Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

Ma ei saa aru kui teile ta nii väga ei meeldi, siis miks te koguaeg kirjutate temast? Mind ei koti üldse see Bieber, teeb oma laule las teeb, mina kuulan teist muusikat. Aga teie ajudoonorid ikka kirjutate temast, et "ah ta ikka nii pede", sel pedel on rohkem raha praegu, kui sul kunagi kokku saab olema. Te ei ole kadedad ka? :D Kutt sõidab Maybachide ja asjadega ringi ja tal on ikka korralikult plekki, ning ei ole ole kadedad.. hmm okei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta kannab tighte, hiiglaslikke jalanõusi ja tal on mõttetu soeng - sellepärast ta meeldibki 12-aastastele.

 

Ta meeldib kõikidele tüdrukutele, näiteks minu sõbrannad 15-16 aastased ka fännavad teda :D

 

Aga muidu imelik jah, miks ta 16 ja siiamaani on tal nii hele hääl, ehk ta on nüüd kastreeritud? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule :D ma ajan rohkem paska :D sest mina polegi kuulnud ega kuulanud tema yhtegi lugu :D aga noo kogu see tanapaeva pop ja teine pask on nii persse kainud :D ime et trance ja hardstyle on veel normaalseks jaanud :D

 

dah dah dah dudududud dah dah dah, hardstyle pole ammugi normaalne enam, biiberi sugused nussivad ära isegi hardstyle'i

 

http://www.youtube.com/watch?v=btU96DdeOrw

 

ärge nüüd hakake rääkima et ma kadestan teda.

Oleks tal natuke väiksem ego, natuke laiemad teksad ehk ning häälemurre oleks ta suht normaalne. Hetkel pole midagi öelda ta kohta, eks ta paras sitt on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea, hommiku lugesin kuskilt et justin bieber oli selena gomeziga sõimama läinud, põhjusel, et selena edu on parem. ei no, laulgu siis midagi paremat. üldse tänapäeva pop muusikast saab kuulata ainult teatud artiste, sellised nagu justin bieber jne on ikka eriti peeti kukkunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16 või mitte, sellise mulletiga ei käiks ma ikka ringi. Ajud puuduvad tal küll. Seda tõestab ka 2x vastu ust käimised(võibolla on isegi rohkem juba)

 

Suht fakeis vastu ust käimist, mõlemad korrad pani käe ette. Ja siis hoidis peast kinni...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga muidu imelik jah, miks ta 16 ja siiamaani on tal nii hele hääl, ehk ta on nüüd kastreeritud? :D

 

Kuskilt kuulsin mingi MTV's või ei tea kuskil oli et ta pole tegelikult heelium vaid laulab lihtsalt nii :S Aga Justin Timberlake laulab ka nagu heelium ju .


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.