Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

VIP
kõik ainult kadetsevad siin irw, oma viga et istute päevad läbi netis, ega nii ei saagi kuulsaks.

 

heeliumi peale ikka kade ei oleks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kiddo on 16 kui ma ei eksi eks ? noh .. selle aja peale mingi häälemurdumine võiks olla vms, aga tegelt palju on tema vanuseid, kes ülemaailma tuntud ?

youtubes tal vaatamisi rohkem kui mõnel väga väga nimekal artistil, kes on juba aastaid tööd teinud ja tegutsenud. Ta teenib roppu raha jne. 16 aastase kohta pole paha eh ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kiddo on 16 kui ma ei eksi eks ? noh .. selle aja peale mingi häälemurdumine võiks olla vms, aga tegelt palju on tema vanuseid, kes ülemaailma tuntud ?

youtubes tal vaatamisi rohkem kui mõnel väga väga nimekal artistil, kes on juba aastaid tööd teinud ja tegutsenud. Ta teenib roppu raha jne. 16 aastase kohta pole paha eh ?

 

tita on köige vaadatum vid ytis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii haige,kuidas igaüks odavalt kade ja jealous on tema peale.Inimesel vedas ja läks hästi,võiks väheke rõõmu tunda,mitte hate'da siin niimoodi.

Ise teda ei kuula ja väga ei huvita.

Siia teemasse sobib see pilt hästi

 

haters1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha naljakas lugeda, kuidas kõik teda kiruvad..

Ma ei ole JB fan ja ei kuula tema laule, aga cmon poiss on veel 16 ja tal on rohkem raha, kui kui siinse foorumi rahval kunagi kokku saab olema.

Tema soengut kommides, siis mida vittu see teie asi on, mis moodi keegi enda soengut teeb ja hoiab?

Punkaritel 1000x hulled soegud, aga neid ei norita küll sellepärast.

Ainult madalaseisuga ajuinvaliidid mõlisevad teiste inimeste olemuse pärast.

Minge harige ennast kõigepealt ja lugege paari aasta pärast, mis sitta te siin kirjutate ja saate aru kui lollid te olete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha naljakas lugeda, kuidas kõik teda kiruvad..

Ma ei ole JB fan ja ei kuula tema laule, aga cmon poiss on veel 16 ja tal on rohkem raha, kui kui siinse foorumi rahval kunagi kokku saab olema.

Tema soengut kommides, siis mida vittu see teie asi on, mis moodi keegi enda soengut teeb ja hoiab?

Punkaritel 1000x hulled soegud, aga neid ei norita küll sellepärast.

Ainult madalaseisuga ajuinvaliidid mõlisevad teiste inimeste olemuse pärast.

Minge harige ennast kõigepealt ja lugege paari aasta pärast, mis sitta te siin kirjutate ja saate aru kui lollid te olete.

 

punkareid ei naerda sellepärast et neil pole potti peas.

 

 

minge harige? BJ ei teadnud mis tähendab Germany


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ülemistele +1

 

 

ja nüüd kohe üks tarkur et me oleme kadedad tema peale


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige vaadatum video tal YouTubes... 295m vaatamist, suht haige ikkagi.

Teenib roppu raha.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ammu juba Top1 vaatamiste poolest...Palju ka juba Lady Gagal on?


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hääl on küll tal nagu naisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostja on raudselt mingi õline, kes ruuni mängides JB't kuulab...

Vaatab oma ruuni tegelase perset ja ümiseb vaikselt "Beibe, beibe, beibe. Oooo."

 

khm, ma ei hakka kommenteeriuma, kui loll sa ikka oled.

 

Kõigil on õigus enda arvamusele.. kui sulle see ei meeldi siis ole vait?

Ma nagu kirjutasin just vastupidi, et bieber ei meeldi mulle ka, aga tõin ka neutraalse arvamuse ka juurde, et kedagi maha teha tema välimuse pärast on ka veits vale, see vaid näitab kui madala hariduse inimesega on tegemist.

 

Pigem ütleks sulle seda, et sa oled mingi 13 aastane õli, kes väljas käib ainult siis, kui on vaja kooli minna ja koolist koju, et arvutisse saada ja enda runni mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.