Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

SUPERVIP
justin bieber on nii pede vend lihtsalt, et kui saaks ta häälemurre oleks tal ausõna putsis karjääriga :D, elaks see vend ainult eestis, loobiks mina teda kividega.

 

Kui ta Eestis elaks siis tal poleks sellist karjääri. Right?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja maksaksid mingi 200.- Nice! :D

 

pakun et rohkem, sest ega need korraldajad lollid pole, bj on tahetud vend, lüpsavald igalt 12 aastaselt fännilt suuri summasid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ta Eestis elaks siis tal poleks sellist karjääri. Right?

 

Tema kärjaar ei lähe putsi, ma tean mitmeid lauljaid kes olid tuntud siis kui nad lapsed olnud, milleks muidu Juunior Eurovisioon selleks?

 

Näiteks siis : Dino Jelusic, Noni Razvan Ene , Alina Eremia, Kesniya Sitnik jne, neid on sadu....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tema kärjaar ei lähe putsi, ma tean mitmeid lauljaid kes olid tuntud siis kui nad lapsed olnud, milleks muidu Juunior Eurovisioon selleks?

 

Näiteks siis : Dino Jelusic, Noni Razvan Ene , Alina Eremia, Kesniya Sitnik jne, neid on sadu....

 

mis vahet sellel on, need mingid nonamerid, mulle ei ütle küll midagi. karjääriga kaputt siis, kui hääl murdub, vöi noh, 12 aastasi fänne jääb vähemaks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw mida vittu te vingute ta kallal.

 

kitsaste teksade ja suurte tossudega on eestis tuhandeid inimesi , ja tukaviskajaid on ka sitaks.

 

te olete lihtsalt niivõrd kadedad inimesed , et jube on kohe mõnitama vaja hakta , ega ma mingi ta fän pole laulud ka ei meeldi aga vähemalt ma ei mölise.

 

ma arvan ta on rohkem naisi saanud kui teie ja kust ta siis pede on?

 

täielikud tardid olete.

 

saage kadedusest üle.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis vahet sellel on, need mingid nonamerid, mulle ei ütle küll midagi. karjääriga kaputt siis, kui hääl murdub, vöi noh, 12 aastasi fänne jääb vähemaks

 

Nendel on hääled muutunud ja nad on siiamaani staarid. Ei usu et Justini populaarsus langeb, vbl hoopis kasvab kuna ta hakkab täiskasvanutele meeldima. Hetkel ta on maailma pop muusika Prints...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
EEE... natuke puuse ei pane? praegu ei ole ta muusika maailmas mitte keegi.

 

Kes siis prints on? Temal on selline tiitel veel eelmisest aastast ju. Samamoodi Pop printsess Britney Spears, Pop kuningas Michael Jackson, Pop kuninganna Madonna jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw mida vittu te vingute ta kallal.

 

kitsaste teksade ja suurte tossudega on eestis tuhandeid inimesi , ja tukaviskajaid on ka sitaks.

 

te olete lihtsalt niivõrd kadedad inimesed , et jube on kohe mõnitama vaja hakta , ega ma mingi ta fän pole laulud ka ei meeldi aga vähemalt ma ei mölise.

 

ma arvan ta on rohkem naisi saanud kui teie ja kust ta siis pede on?

 

täielikud tardid olete.

 

saage kadedusest üle.

 

asi pole selles et ma olen kade, muidugi on ta richbitch aga ikkagi, ta on räige heelium, laulab nagu heelium, ego nagu ahvil ja kitsad teksad nagu reidipedel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi pole selles et ma olen kade, muidugi on ta richbitch aga ikkagi, ta on räige heelium, laulab nagu heelium, ego nagu ahvil ja kitsad teksad nagu reidipedel

 

aga lisa endast yks pilt siis ja komenteerime 2kki sind ka ?

Minul ta vastu midagi ei ole

Las olla .

need vennad kes siin t6mblevad on pigem kadedad . vennal raha on tohhuja milles probleem ?

Naisi saab ka kui vägavaja on noh.

Las laps elab , peaasi et ei nuta ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga lisa endast yks pilt siis ja komenteerime 2kki sind ka ?

Minul ta vastu midagi ei ole

Las olla .

need vennad kes siin t6mblevad on pigem kadedad . vennal raha on tohhuja milles probleem ?

Naisi saab ka kui vägavaja on noh.

Las laps elab , peaasi et ei nuta ;)

 

asi pole selles kas ma panen mingi pildi endast, ma ei kanna kitsaid teksasi ega suuri tosse, ego pole mul ka suur.

 

lihtsalt see on minu arvamus.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi pole selles et ma olen kade, muidugi on ta richbitch aga ikkagi, ta on räige heelium, laulab nagu heelium, ego nagu ahvil ja kitsad teksad nagu reidipedel

 

 

Ma olen kindel , et sinu klassis kannavad 5 poissi kitsaid teksasi , eks sa mine peksa neid.

 

ja ma olen kindel , et sina suudad veel hullemat heeliumi häält teha kui bieber.

ega ta päris hääl on ka natukene jämedam kui ta laulab.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei läheks ka siiis sinna kui saaks tasuta pileti, müüks parem pileti maha.

Ei tea ei salli seda venda, laseb ennast liiga palju mõjutada. Ta nii loll, 16, peaks mõistust olema, aga ta on ise kuulsuse peal väljas ja tema "meeskond" lükkab sitaks pappi tasku, JB jahib ainult kuulsust ja teeb lolliks. 1-2 aastat veel ja võin kihla vedada ,et keegi ei tunne teda enam pmtslt. Nagu oli selle Iirimaa naislauljaga? Kes talendijahis sai 2. koha. Kas enam lehed kirjutavad temast? EI, alguses olid koguaeg lehed täis, selles asi ,et kedagit ei huvita enam selline.

Jäävad need kes vanad tegijad ja uued tegijad kes oskavad muusikat teha. Nii räp, rock, metal, pop jne, mitte kes teevad sitta kokku kuulsuse pärast. Varsti nad lihtsalt istuvad võlgadega prügikasti taga ja joovad Lemoni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Skinhead, Susan Boyle sai ikka kõva papi plaadilepingutega, kontserditega jne.

See on juba sinu enda probleem, et sa tema tegevusest ei huvitu, sama ka J.Bieberi koha pealt.

 

See on ilmselge, et Eesti pubekad on kadedad ühe 16 aastase poisi peale, kes sõidab ringi juba korraliku Range Roveriga, teeb karjääri, naised(tüdrukud) püherdavad jalge ees, raha on sitta kanti, tutvused suurenevad iga päevaga, ka võimalused elus suurelt elamiseks, on käinud USA's Valges Majas Obama perekonnaga õhtust söömas ja mida kõike veel.

Nõme soeng? No vaadake mis õlipatsidega te ise ringi kõnnite! :D

 

Fuck noh, mitte et ma Bieberi muusika fänn oleks, aga numbrid loevad tänapäeva maailmas ja see, kuidas sa ennast turustada oskad, mitte miski muu, kui tahad hästi elada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõik kes te ta soengu pärast mölisete, pange enda soengust kõigepealt pilt ja paukuge siis edasi.

ega maitea, ei salli ta muusikat, aga ausaltöeldes kadestan ta elu küll.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen kindel , et sinu klassis kannavad 5 poissi kitsaid teksasi , eks sa mine peksa neid.

 

ja ma olen kindel , et sina suudad veel hullemat heeliumi häält teha kui bieber.

ega ta päris hääl on ka natukene jämedam kui ta laulab.

 

olen ma öelnud kuskil et ma lähen bj'd peksma? austalt mul on täiega pohhui temast, raha tal on, ainuke asi ehk mida kadestan tema juures. Töesti ma ei kadesta tema 12 aastasi fänne.

 

ning mu klassist kannavad 11 poissi 15st kitsaid teksasi..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.