et kui Justin tuleks siis ma läheks ja....!!!! Just nimelt "Läheks" aga ei lähe. Pole mõtet siin kangelasi mängida. Ma usun, et Justin tõmbaks pooled siin kotti kuna eide hääl ei mõjuta 10 aastastele netiherotele molli andmist.. Mitte, et ma kaitseks teda aga mul vastik vaadata neid E-Gangsterid kes on suured lubajad aga lillegi ei liigudata.

Ontopic:

1. Kohuvtav laulja. Oleks ta nais soost siis vb oleks tal isegi rohkem respecti kui preagu.

2. Chaircut on nagu pott peas.

3. One rich bitch.(Selles osas kadestan)

4. Hmm... dunno rohkem polegi midagi öelda.

Okey byebye. No offence siis eks.

 

//Mitte kõik aga mõned siin. My bad. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma vöibolla läheks isegi ta kontserdile, huvipärast lihtsalt, mitte et ma huvituks temast, vaid tahaks näha mida need 12 aastased kiimas tüdrukud(ning 16 aastane riksu) seal teevad


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma vöibolla läheks isegi ta kontserdile, huvipärast lihtsalt, mitte et ma huvituks temast, vaid tahaks näha mida need 12 aastased kiimas tüdrukud(ning 16 aastane riksu) seal teevad

 

Ja maksaksid mingi 200.- Nice! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.