Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

SUPERVIP

oioi , mis Lapsed meil siin koos :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Odavalt kõik jealous siin ma vaatan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ongi nagu Chill out , mul pole kah ta vastu sittagi , ta võib natuke kahtlane tunduda, aga vaata seda nii , tal on naised , ta on rikas jne järelikult ta pole mingi pede ju ?

 

Rahvas on kade, kuna temal on naisi :D

 

Muidu ja, olen "suur" fänn :D. Laulud tho ei meeldi, kuid failid, (Y)

 

Ma ei taha siin teemas rohkem sõna võtta kuna tegelikult mind tema tegemised absoluutselt ei huvita (v.a 4chan üritus ta Põhja-Koreasse saata mis on epic :D:D), aga teie väited et tal on naisi, noh neid tal võib olla aga mis kasu nendest 14 aastastest pesulaudadest on kui ta ei bangi naist enne pulmasid naguinii (jah ta ema ja ta ise andis sellekohase intervjuu :D:D)

 

SEXMAKESBABIES.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pede kährik jah.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tema laulud või ma ei tea on täiesti mõttetud minujaoks. Ma ei saa aru, miks te teete teist inimest maha, kas te ei tahaks, et teil läheks niihästi kui temal ? või milles asi, siine foorumirahvas on kade temapeale ?

 

5+.


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tema laulud või ma ei tea on täiesti mõttetud minujaoks. Ma ei saa aru, miks te teete teist inimest maha, kas te ei tahaks, et teil läheks niihästi kui temal ? või milles asi, siine foorumirahvas on kade temapeale ?

 

5- kui sellist juttu ajab mees soost isik mees soost isiku peale, siis anna andeks, but you are a fag and face it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
5- kui sellist juttu ajab mees soost isik mees soost isiku peale, siis anna andeks, but you are a fag and face it!

 

Saad aru ka mida sa ajad? See kui ma ütlen, et teete teda maha, olen kohe homo? Sa tead ka ültse mida homo tähendab?

See on sama, mis sa ütled oma sõbra kohta, et ta on hea sõber eks, teeb see su kohe homoks ? Mõtle ennem, kui ütled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa oled uustulnuk, sa ei tea kuidas foorumis asjad käivad.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on ulme tark ka ju ..

http://www.youtube.com/watch?v=75nDvFSHCBc

 

Gamed .

 

/Nvm i guess

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma ei tea. Mind eriti ei süga see Piider. Ette ei jää siis pole ju midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Well, ma ei poolda järgmist teksti, kuid ikkagi copyn selle siia:

Nimi: Bieber, Vanus: 17, Olukord: Maailma üks kuulsamaid lauljaid. Saad aru? Ta on 17, ta oskab hästi laulda (Mina tema laule ei kuula), tal eitesid jalaga sedaga (ma ei räägi 14-15 aastastest vaid 20+), tal raha, tal võim. Sa räägid, et sa ei ole kade? Heh. Kui sa oleksid edetabelis üks tahetuimaid lauljaid, tahad öelda, et sul ei hakkaks võim pähe? Me oleme inimesed, me kõik oleme sellised, igal inimesel on oma hind. Osadel lihtsalt küündib see miljarditesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.