Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

dirty bulki teha aint siis kui sa toitumisest juba tead küllaltki palju :D muul juhul võib asi lõppeda küllaltki rasvaselt sulle. aga samas sa võid kehatüübilt vabalt olla ka ectomorph, kel tõusebki kaal väga vaevaliselt. but still. sa peaksid lihtsalt sööma võimalikult palju korralikku toitu korraliku valgu kogusega ja jõmmis ikka tegema kõike, mitte ainult käsi XDDD. alguses tulevad nagunii noob gainz, kui õigesti tegutsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
suuremad käed :D :D :D :D :D

 

Hahahhahahahahaaa päeva kild (YY)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dirty bulki teha aint siis kui sa toitumisest juba tead küllaltki palju :D muul juhul võib asi lõppeda küllaltki rasvaselt sulle. aga samas sa võid kehatüübilt vabalt olla ka ectomorph, kel tõusebki kaal väga vaevaliselt. but still. sa peaksid lihtsalt sööma võimalikult palju korralikku toitu korraliku valgu kogusega ja jõmmis ikka tegema kõike, mitte ainult käsi XDDD. alguses tulevad nagunii noob gainz, kui õigesti tegutsed.

 

Valku ma toidust saan + joon peale jõuksi, kui seal käin proteiini ka. Suvel plaanis ka kreatiini võtta. Lihtsalt teengi kõiki lihaseid, aga mõtlesin et kui dirty bulkingut teen siis tuleb kõht ette ja ise ikka peenike ja pean veel rohkem keha treenima kui varem.

 

Hetkel olen jõuksis käinud 3p nädalas. Suvel plaanis 5-6 korda nädalas.

 

Aga kas see oleks muidu vale treening kui ma treeniks mingi kuu ainult käsi ja siis hakkaks tervet keha treenima, kuna käed pole ka kõige suuremad hetkel xd

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see dirty bulkinguga üldse tähendab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis see dirty bulkinguga üldse tähendab?

 

calories don't count pmst. lulo leele. huehue

 

Valku ma toidust saan + joon peale jõuksi, kui seal käin proteiini ka. Suvel plaanis ka kreatiini võtta. Lihtsalt teengi kõiki lihaseid, aga mõtlesin et kui dirty bulkingut teen siis tuleb kõht ette ja ise ikka peenike ja pean veel rohkem keha treenima kui varem.

 

Hetkel olen jõuksis käinud 3p nädalas. Suvel plaanis 5-6 korda nädalas.

 

Aga kas see oleks muidu vale treening kui ma treeniks mingi kuu ainult käsi ja siis hakkaks tervet keha treenima, kuna käed pole ka kõige suuremad hetkel xd

 

ega vahet pole. kõht tuleb ka siis ette kui sööd liiga palju valku või liiga palju süsivesikuid. noo eks sa proovi. kogu see möll on katse-eksitus meetod pmst. pead proovima mis sinu kehale sobib ja kogemusega arened. vaata aint, et pärast ühte kuud treenid ka teisi asju ikka, muidu äkki siis enam ei viitsigi, kui pole n.ö harjumust sees.

Muudetud liikme riks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kolmas kuu siis uues jõmmis ja annab tunda küll. kasutan mõne lihasgrupi treenimisel masinaid, mida enne pole kunagi kasutanud ning on näha, et töötavad ilusti. width comin' in

[spoiler=gainz]asd.JPG

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Valku ma toidust saan + joon peale jõuksi, kui seal käin proteiini ka. Suvel plaanis ka kreatiini võtta. Lihtsalt teengi kõiki lihaseid, aga mõtlesin et kui dirty bulkingut teen siis tuleb kõht ette ja ise ikka peenike ja pean veel rohkem keha treenima kui varem.

 

Hetkel olen jõuksis käinud 3p nädalas. Suvel plaanis 5-6 korda nädalas.

 

Aga kas see oleks muidu vale treening kui ma treeniks mingi kuu ainult käsi ja siis hakkaks tervet keha treenima, kuna käed pole ka kõige suuremad hetkel xd

 

Lihas kasvab siis, kui lihas puhkab. Ei soovita aint käsi teha. Haige mõtlemine :'D

 

ahh fuck this

 

haha vaata et mute ei saa jälle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihas kasvab siis, kui lihas puhkab. Ei soovita aint käsi teha. Haige mõtlemine :'D

 

 

 

haha vaata et mute ei saa jälle :D

 

Ega ma 24/7 käsi ei treeni. Mingi 3 korda nädalas käin jõuksis ja siis teen käsi tunnike ehk 4 päeva puhkusest peaks piisama.

 

Märtsi lõpus hakkan ka teisi lihasgruppe tegema.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma 24/7 käsi ei treeni. Mingi 3 korda nädalas käin jõuksis ja siis teen käsi tunnike ehk 4 päeva puhkusest peaks piisama.

 

Märtsi lõpus hakkan ka teisi lihasgruppe tegema.

 

Põhiline,on,ikka,toitumine,vist,panin,kuu,järjest,putru,igahommik,kaal,tõusis,72,kglt-91,peale, nüüd hädas kuidas alla võtta :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Põhiline' date='on,ikka,toitumine,vist,panin,kuu,järjest,putru,igahommik,kaal,tõusis,72,kglt-91,peale, nüüd hädas kuidas alla võtta :D[/quote']

 

Sõnad ka nii suured, et ei mahu tühikud vahele. (YY)

 

OT: Tee mingi rutiiniga trenni ntks 2 päeva trenni, 2 puhkust jne. Unusta ära et esmasp kolmap ja reede kõige parem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma naeran alati nende inimeste üle, kes tulevad jõusaali ja teevad ainult ühte lihasgruppi. Ära ole sina see idoot ja otsi endale normaalne kava ja tee kõike. Sul ei ole keha pärast proportsioonis ja näed lihtsalt mutant välja.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma naeran alati nende inimeste üle, kes tulevad jõusaali ja teevad ainult ühte lihasgruppi. Ära ole sina see idoot ja otsi endale normaalne kava ja tee kõike. Sul ei ole keha pärast proportsioonis ja näed lihtsalt mutant välja.

 

Ära naera ja tee omad soovitused. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tal selline eesmärk, siis ei ole mingi ütleja:D Olen kunagi korra proovinud aidata ühte inimest ja sellest kogemusest piisas. Kui tullakse trenni sooviga käed suureks saada, siis anna minna vb kunagi mõistab, kui loll ta oli.

 

images.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui tal selline eesmärk, siis ei ole mingi ütleja:D Olen kunagi korra proovinud aidata ühte inimest ja sellest kogemusest piisas. Kui tullakse trenni sooviga käed suureks saada, siis anna minna vb kunagi mõistab, kui loll ta oli.

 

images.jpg

Olen ka sellist venda jõusaalis kohanud. Naeruväärne. Enda arust jube põkk aga aru ei saa, et inimesed naeravad rohkem ta üle...

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui lohvakad püksid paned siis jumala põkk ju, keegi ei saa aru. (YY)

Kas te olete kohanud selliseid, kes võtavad mingi väiksed raskused ja siis täiega puhivad ja karjuvad, et räige alfaisane seal jõusaalis olla? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Kui lohvakad püksid paned siis jumala põkk ju, keegi ei saa aru. (YY)

Kas te olete kohanud selliseid, kes võtavad mingi väiksed raskused ja siis täiega puhivad ja karjuvad, et räige alfaisane seal jõusaalis olla? :D

 

Ise pole puhkija ja karjuja, aga see annab paljudele juurde ja mis sinu jaoks tundub väike raskus võib teise jaoks suur olla ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise pole puhkija ja karjuja, aga see annab paljudele juurde ja mis sinu jaoks tundub väike raskus võib teise jaoks suur olla ;).

 

No konkreetne näide oli tuttava kohta, kelle kohta tean, et see väike. Saan aru kui maxi teed, siis karjud, aga pikki seeriaid mingi kaks minutit karjuda pole mõistlik ja teistega arvestav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

siis pead ütlema talle, et ära mängi klouni :DD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise teen alati trenni kõrvaklapid peas ja heli on suht põhjas. Olen paar korda tähele pannud, kus ma teen vähe kõvemat häält, aga ise nagu arvasin, et mõtlesin vaikselt:D

 

Mul sai ka kuu + üks nädal täis jõuka lainel olla. Päris hea tunne on:D Tagasi jõuksi läksin üldse plaaniga veits alla võtta, kuna asi on ikka päris käest ära läinud......enne jõuksi minemist kaalusin 99kg+. Korralik magu oli ikka ette tulnud ja nüüd üritan vaikselt kaalust alla võtta. Viimase kuuga olen umbes 2,5-3kg alla juba võtnud ja motti jagub:D Algselt oli plaan saada kaal 90kg peale ning siis vaatab edasi. Praegu ongi plaan umbes kuus 2kg alla võtta, kiiret pole.

Esimene kuu olnud ikka füüsiliselt päris raske, üldse ei jõua midagi, alustasin suhteliselt nullist:D Raskused olid samad, mis kunagi alguses, hahaha:D Kuid nüüd hakkan rohkem jõudma ja raskused tõusevad mõnusa hooga. Motttti ainult tuleb:D

Väike klõps eilsest trennist, näha on et rasva on korralikult peal.

vaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keep it upp jaaa. progress kõige parem motivaator. nii paljud quitivad, kuna ei näinud tulemusi aga no oleks veits veel teinud, eks siis need oleksid tulnud kaa.

palju vanust ja pikkust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise teen alati trenni kõrvaklapid peas ja heli on suht põhjas. Olen paar korda tähele pannud, kus ma teen vähe kõvemat häält, aga ise nagu arvasin, et mõtlesin vaikselt:D

 

Mul sai ka kuu + üks nädal täis jõuka lainel olla. Päris hea tunne on:D Tagasi jõuksi läksin üldse plaaniga veits alla võtta, kuna asi on ikka päris käest ära läinud......enne jõuksi minemist kaalusin 99kg+. Korralik magu oli ikka ette tulnud ja nüüd üritan vaikselt kaalust alla võtta. Viimase kuuga olen umbes 2,5-3kg alla juba võtnud ja motti jagub:D Algselt oli plaan saada kaal 90kg peale ning siis vaatab edasi. Praegu ongi plaan umbes kuus 2kg alla võtta, kiiret pole.

Esimene kuu olnud ikka füüsiliselt päris raske, üldse ei jõua midagi, alustasin suhteliselt nullist:D Raskused olid samad, mis kunagi alguses, hahaha:D Kuid nüüd hakkan rohkem jõudma ja raskused tõusevad mõnusa hooga. Motttti ainult tuleb:D

Väike klõps eilsest trennist, näha on et rasva on korralikult peal.

vaike.jpg

 

vähem suhkurt, rohkem heina :D

Muudetud liikme ™™™'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tal selline eesmärk, siis ei ole mingi ütleja:D Olen kunagi korra proovinud aidata ühte inimest ja sellest kogemusest piisas. Kui tullakse trenni sooviga käed suureks saada, siis anna minna vb kunagi mõistab, kui loll ta oli.

 

images.jpg

 

Väga

paljudel need asjad seal allpool ei taha areneda, kui sa oled paksmagu siis kul on kõik kohad rasva täis, KA sääred. Kui oled ikka peenike siis jah. säär pidi sama kehvalt arenema nagu käsivars.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.