Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

AVALDA ARVAMUST: Kas kasiinodesse võiks lubada 18-aastaseid?

Soovitatud postitused

Ma arvan, et 21 pole piisav peaks olema veel vanem 25+ või midagi sellist, kuna ikkagi noored ei tea ikka raha väärtusest tegelikult midagi, eriti veel kelle vanemad on rikkad.

 

---------- Postitused liidetud 14:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:57 ----------

 

18+

Saaks vähemalt õlle raha teha kui kitsas käes oleks :D:D

 

Ma arvan, et sa jääks ka sellest ilma kui kasiinosse läheksid.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ind1go kuule, ma saan aru küll, et sa oled rikaste peale kade, aga proovi seda mitte välja näidata.

Minu meelest võiks lubada küll 18aastaseid kasiinose, sest kes vähegi tahab mängida see läheb, aga see olekski parem, kes tahab see saab varakult minna juba :D

Ise tahaks küll kasiinos pokkerit proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt ei tahaks seda et 18 saaks sisse. See on parem et 21.

Kasiino saab sellearvelt suuremat kasumit kui ka alates 18 saaksid käia kasiinos rahapeale pelamas.

Minu arvamus on see et ei . Kuna see on ikka suuremate inimeste jaoks ja ka vanamate jaoks. Mõni 18 paistab küll selline et kus ta mõistus on jne.. 21 ja asi ants.Siis teada et ikka on valmis kasiinojaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma pooldaks 21'hit eluaastat .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei sooviks ka, muidu oleks kiusatus minna juba võib-olla. Hiljem, kui raha väärtustan rohkem, siis ei roniks sinna ilmselt "proovima" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

imo võiks olla 12 kasiinovanus, saaks nendest idiootsetest lohhidest lahti, kuna nad roniks kindlalt sisse, kaotaks oma pere leivaraha ära ja siis laseks maha ennast gl hf.

 

kui reaalsusesse langeda, siis 21 ka vähe veel -_- kasiino on koht, kuhu tõesti pole mingitel tatikatel asja, ( jah, 21a skinhead kukk eiu ole veel mingi mees. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna olen viibinud kasiinodes ja mänginud, siis minu seisukoht oleks selline, et iga inimene teab täpselt, mida teeb.

Ma ei ole selle poolt, et asju piiratakse, kui inimesel on tahe minna kasiinosse oma raha maha minna mängima, siis miks mitte?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole selle poolt, et asju piiratakse, kui inimesel on tahe minna kasiinosse oma raha maha minna mängima, siis miks mitte?

 

Kasiinovõlglasi on veel vähe sinumeelest?

Igal inimesel pole mõistus kodus nagu sinul ja nii see elu sinna perseaugu poole hakkabki liikuma.

21+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasiinovõlglasi on veel vähe sinumeelest?

Igal inimesel pole mõistus kodus nagu sinul ja nii see elu sinna perseaugu poole hakkabki liikuma.

21+

 

ma paneks mingi 31 näiteks ;o

või teine, IMO kasiino üldse täiesti bullshit, ajuvaba koht.

 

tahad rahaga midagi teha, mis adrenaliini annaks sulle, siis palun, mine hakka panustava või midagi taolist, aga ruletti veeretada ja kange katsuda on küll puhas lollus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selles osas pean siimpinnariga küll nõustuma, mänguautomaatid, rulett ja teised mängud diileri vastu on üldse mõttetud.

Seda eelkõige selle pärast, et tean kuidas need asjad tegelikult kasiinodes käivad.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole ise mingi kasiino huviline ega hasartmängu sõltlane ,aga minu arvates "minda hiljem, seda parem" käib hästi. Eestlased ei ole väga kyps rahavas ja 18 aastasely ei ole neil veel eriti ajusid peas :D....Ma siin ei ytle , et 21.aastaselt asi parem on, aga siiski. Hasartmängusõltuvus on paha lapsed :P!


Hollywood-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muidugi võiks ,siis mägiks kõik pinide pealt saadud raha maha. Lol :D

 

Lol'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.