Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Playground

Soovitatud postitused

VIP
6pi laskma , low bot

 

lOW? U-low pigem? mängisin selle pubi alguses sellega ja ta EI OSANUD LASTA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

hetkel suht ainuke admin ongi mrlove, mis te seletate. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scene pole kooder... my word on it.

 

Ma ei saa aru, mida te ulute siin, kes parem- kes halvem. Kedagi ei huvita, kõik me oleme varem algajad olnud.

Milleks on vaja pidevalt teisi maha teha ja üksteise kallal nokkida?

Arutlege parem serveri üle, kuidas tabavus on, serveri plussid- miinused, mida oleks juurde vaja jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scene pole kooder... my word on it.

 

Ma ei saa aru, mida te ulute siin, kes parem- kes halvem. Kedagi ei huvita, kõik me oleme varem algajad olnud.

Milleks on vaja pidevalt teisi maha teha ja üksteise kallal nokkida?

Arutlege parem serveri üle, kuidas tabavus on, serveri plussid- miinused, mida oleks juurde vaja jne..

 

True, oled kellestki pro'm aga keegi sinust ka nagunii niiet pole mõtet mõgiseda,,, ma mängin csi for fun anywayz eriti ei koti kes noob ja kes mitte.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jaanus , can I have my admin now :) ?

 

njah scene , marek vist oli? aga jah scene või marek, on pro vana :) kood ta pole, my word on that. mõni tajub ja oskab lasta ja soudida.

 

tavaliselt tyybid mingi ühest mapi otsast teise lasevad akga valanguga täiega mööda, vastane laseb m4ga vaikselt paari kuuli kaupa pea poole ja vastane saab heedi, teine mingi omfg kooder! Nii teine asi, noob campab kastitaga täpselt nii et pead poleks näha, AGA hat on tal ´gloobus, see on mõnusalt suur ja seda on ju näha vastasel, nii , et ta laseb vastase maha. Ja mudugi siis mrlove bannib ära, omfg wh wh wh wh wh wh. Servu tabavus on mudu väga mööda.

 

---------- Postitused liidetud 15:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:42 ----------

 

õhtul kuue, seitsme ajal pelale? scene vana võiks tulla ja vb veel mõni mies.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jaanus , can I have my admin now :) ?

 

njah scene , marek vist oli? aga jah scene või marek, on pro vana :) kood ta pole, my word on that. mõni tajub ja oskab lasta ja soudida.

 

tavaliselt tyybid mingi ühest mapi otsast teise lasevad akga valanguga täiega mööda, vastane laseb m4ga vaikselt paari kuuli kaupa pea poole ja vastane saab heedi, teine mingi omfg kooder! Nii teine asi, noob campab kastitaga täpselt nii et pead poleks näha, AGA hat on tal ´gloobus, see on mõnusalt suur ja seda on ju näha vastasel, nii , et ta laseb vastase maha. Ja mudugi siis mrlove bannib ära, omfg wh wh wh wh wh wh. Servu tabavus on mudu väga mööda.

 

---------- Postitused liidetud 15:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:42 ----------

 

õhtul kuue, seitsme ajal pelale? scene vana võiks tulla ja vb veel mõni mies.

 

Ma banned :D


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ahjaa :D fak nuh, mõtleme midagi välja, sheeri oma msni, või lisa mind [email:ruvokg2h]robin@uno.ee[/email:ruvokg2h]

 

saada jaanusele PM et võitsid Midnight rushi, ehk siis tegeleb sellega.

 

---------- Postitused liidetud 21:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:19 ----------

 

suht lahe et pole ikka unbanned O_o


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma banned :D

 

See Marek lasi kunagi toorelt koodi , tunnistas ka .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Peale kooli kõik mängima! :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Marek lasi kunagi toorelt koodi , tunnistas ka .

 

LOL , mida sa valetad? Üritad trollida vms?? Eks ma kunagi olen proovinud jah but its not very fun ja ma ei cheadi... Jaanus unban ffs -.-

 

---------- Postitused liidetud 15:56 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08:04 ----------

 

Kurat küll kas saab unbanni või ei saa?!


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

UPPP!!! dvj tulge k6ik sisse :D

server koguaeg tyhi :(

 

---------- Postitused liidetud 17:25 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:21 ----------

 

pole m6tet sisse tulla atm.. mingi venenimega munn aimer on sees .

niiet....

 

---------- Postitused liidetud 18:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:25 ----------

 

LOL, tulge j2lle csi koodereid pole enam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Kui 15. septembriks keegi Jaanust ~100.-'ga ei toeta, siis läheb server maha, kui on soovi, siis võtku ühendust " , Jaanus palus postitada.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.