Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Playground

Soovitatud postitused

serv on hetkel suht shitas seisus, mingi värde mappe täis, mingi starwas ja big city, jne. pointless mapid, võid kustutada sellised. nagu kõva mid rush ka mingi 1 inimene atm sees kuna ma läksin ära sest mingi starwas map tuli omg.

 

Tõsti , starwars tleb olen minagi sealt läinud ja on teisigi mappe mis mulle seal ei meeldi...Servu tabavus ei ole ka parim aga noh pubis ei peagi see tegelt perfektne olema kuigi vahest häirib ikka täiega...Servu võiks korda ajada küll käiks rohkem rahvast sees ja raha teeniks ka jaanus rohkem sellepealt.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris lahe...

mingi [ R ] laseb deaglega inimesi awp indias :)

ja siis kuulsin veel AK47 häält ka, päris normal.

Mingi vip vist oli äkki?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nad nuubid kah :)

mis ütleja sa oled? btw scene on mu cockmate. JA SA NOOB! [ R ] on pro anyhow, ja k6ik on nuubid mm

Ca-LA ja jkymmel ja scene on prod ylej22nd nuubid jaanus ka tiba mu cockmate ta ka suht pro, aga nagu.

 

Cockmuch


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis ütleja sa oled? btw scene on mu cockmate. JA SA NOOB! [ R ] on pro anyhow, ja k6ik on nuubid mm

Ca-LA ja jkymmel ja scene on prod ylej22nd nuubid jaanus ka tiba mu cockmate ta ka suht pro, aga nagu.

 

Cockmuch

 

v6ta suhu tatt:D saad owni mult... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis ütleja sa oled? btw scene on mu cockmate. JA SA NOOB! [ R ] on pro anyhow, ja k6ik on nuubid mm

Ca-LA ja jkymmel ja scene on prod ylej22nd nuubid jaanus ka tiba mu cockmate ta ka suht pro, aga nagu.

 

Cockmuch

 

LOL, sa oledki [R] ju :D , vaatan csi kas keegi sees ka lasen ära...

 

---------- Postitused liidetud 10:56 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:55 ----------

 

Sick song,,, davai csi nüüd jah :D:D::D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=yPYBpgC9Zts


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dvj ma tulen kah csi.

 

---------- Postitused liidetud 11:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:57 ----------

 

heh, see [r] v asi laseb dgle mapis m4. m6nus taun.

 

---------- Postitused liidetud 12:42 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:06 ----------

 

http://tobys.dk/

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dvj ma tulen kah csi.

 

---------- Postitused liidetud 11:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:57 ----------

 

heh, see [r] v asi laseb dgle mapis m4. m6nus taun.

 

---------- Postitused liidetud 12:42 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:06 ----------

 

http://tobys.dk/

 

:)

 

hax0rzzzzz

 

---------- Postitused liidetud 21:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:29 ----------

 

võiks rohkem rahvast olla suht igav


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma võitsin mid rushi ja jaanus pole mind ikka adminiks teinud.=/ ja ta blockis minu ja jaagupi, ca-la, mis iganes msnist ära, kuigi mai ütelnud sittagi isegi talle. sou , jaanus on kanamies :dead:


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma võitsin mid rushi ja jaanus pole mind ikka adminiks teinud.=/ ja ta blockis minu ja jaagupi, ca-la, mis iganes msnist ära, kuigi mai ütelnud sittagi isegi talle. sou , jaanus on kanamies :dead:

 

LOL,, ei usu et blockis ega ta midagi ei kaota kui adminniks teeks ;D


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma võitsin mid rushi ja jaanus pole mind ikka adminiks teinud.=/ ja ta blockis minu ja jaagupi, ca-la, mis iganes msnist ära, kuigi mai ütelnud sittagi isegi talle. sou , jaanus on kanamies :dead:

 

sa oled fkin nerd ka. miks sinusugused peaksid adminiks saama? sul oli nii hale skoor. ma teeksin sulle silmadkinni ja juuat2is peaga ka 2ra.

 

btw jaanus msnis atm :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaatan csi,, suht igav atm.

 

---------- Postitused liidetud 09:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:58 ----------

 

sa oled fkin nerd ka. miks sinusugused peaksid adminiks saama? sul oli nii hale skoor. ma teeksin sulle silmadkinni ja juuat2is peaga ka 2ra.

 

mida sa paugud? on vaja mingi lampi mõlisema hakata????


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.