Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

SUPERVIP
you jealous little fucker :O

 

Kui kellelegi ta ei meeldi siis peab kohe kade olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skinhead, Susan Boyle sai ikka kõva papi plaadilepingutega, kontserditega jne.

See on juba sinu enda probleem, et sa tema tegevusest ei huvitu, sama ka J.Bieberi koha pealt.

 

See on ilmselge, et Eesti pubekad on kadedad ühe 16 aastase poisi peale, kes sõidab ringi juba korraliku Range Roveriga, teeb karjääri, naised(tüdrukud) püherdavad jalge ees, raha on sitta kanti, tutvused suurenevad iga päevaga, ka võimalused elus suurelt elamiseks, on käinud USA's Valges Majas Obama perekonnaga õhtust söömas ja mida kõike veel.

Nõme soeng? No vaadake mis õlipatsidega te ise ringi kõnnite! :D

 

Fuck noh, mitte et ma Bieberi muusika fänn oleks, aga numbrid loevad tänapäeva maailmas ja see, kuidas sa ennast turustada oskad, mitte miski muu, kui tahad hästi elada.

 

Jaanus. Vaata sa järeldad ,et 16 aastased poisid kadedad, võibolla sina oled kade ,et tal mingi range rover jne. Mind näiteks see asi ei koti üldse, ma tegelen ise ka muusikaga, nimelt rock/räpiga. Ning mul küll polw unistus range roveriga ringi sõita, 16 aastaseid pubekaid vaadata ja kõige tipuks OBAMAga õhtust süüa valges majas. Minu jaoks on need 0 väärtusega, võiks sõita, võiksin süüa aga kade küll pole. Kuna need vähe tähtsad asjad, maailmas on ka tähtsamaid asju.

Sellepärast enamuse muusikud ei saagi kaugele ega ei kirjuta ennast ajalukku ,et nad teevad muusikat raha eest. Vaadake 60-70-80ndate bände, enamuse on nii kuulsad ,et siiamaani kuulatakse ja vennad teenivad miljoneid. Kuigi ise vb ei tegutse.

Lihtsalt Jaanus, kui sina või mõni tuttav sul on J.B peale kade, siis ära ütle ,et kõik muud on kadedad. On ka paremaid asju maailmas kui mingi Range Rover või 16 aastased pubekad.

 

Ning tänapäeval loeb jah numbrid, kuid nende numbrite eest ennast küll narriks ei tee. TÄnapäeval on raha teenimis võimalusi sitaks, peab ainult julgust ja aju peab natukene töötama ning võid sihukest pappi kokku lükata, ilma ,et ennast narriks teed nagu teeb seda J.B ja veame kihla ,et tema "meeskond" teenib 10 kordi rohkem kasumeid kui J.B , kuna nad oskavad tatikaid ära kasutada.

 

 

See pwnib J.B üle, need vennad rockivad, J.B imeb. Ootan nüüd sõimu vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kadedad homod, vähemalt tal on naisi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peksa te vaevalt nüüd talle annate, sellepärast et selle Bieber on 101 turvameest ümber. Ma tahaks näha milline see vend oleks kui tal turvasid poleks :D Minu jaoks on ta lihtsalt õlipoti soenguga pede. Oleks ta siis veel midagi erilist, minu jaoks tühikoht. Ma tahaks näha milline ta hääl siis on kui tal häälemurre ära olnud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne kui sa talle lõuga jõuaksid anda, annaksid 100000 tüdrukut sulle.

 

Ja ma pakun, kõik siin, kes tahavad talle lõuga anda, saavad seda ise iga päev.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njh,üks laul on tal hea koos Sean Kingstoniga.

 

Eenie Meenie vms;) ,muidu teised suht mõtetud.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise ei tohi vaadata?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.