Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ta pubeka aeg veel ees, õnneks vist.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta kannab tighte, hiiglaslikke jalanõusi ja tal on mõttetu soeng - sellepärast ta meeldibki 12-aastastele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Paras mingu Põhja-Koreasse ja jäägu sinna, loodan et teda tagasi sealt ei lasta ja meie sõber Kim paneb ta kuhugi kaevandusse tööle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1.Ma

2.Armastan

3.Sind

4.Justin

5.Bieber :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ongi nagu Chill out , mul pole kah ta vastu sittagi , ta võib natuke kahtlane tunduda, aga vaata seda nii , tal on naised , ta on rikas jne järelikult ta pole mingi pede ju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahvas on kade, kuna temal on naisi :D

 

Muidu ja, olen "suur" fänn :D. Laulud tho ei meeldi, kuid failid, (Y)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.