Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

Ma ei saa aru miks ta kõigile ette jääb, mida rohkem te teda sõimate või meelde tuletate, seda kauem ta särab ju... Ta on täiesti tavaline heelium, kes on oma piiksumise üle uhke, aga saaks üle sellest. Youtube ka, iga message "JB is gay" või "Lets kill Bieber" kõige populaarsem -.- Julm nõme ju nahuj

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Justin Bieber on kaheminuti staar. Praegu kõik minigi vaimustuses ja värki. Paar aastat tagasi oli sama lugu Tokio Hoteliga minumeelest, kellel oli palju vihkajaid kuid veelrohkem fänne. Nüüdseks on sellest vägavähe juttu kuulda. JB on minu arvates samasugune tühjakargaja, küll ta varsti kõigil ununeb..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olete märganud ,et sihukesi vendasi on maailmas tänapäeval kohati palju?

Miks? Kuna musika maailmas on need vennad kasulikud, muusikas vennad kes müüvad näiteks JB-d, saavad ise sitaks suure kasumi tglt ning JB saab tglt väga väikse kasumi.

Et pmtslt muusikaäris on kasulik, ta on hetke kuulsus, mingi 1-2 aastat võibolla aktiivselt lastakse teda, hiljem ununeb. Miks? Kuna tal pole enam kuulajaskond nii suur, ühte sitta ei saa tuhat korda toota ju vms? Igastahes ootan seda aega kui ta kaob muusikamaailmast, seal peavad olema õiged muusikud mitte mingid algajad kes no tõesti ei suuda midagit teha, toodavad ainult paska meie keskkonda. Ning ärge öelge ,et ma olen JB peale kade. Miks peaksin? Kadestan ta 12 aastaseid fänne? Nty, ei viitsi neid pubekaid vaadata kes tapavad ennast JB pärast. Ega ei kadesta ka midagi muud tema juures.

Igastahes jahm, edu talle. Kasvagu suureks ja tehku midagi asjaliku, võibolla jääb püsima ka, nagu on praegused kuulsad vennad muusikas, nii rock muusika valdkonnas kui ka räpis jne. Osad vennad surnud aga ikka mega suur kuulajaskond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis kuradi häälemurre ,nagunii kogu hääl töödetakse arvutiga ära...

 

Häälemurre ei tee talle midagi , kui ta enda häält treenib ;) .

On palju mehi , kes laulavad väga kõrgelt aga muidu rääkides on tavaline mehe hääl :)

Hääl oleneb hääletreenerist ja sinust :P

 

See on ju kindel , et kui ta suur on ja veel laulab.. siis on tal mingil määral teine hääletoon ja teistsugused laulud..

Ausalt öeldes on mul ka jumala savi mis ta laulab , ise ei kuula ja siis pole mul ka mõtet vinguda (nagu paljud siin), et Biiber on gay ja mida kõike veel :D

 

Aga nagu kaspar mainis on ta lühiajaline staar .. Paari aasta pärast on ta paljudel ununenud v.a. tema suurtematel fännidel. Vähemalt loodan nii , sest see ajab suht närvi , et biiber ees ja biiber taga :D


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njh, raha ta saab aga ta ikkagi ju värdjas vend.

Nagu 16a k2ib sellise soenguga?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

njh kuda isegi keegi koos temaga laulab. pede ju.

 

sa nagu ise ei tõmbleks paar päeva stuudios koos homoseksuaaliga, et teenida miljoneid ? ma usun küll.

a ja muide

 

agentuuri ja artisti rahaliste summade vaheon 15/1 seega .. jb ise ei teeni mitte sittagi kogusummat arvestaddes.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa nagu ise ei tõmbleks paar päeva stuudios koos homoseksuaaliga, et teenida miljoneid ? ma usun küll.

a ja muide

 

agentuuri ja artisti rahaliste summade vaheon 15/1 seega .. jb ise ei teeni mitte sittagi kogusummat arvestaddes.

 

Jälle võtsid kuskilt persest oma 15/1 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa nagu ise ei tõmbleks paar päeva stuudios koos homoseksuaaliga, et teenida miljoneid ? ma usun küll.

a ja muide

 

agentuuri ja artisti rahaliste summade vaheon 15/1 seega .. jb ise ei teeni mitte sittagi kogusummat arvestaddes.

 

tra, sa anna täpsed allikad, kus sa oma numrid võtad koguaeg. 15/1 on jah persest võetud, täpselt nagu riks kommenteeris

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi 27 lehte juttu pmst et "ta pede" mõni üksik arvab teisiti ja siiiiis need "ta pede" vennad postitavad veeel suht mitu korda vms :D:D:D:D noo mis tee torgite sitta , kui ei meeldi öelge ära ja jätke rahhule.

sest ega ta mulle ka eriti ei meeldi ja seda ühel põhjusel, et ta laulab videotes ühtmoodi ja laivis teismoodi .....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi 27 lehte juttu pmst et "ta pede" mõni üksik arvab teisiti ja siiiiis need "ta pede" vennad postitavad veeel suht mitu korda vms :D:D:D:D noo mis tee torgite sitta , kui ei meeldi öelge ära ja jätke rahhule.

sest ega ta mulle ka eriti ei meeldi ja seda ühel põhjusel, et ta laulab videotes ühtmoodi ja laivis teismoodi .....

 

ma ütleks, et laivis laulab vend päris hästi, võrreldes mõne teisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.